Jump to content

timo1233

Kasutajad
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Tropp

About timo1233

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 03/01/1997
 1. Poksikott

  Ei soovi väga liituda trenniga kuna seal on kindlad kellaajad jne... mida ma kahjuks ei saa alati järgida.
 2. Taipoksi kava

  Olen küsija Leidsin sellise kava: http://www.muscleandstrength.com/workouts/intermediate-boxing-mma-workout.html?page=1 Mis te arvate? Mõtlesin kardio päevadele visata vahele hüppernööri mingi 15min Ja ma mõtlesin, et teeks Üks nädal: 4-6 kordust Teine nädal: 15-20
 3. Tervist! Kas oskaksite öelda tervislike hommikusööke kaalu langetamiseks, sooviks rohkem külmi toite kuna ei maitse süüa sooje toite hommikuti nagu pudru. Mis arvate fitness hommikuhelvetest? On need head kaalu langetamiseks või ei?
 4. Tervist! Nimelt olen 17 aastane, meessoost ja massi suurendada, algul tahaks kodust kava, et saada rohkem sportlikuse vormi ja siis alles mõtlen jõusaali peale aga probleem on selles, et enamustes kodustes treeningkavades on lõuatõmme sees aga ma ei saa kodus seda mitte kuidagi teha nii ,et kas keegi saaks aidata mul leida treeningkava kus pole lõuatõmmet.
 5. Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

  Ei usu väga, et tõsielu lugu.
 6. Valu säärelihases

  Peaaegu sama asi,hommikul ärkan kah lõikav valu sees ja paneb lonkama aga tasapisi läheb üle päeva jooksul.
 7. Päevane KCAL

  MA PLE KINDEL Aga muteada peab tegema rohkem trenni kui su kcal on. Ntx: 2217 kcal onvaja pävas ss sa peaksid tegema trenni nii, et kulutaksid 2400 kcal.
 8. Osta toitumiskava kõige kergem ja mõtekam ja ma ei saa aru mismõttes 8 päeva kui nädalas 7päeva? 2. Ei oska väga vastata,lih. otsi endale kava netist,siin fitness.ee-s on ka kavasi. 3. Peaksid üle lugema kõik kcal,rasv,süsivesikud. Rohkem ei oska eriti aidata.
 9. Massilisajad

  Tänud.
 10. Massilisajad

  Mul on gain bolic 6000,täna leidsin kapist,kas keegi ütleb kuidas on seda kõike mõistlikum kasutada?millal?kas kohe pärast trenni? Või plegi mõttet kasutada? http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/69/Gain%20Bolic%206000%201kg/
 11. Jõutõstjate dieet

  Aa,no suured tänud.
 12. Jõutõstjate dieet

  Nüüd ma sain aru,tänud. Aga kuidas ikka erineb jõutõstja dieet(madalama kaalugategoorija omad) kulturisti omast?
 13. Jõutõstjate dieet

  Mis vahe on jõutõstjate dieedil võrreldes kulturistide omaga? Ja miks enamus jõutõstjad paksemad on? Kas on võimalik süüa jõutõstja dieedi järgi nii, et paksemaks ei muutu?
 14. Vabaraskused või ilma?

  Aaaaaaa,vabandust sian valesti aru,lukud on 3kg ja vedrulukud ple viisavalt suure avaga ,et peale läheksid kangile.
 15. Treeningkava

  Eks ma üritan jah süüa aga kas nagu tõesti iga trenn raskuse juurde panemine ja kui palju?
×