Jump to content

Evshiki

Kasutajad
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Evshiki

 1. Puusadelt pekk maha

  Tere, minu mure siis selline, et mul on puusade peal päris palju pekki, ning sooviks mingeid harjutusi või nippe, kuidas see pekk maha saada sealt. Samuti võiks keegi öelda, kuidas kõhu pealt pekki vähemaks saada, sest peki all on mul mingid kõhulihased juba olemas, aga neid ei ole eriti näha.. Ettetänades.
 2. Puusadelt pekk maha

  Vaevalt küll.
 3. Puusadelt pekk maha

  Et siis lõppkokkuvõttes peaksin ma tegema mida?
 4. Puusadelt pekk maha

  Mu eesmärk ei ole kaalulangetamine, tahaksin lihtsalt sellest pekist lahti saada. ja kui aus olla, siis ei lähegi mu kõht enamsti päeval tühjaks ja kui lähebki, siis ma söön.
 5. Puusadelt pekk maha

  Suhteliselt raske on kirjutada siia nö tavalise päeva menüüd, sest kui aus olla, siis ma toitun väga ebaregulaarselt. Mõnikord on kogu mu päevane toit hommikusöök + lõunal/õhtul mingi väike näksimine, teine kord aga ainult sööksingi..
 6. Puusadelt pekk maha

  Nii, ma kaalun umbes 55-56 kilo, siis palju ma neid valke sööma peaksin ja millistest toitudest ma neid leida võiksin üldse kõige rohkem? ja sama küsimus ka süsiveskute kohta.. hematogen oleks okei? Vabandust, kui ma lolli mulje jätan, aga ma tõesti ei jaga sellest midagi.
 7. Puusadelt pekk maha

  Eieiei, näljutama ma ei hakka, ärge selle pärast muretsege Aga ehk siis mingeid kindlamaid nõuandeid toitumise osas, et näiteks mida ja kuipalju süüa?
 8. Puusadelt pekk maha

  Niiet ei ole siis mitte mingeid harjutusi, mida ma teha saaksin, et pekk ära läheks?
 9. Puusadelt pekk maha

  Pekk on just täpselt puusade peal. Ja keegi mainis siin, et püksid liiga ümber vms, aga ei, asi ei ole selles. Isegi ilma mingite püksteta on mul seal näha, et on päris palju pekki peal, pilt on siis enamvähem selline (___) ja mind tõsiselt häirib see. tahaksin ilusaid külgi omale. On kellelgi anda mingeid häid nõuandeid, et mis harjutusi teha, et just sealt pekk maha läheks?
×