Tim.

Reval-Sport Powerlifting
 • Sisu loend

  332
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Days Won

  3

Tim. last won the day on October 24 2013

Tim. had the most liked content!

Kogukonna Reputatsioon

44 Jagab matsu

Tim.

 • Tase
  Kasutaja
 • Sünnipäev 06.04.1993

Profile Information

 • Gender
  Male

Viimase Profiili Külastajad

4 298 profile views
 1. Kahjuks ei saa Fitness5'i ning muid sarnaseid, objektiivselt mõõdetavaid alasi ju väga siduda erinevate ilukliinikutega, spordiriiete brändidega, riiete-, pesu-, aksessuaari, toidulisandiäriga jne nii märgatavalt nagu seda saab teha silikoonrindadega kallites bikinis ringi jalutavaid naisi, kes paar aastat treeninud, või siis lihtsalt edevaid kleite sahistavaid naisi. Tagumik keeratakse ikka sinna poole kust raha rohkem tuleb peale :).
 2. Olgu need diagnoosid mis nad on, aga miks sinna lavale üldse nii sita suhtumisega ronida?
 3. Arvestades Melderi eelpool mainitud juttu(mille sisu ju pole midagi uut või imestama panevat) ning toiduainete tootjate üldist suhtumist, on juba minu arust suur võit see, kui firma üldse tunnistabki, et apsakas tehti, selle asemel et mitte vastata / saata miski automaatselt genereeritud sisutu vastus..
 4. Kas tõesti usud, et toode kutsutakse tagasi kõikidest poodidest, kuna teatud partiis on siltidega viga sisse pandud, kõik see siis ülipisikese % inimeste jaoks, kes REAALSELT valivad toodet oma sisu mitte hinna/saadavuse järgi? Obsessiivne sisu jälgimine on tore ja paljude siinsete inimeste igapäevaelu osa, aga selliseid asju oodata suurelt tootjalt, kelle jaoks see tähendab finantsilist kahju, on päris jabur. Kuigi selle krõbedate kanataskute reaalset sisu tahaks isegi teada, sest maitsevad jube hästi.
 5. Mõnda aega tagasi tuli Jürgeniga mõte teha Revali jõutõstjate & fitnessistide variant Mannequin Challenge-ist. Omavahel arutasime detaile ning panime plaanid paika. Ajasime kerge pundi kokku ning tulemus tuli päris mõnus. Panen ka siis siia Fitnessi vaatamiseks!
 6. Eks antakse soovitusi ikka nii, et poes saaks kaupa müüa võimalikult palju. Asi eriti usutavaks teha, sõnastatakse lause nagu see oleks eriti kindel fakt .
 7. Kogu raam on nii vinge juba praegu, k.a lihasmass - kas tulevikus näed end pigem bodyfitnessi tasandil ilma tegemas ja bikiini jääb ainult nn. stepping-stone'iks?
 8. Eile väisas üritust ka EOK president Urmas Sõõrumaa! Vasakult siis Marko Terasmaa, IPFi president hr. Gaston Parage, hr. Sõõrumaa ning Kaido Leesmann!
 9. 1.Kaido Leesmann 2.Siim Rast 3.Hjalmar Mäe 4.Elar Kraav 5.Gert Koovit 6. Aimar Kuusnõmm
 10. Niikaua kuni seda jõusaali lepingutesse sisse ei panda, ei saa ju olla mingit juriidilist õigust tulla ja nõuda suvaliselt inimeselt dopinguproovi, lihtsalt kahtlustuse alusel - tavaline harrastussportlane pole seotud üldjuhul ju ühegi liiduga, millega Antidopingu Liit koostööd teeb st. selles võistlevad sportlased peavad nõudmise korral proove andma, a'la jõutõstmine, ekfl(lol), jalgratturite liit jne. Juhul kui eksin, siis mõni juurateadmistega inimene võiks parandada. Arvan, et tegu on üpris sisutühja hirmutamisega, mis väga reaalsuseni ei jõua.
 11. Pikka aega tarbisin zerot regulaarselt, on väga hea enamus asjade kõrvale, aga lõpuks tüütab ikka ära. Marks&Spenceri toidupoodides on väga häid variante veel, mis samuti kalorivabad, standard limonaadi maitsega, fanta maitsega jne.
 12. Samuti seal ju üks põhilisi asju, et jalg oleks tugevalt maas ja ei liiguks õhku / edasi-tagasi, luues leverage punkti. Posterior tilt ka veel tähtis asi nagu videos mainitud, et puusapainutaja täiesti mängust väljas oleks. Sul parem jalg video põhjal, ilmselt vahepeal kohati isegi õhus, tehes just täpselt seda, milles esimese asjana räägib ja lõpupoole ka selgitab päris hästi kui palju kergem on nii. Muidu kui seda nimetada kõhulihaste treenimise mõistes broscienceiks, siis ei kujuta ettegi, kuidas nimetada täiesti müstilisi kõhulihaste harjutusi mille tegijaid näeb igas suuremas jõusaalis. See crunch üpriski A&O.. Hea nurga alt filmitud ja hea näide kuidas asja õigesti teha
 13. Masendav, kudias Eestit esindavate sportlaste seas ikka veel inimesi, kes ei oska kaotada ja alati on süüdi võitjariigi sportlaste näiline dopingulembus. Nii mõnelgi oleks aeg õppida tunnistama kaotust.
 14. Bubble butiga seostub tugevalt pigem lordoos/rühiprobleem mitte lihtsalt suur lihaseline/rasvane tagumik.
 15. Palju kaaluvaru muidu klassikas võistlemisel on?