Jump to content

Lauksss

Kasutajad
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Lauksss

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 06/20/1990
 1. Selg.

  Tänud!(Y)
 2. Selg.

  Okei, suur-suur tänu!
 3. Selg.

  Okei, selge. Tänud:)
 4. Selg.

  Paneks kohe siiasamma kirja veel teise mure kah. Tehes kaldpingil surumist. Siis on vasakus küünarnukis Tohutu valu. Hästi terav valu. Mis tegema peaksin? Kaldpingi ära jätma?
 5. Selg.

  Vabandan kohe ette ära kui selline teema olnud on. Olen suhteliselt uus jõukas. St väga pikk paus olnud. Aga mure selline, et kui olen rippes ja teen nagu kõhulihaseid, siis käib alaseljast mingi 3 raginat või krõksu nagu läbi. Samamoodi matil pikali kõhulihaseid tehes. Olen varem arsti juures käind, ülevalt on mul selgroog kahelepoole kõver(vasakule, siis paremal ja siis keskele tagasi ja sirgelt alla). Arst ütles, et see ei mängi mingit rolli....ei tea. Ja tihti on alaseljas valud. Oskab keegi soovitada mida ette võtta? Mingeid kindlaid harjutusi? Kas peaksin need harjutused ära jätma millega need raksud läbi käivad? Ette tänades!
 6. Lisandid.

  Okei, suured tänud:)
 7. Lisandid.

  Kreatiini kasutusjuhendis on veel kirjas : Kasutamisõpetus: Kreatiini võtmist alustatakse tavaliselt 5 päevase laadimisperioodiga, mille ajal kreatiini võetakse 20g päevas. Võtta 5g enne hommikusööki, enne trenni, pärast trenni ja koos päeva viimase toidukorraga. Laadimidperioodi järel võetakse 5-6 nädalat 5-10g päevas. Pärast seda järgneb 2-4 nädalane paus kreatiini kasutamises. Aga kas võin nii võtta, et ei tee seda laadimisperioodi vaid võtan iga kord peale trenni ja siis ei tee ka seda pausi? Või nii ei ole soovitav?
 8. Lisandid.

  Kunagi tarbisin neid tooteid: Fast-Mass2, Fast-Creatine ja fast-dextro. Tarbisin neid suhteliselt vähe aega ja sooviksingi asjatundjatelt teada, et kas neid tasub koos võtta? On neid hea koos võtta või halb? ette tänades.
×