Jump to content

heikis

Kasutajad
 • Sisu loend

  12
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

heikis

 • Tase
  Algaja
 • Sünnipäev 06.05.1988

Kontakteerumise viisid

 • Skype
  heikishv

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Millist särki kasutate jõusaalis?

  under armouri heatgear compression särgid oli pikka aega kasutuses- samas minu pikale kasvule (194cm) ei sobinud need kuigi hästi kuna kõhu pealt hakkas särk end üles rullima. nüüd avastasin nike pro combar compression särgid- need istuvad ilusti paigal. kes odavalt tahab nike pro combat särke, siis nike outletis tondi selveri kõrval võib neid veel saadaval olla.
 2. keeda siis juurvilju. pole mõtet ju vägisi ka süüa. hea enesetunne vast ikka tähtsam
 3. Ei jaksa enam trennis käia?

  olen teema-algatajaga täpselt samas seisus. nüüd ärkan 06.30, 07.00-08.00 trenn ning sealt edasi tööle. pean ka vist mingid vitamiinid ligi võtma kuna tööl kisub kohati päris jubeda une peale.
 4. kui tavatoidust ei saa piisavas koguses valku kätte, siis kõlbab ka see pulbri söömine. aga küllap märkad isegi, et kui mitu korda päevas omale valgujooki teha, siis saab see pulber sul õige kiiresti otsa. mina jätaks pulbri tarbimise vahetult pärast trenni. muul ajal söö kohupiima, kodujuustu, mune, kanafileed.
 5. Ümbermõõt

  5 meetrit. absurdile vastatakse absurdiga. pole mõtet mingites sentimeetrites kinni olla. iga inimene on erinev. parem usalda oma silma.
 6. Riided: Gasp ja BetterBodies

  sain täna kätte US Mesh training shorts, link http://ee.gasp.nu/apparel/pants/us-mesh-training-shorts-grey/#prod tegelikult oli väike pettumus- arvasin millegipärast, et neil on sees veel omakorda vooder. kas gasp kõik lühikesed püksid on ilma sisevoodrita?
 7. YouTube videod

  Eestisse seda paraku oodata ei ole. eks peab muudel kanalitel silma peal hoidma.
 8. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

  tegelikult pole point massilisajate mõttekuses vaid selle müüdi tõsiseltvõetavuses.
 9. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

  a mul on süügiküna juba ostetud. et võiks siis juba täita ka millegagi
 10. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

  kuulsin sellist huvitavat lugu, et kellegi sõbra tuttava sõber olla ostnud loomade jõusööta, mille sisaldus pidi olema üsna sarnane inimloomadele mõeldud massilisajatega. hind pidi tükkmaad odavam olema arvamusi, kommentaare ?
 11. Rinnakorvi kuju, kanarind

  piltide põhjal paistab küll väga pseudoprobleemina.
 12. Kahtlane valu rindluu piirkonnas

  mul rööbaspuudel sama häda, mujal tunda ei anna. valu lööb sisse just pärast rööbaspuudelt ära tulemist. eks ta veidi ebameeldiv on, kuid pole veel takistanud soovitud seeriate lõpuni tegemist.
×