Jump to content

Reinart

Fitness.ee
  • Sisu loend

    1 311
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    96

Reinart viimane päevavõit oli May 26

Reinart's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

495 Kõrvad kikki - tark mees räägib

2 Jälgijat

Reinart

  • Tase
    Fitness.ee Peatoimetaja
  • Sünnipäev 22.06.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    https://www.instagram.com/peepreinart/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m

Viimase Profiili Külastajad

8 371 profile views
  1. Diamond Cup Madrid

    ülitugevas konkurentsis pidi Lilian leppima poolfinaaliga
  2. Diamond Cup Madrid

    Põhjanaabreid esindav Liis Org - IV koht
  3. Diamond Cup Madrid

    Ajakava: https://www.ifbb.com/wp-content/uploads/2018/05/Diamond-Cup-Madrid-Running-Order.pdf Väidetavalt on tulemas live ülekanne: https://www.ifbb.com/live-streaming-diamond-cup-madrid-spain/
  4. Diamond Cup Madrid

    Diamond Cup Madrid 25.05 - 27.05. 2018 Kulturismi ja fitnessiliidu andmetel on Eesti koondist esindamas: Ksenija Egorova Õnnela Raudsepp Lilian Rannu Tuuli Jürgens Andra Vagur Anu Ruutu Raigo Kuusnõmm Ott Kiivikas Elena Miljagina Mari Pukk
  5. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Protokoll: 2018-DiamondCup-Warsaw-Results.pdf
  6. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Welnessis Lilianile hõbe! Õnnelale 4. koht
  7. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Kuld mastersis on olemas!
  8. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Egertile 5.koht!
  9. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Esimene on olemas
  10. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Stardinimekirjad: https://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-DiamondCup-Warsaw-List.pdf
  11. IFBB DIAMOND CUP PTAK WARSAW EXPO 18.05 - 20.05.2018 Eesti Kulturismi ja Fitnessiliidu kodulehe andmetel on võistlustulle astumas: Anna Fedorova Mari Pukk Agne Kiviselg Andra Vagur Arida Muru Lilian Rannu Ketlin Tagamets Egert Oiov Raigo Kuusnõmm Ott Kiivikas
  12. Ajakava saab näha siit: https://www.eastlabs.ru/ifbb-evropa-ebff/2806/2018-ebff-ifbb-chempionat-evropy-raspisnie PS. Ei midagi uut
  13. 02.05-07.05.2018 Eesti Koondis: Endla Vaher - Fitness Lilian Rannu - Wellness Fitness Õnnela Raudsepp - Wellness Fitness Anastasia Jevdokimova - Bodyfitness Esta Pilt - Bodyfitness Masters Anu Ruutu - Bodyfitness Masters Arida Muru - Bikiinfitness juuniorid Karina Polovnikova - Bikiinifitness juuniorid Ksenia Egorova -Bikiinifitness juuniorid Jana Teder -Bikiinifitness Masters Tuuli Jürgenson - Bikiinifitness Masters Mari Pukk - Bikiniifitness Merili Jesaar - Bikiinifitness Anita Stalmatskaja - Bikiinifitness Julia Korotõtš - Bikiinifitness Mariliis Mia Topp - Bikiinifitness Agne Kiviselg - Bikiinifitness Andra Vagur - Bikiinifitness Kaisa Abner - Bikiinifitness Jane Tammearu - Bikiinifitness Kadri Tammoja - Bikiinifitness Egert Oiov - Rannafitness Ott Kiivikas - Kulturism Raigo Kuusnõmm - Kulturism Peep Reinart - Klassikaline Kulturism Rain Kuusnõmm - Klassikaline Kulturism Siim Savisaar - Klassikaline Kulturism
×