Jump to content

kristjan918

Kasutajad
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About kristjan918

 • Rank
  Algaja
 1. MMA Raju 4 (13.veebruar 2010, Tallinnas)

  Minuarust on kuupäeva selgelt näha. Kui keskendud asukohale, kus toimub siis paned kohe tähele ka kuupäeva.
 2. Jõutõmme ja mida arendada ..

  Eks ta mõtles seda, et suudan mune pigistada pooleks käte vahel. Aga kuidas on jõutõmbe harjutustega, nagu rinnaga aga praktiliselt 1 harjutus ongi? Et lihtsalt kui 85+ on max, siis lükkan kuskil 55 peale ja lihtsalt teen paar seeriat?
 3. Jõutõmme ja mida arendada ..

  Suur aitäh, täna sai kohe trennis proovitud seda asja ja kaalu mul on kuskil 68kg ja jõutõmme oli 85+ öelge kas see on väga mannetu?
 4. Jõutõmme ja mida arendada ..

  tere, mis asi on jõutõmme? kuidas seda tehakse ja mida see arendab? ning mis lihasgruppe tuleks enim treenida et oleks jõudu inimesi maha panna / visata (nagu MMAs läheb vaja) . see loeb küll tehnikast aga ikkagi, mingilmääral jõud
 5. Tervist mehed!

  minu rinnalihase puhul on üldse nii, et ta on selline nagu väike. Mõnel on selline ilus suur nagu ruudukujuline, aga mul selline väike, ning olen märganud et mõnel kulturistil ka. Kas see ongi mõne eripära?
 6. Proteiini pulbrid

  Aitähh sulle!
 7. Proteiini pulbrid

  Endal Hera80 vaarika oma, ning tekib küsimus kui hea on kui seda tarbida veega? Hetkel teen koguaeg piimaga, aga kuidagi liiga magusaks kipub ja viskab üle juba.. ning millal tarbida? Kas päevas ühekorra ainult koheselt pärast trenni või ennem kah? Ja täpselt ma ei saa aru kui palju on vaja seda panna, kas 30g (1dl) ehk siis 100ml?
 8. Toitumiskava

  Kõige lihtsam - telli IE'ga, mitte Mozillaga.. Mul aitas
 9. Spordijookide pulbrid

  Veelkord tänan teid väga ! )
 10. Spordijookide pulbrid

  Aitäh!
 11. Spordijookide pulbrid

  Ma just tahaks pulbrit, mitte jooki. Pulbrit millest saaks ise joogi kokkuvalmistada..
 12. Spordijookide pulbrid

  Tere, Kuna mängin jalgpalli ning tihti tahaks omale trenni teha nn. ise spordijooki siis küsiks teilt mis nende pulbrite nimed on millega saab valmistada kasulikku jooki? Kunagi kui võistlustel käisin, siis kõik tegid mingist Carbokokist vms. aga enam pole midagi kuulnud. Loodan teie abile. Kõike head,
 13. Kõhn olen, kuid söön ilusti.

  Eile sain kaalule ja nädala möödudes - Enne massilisamis perioodi, kaalusin ilusti ära - 62.6kg Ning eile kaalule minnes kaalusin ma 66kg! See näitab seda, et õige toitumine on aidanud ja kaalu tuleb ainajuurde, aga mis seal ikka täiega tuleb edasi panna.. Kuid kuna ma juba varem lihast treeninud ja eriti näha ei ole olnud, siis eile panin tähele, et kui ma varjus olen siis paistab lihas küll kena ja ilus, aga kui ma olen eredalaevalguse all näiteks, siis tundun nagu üks suur kont. Kas teil on ka nii ? Algajatel ma mõtlen just..
 14. Toitumiskava järgi trenn

  Mul juba läheb kella 15.00 söömise peale ligi ~100.-
 15. Toores muna!

  Pole proovinud, ei tea mida see kasulikum on.. Aga kes ei tea mis on salmonelloos, siis - Väga levinud toiduga leviv haigus on salmonelloos. Salmonelloosi põhjustaja bakter levib enamasti edasi veega või kanamunade ja linnuliha kaudu. Kui aga toiduainet korralikult kuumutada, siis salmonelloosipõhjustaja hävib. Salmonelloosi sümptomid on kõhulahtisus, krambid ning palavik. Haigus võib kesta isegi kuni paar nädalat.
×