Jump to content

kukekarjus

Kasutajad
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About kukekarjus

 • Rank
  Vaatleja
 1. Miiiksss ma ei kasva ! :S

  Kohe päris alguses kui alustasin jõusaaliga, motiveeris ja suunas mind selline artikkel: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3776 Olen kindel ,et leiad sealt oma küsimusele vastuse. Jõudu!
 2. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

  Jah, nagu keegi eelpool mainis siis pean ka mainima ,et Alex Edward Raus oleks seda kindlasti väärt.
 3. no ei tule jõudu kohe üldse

  jahm , nii ta on 110kg on järgmine eesmärk
 4. no ei tule jõudu kohe üldse

  nonii võtan teema uuesti üles ,et siis pikk aeg on möödas ehk enamvähem aasta aega . nüüd siis täna sain 100kg kätte , ei andnud alla sain kätte selle mida väga tahtsin....
 5. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

  Ausalt öeldes mina soovitaks sul hakata tegema jõutõmmet, juhul kui sa pole varem teinud. Harjutus mis kaasab terve keha mängu. Ja lisaks sellele teha abistavaid harjutusi peale. Et tahtsin öelda et vähemalt minu jaoks kõige tähtsam osa seljatreeningust on jõutõmme. See on minu arvamus.
 6. no ei tule jõudu kohe üldse

  Võibolla tõesti, mõtlesin ise ka täna selle peale ehk on asi ületreeningus või midagi sellist.
 7. Tere. Olen teinud trenni kokku pea 2 aastat vahelduva eduga. Hetkel olen tublisti pool aastat korralikult treeninud. Olen saanud lihasmassi juurde kuid mitte jõudu. pean silmas just rinnalt surumisel. Treenin ikka kõike kuid just rinnalt surudes ei suuda jõudu juurde saada. Võin öelda et treenin rinda ehk kõige motiveeritumalt ja ehk ka rohkem. Nüüd juba 4 kuud järjest olen sama raskuse peale ehk 95kg rinnalt max. Olen proovinud selle 4 kuu jooksul proovinud teha nii püramiidi kui ka tavaliselt surudes nii kordusi 6-8, kuid tulutult. Nädalas teen 3 korda trenni , ehk sis jalad, rind, selg jaotatuna. Ehk keegi oleks hea ja oskaks nõu anda kuidas peaks nägema välja tõsine jõu trenn. E-mail goldstarr@hotmail.com Ette tänades!
×