Jump to content

plax77

Kasutajad
 • Sisu loend

  10
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

plax77

 • Tase
  Algaja
 • Sünnipäev 01.01.1982
 1. Tere kuidas kuulutust muuta v kustutada ost müügi all ei oska nii keeruline tundub see keskkond`?

 2. Müüa uued hantlid 2tk. 1tk 28kg. kokku 56 kg.Võimalus panna 1 suureks ca 44kg hantliks.Siis teine jääb 12kg ks. Asuvad Tartus .Ei saada postiga kindlasti.Tartupiires kohale toomise võimalus kindlale ostjale! Materjal:metall ja kumm(kettad kaetud kummiga). Plastmass puudub.Hantlid ei kolise.Saab teha palju harjutusi näiteks 1 käega ölga 44kg või selja lailihast. Tel. 56 375 379 helistada peale lõunat. HIND: 280EUR kokku 2 tk. Ei tingi !!!
 3. Neile kes plätumehi siunavad

  Vaadates seda pilti ja aega ,võiks öelda et paneme autodele ka puust kodaratega rattad alla,hea utiliseerida??? Aeg läheb edasi ja koik valdkonnad arenevad.Juba keegi teine voib Sulle jalapeale kukutada midagi kogematta,ja siis kui jalg eluaeg vigane,siis räägid teist juttu!
 4. see sinises särgis on vist see kuulus Tartu strippar pärast RASKET steroidikuuri!!!
 5. MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!--- Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6. Huvitab kas kõik naised on ühte clubisse sattunud või Tartus ei olegi neid??? Sest ise olen käinud mitmetes TARTU clubides ja näinud vahest paar tk tulevad 1 kuu jooksul korra teevad naerdes mõne seeria ühel masinal-ja enam ei näe neid iialgi!!!!!!!!! VÄGA PIKAAJALISI TIPPE POLE MÕTET PAKKUDA Näiteks E.Pilt jne. Ja ka AEROOBIKAST ja rühmatrennidest pole mõtet rääkida. KÜSIMUS ON,KAS ,KUI PALJU JA MILLISTES T A R T U Jõusaalides näete käimas naisi/tüdrukuid tegemas jõutrenni/kulturismi või kasvõi jõutüstmist? Eriti palju teab vist vendvähk??? ( Sest kui vaadata, mis mujal toimub,siis naisi pooleks nagu,aga meil-nsv liit kestab veel ikka-ainult psühholoogiliselt)
 7. Jah Teil Raivo päris hea vastus muide.Ega muud võimalust ei jäägi,kui hakata kaasa tegema!
 8. Vaatasin seda näidismenüüd ja ei kujuta ette ,kust see rahvas eestis nii palju raha teenib? Menüü nii mitmekülgne tore ja rikkalik,kuid koosneb mitmetest erinevatest komponentidest.(Ise jõuaks kanafileed 1 kord kuus osta ainult) Paljudel ju palgast 90% läheb eluasemele üürile ja muudele olme ja kommunaalkuludele. Ja kuna neid sööke valmistad ja sööd kui töötad leti taga näiteks? 12 tundi vahetus? cv keskuses enamus klienditeenindajate palku praegu 300euri? Kuida see koik võimalik on? Eestis? Kõik ei ole kõrgharidusega ja ei saa parimaid töökohti-need vaid 10le 20 le % le?
 9. http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/47115 Paksud surevad,koerad purevad??? "MINGU paksud ######!!!- nagu ütles üks kolmest töötust eesti dokkaadris" ELAV Jõud"
 10. VIIKING tibutantsusaatel!!!!!!!!!!!!!

  VIIKING TANTSIB SLAAGRI RÜTMIS kuulata alates 1,25 min-kõige paremini välja kukkuv
 11. http://www.youtube.com/watch?v=OV8He7SYVMw...feature=related
×