Jump to content

mustkuu

Kasutajad
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About mustkuu

 • Rank
  Vaatleja
 1. jõu arendamine

  tänud
 2. jõu arendamine

  soovin rõhku pöörata jõu arendamisele, kas ma selleks saan võtta algajate kava vähendades seerias olevate korduste arvu? või on selleks spetsiaalne treeningprogramm, PS. töö iseloom on mul füüsiliselt aegajalt tuleb ette raskuste tõstmist
 3. söömine lihtsalt

  proovimenüü hernepuder 500g tatrapuder 400g piim 1l vorst 200g leib 200g 2 muna siis kirjade järgi peaks valku tulema u 180g ja süsivesikuid u 660g lisaks veel puu ja köögivilju ja see menüü jagatuna päeva peale kuueks korraks mida arvate vanemad ja targemad?
 4. Saiasöödikud võivad unustada kulturismi

  Saiasöödikud võivad unustada kulturismi, sest selles alas ei jõua saiade, kommide ja coca abil kaugele. see on toitumise artiklis 10+1 teesi kommidest ja coca-colast ma saan aru aga sai? seal on 100g-s 7,6g valku see teeb pätsi kohta u 28g
 5. lugesin sellist artiklit kas saia ja leiva valgud lähevad ka arvesse? või neid organism ei saa kätte?
 6. aga kui järgmine päev on kõik lihased valusad ja kanged? kas siis on midagi valesti ning kuidas käituda?
 7. algaja rumalad küsimused

  valisin algajate vabaraskusega kava tänud, kes võtsid vaevaks vastata
 8. võtsin teie poolt koostatud kava algajaile aga siin artiklites kirjutab paljudest teistest treeningprogrammidest kas mina ei pea neid praegu üldse vaatama. olen treeninud 2nädalat ning mul ei tule kuidagi valgunormi täis, tuleb 1g 1kilo kohta ja kas loomseid ja taimseid valke tuleb tarbida võrdselt või pole sel vahet aga ma soovin oma treeninguga massi kasvatada mul on kiire ainevahetus ning näen välja nagu sellerivars olen 178cm kaalun 67 kilo, on mul üldse lootust juurde võtta?
 9. kas ja kui palju on võimalik, kasvatada lihasmassi 30 aastasel ja 175 cm ning 70 kilo kaaluval mehel; ning kust leida menüüd lihasmassi kasvatamiseks ja kas on treeningprogrammi teostada ainult hantlitega? Aitäh.
×