Jump to content

Apolloon

Kasutajad
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Apolloon


 1. Kookose kohta leidub internetis v2ga palju infot. Mul on ka terve raamat, milles on ainult kookosest juttu.

  Esiteks ta mulle maitseb, teiseks on ta kasulik.

  Vabandust, aga lihtsalt m6lesin, et ku jutuks tuli siis ehk keegi oskab ära ka mainida miks ta kasulik on.. Aga kui lihtsalt kasulik, siis selge see :rolleyes:


 2. Esiteks valk ja proteiin on üks ja sama asi. Teiseks ära arva, et kui sa mingit toidulisandit hakkad sööma siis kohe saad endale suured lihased. Sinu asemel telliks ma siit endale toitumiskava. Siis hakkavad tulemused tulema ja kui tahad aineid tarbida siis konsulteeri toitumiskava koostajaga. Edu ! :rolleyes:

  Olen küll võhik, aga siiski sooviksin teada, et kui on määratud toitumiskava ja ei ole pidevalt kodu v ei ole pidevalt aega poes käia.

  On seda v6imalik siis järgida ka?


 3. Olen kuulnud, et puuvilja suhkur pidi hea olema. Ma ei taha väga suurt massi kasvatada, sellepärast ei osta ka mingeid toidulisndeid, aga siiski peaks nagu mingeid valke sööma. Mulle on mõni tark rääkinud, et peale jõusaali süüa üks pakk tavalist kohupiima (250 g) ja sinna lisada üks toores muna ja puuviljasuhkrut. Küsimus siis, et kas seda muna või siis puuviljasuhkrut on vaja üldse? Kas sellest munast on palju kasu kui ma need kokku segan? Puuviljasuhkur vist pidi olema selle jaoks, et see pidavat juhtima paremini valgud lihastesse, kuid ma ei ole selles kindel..

×