Jump to content

Sõlm

Kasutajad
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Sõlm

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 09/11/1992
 1. Ketsid/harilikud tennised

  Selge, hüppan läbi sealt. Suured tänud!
 2. Ketsid/harilikud tennised

  Ega juhuslikult keegi pärnakas ei tea, kust Pärnus harilike tenniseid hankida saaks? Nende näol on tegemist väga heade jõusaali jalatsitega. Vanasti sai neid Hinnapommist ostetud, aga tundub, et viimane on pankrotti läinud või lihtsalt ära likvideeritud. Kümme korda kallimaid firmakaid ka väga ostma ei tõmba. Tegemist on siis sarnaste jalanõudega, mis üldjuhul maksavad kuskil 50-90 krooni ringi.
 3. Kõhulihased

  Ei saa omavahel võrrelda biitsepsit-triitsepsit ja kõhulihaseid. Lihased koosnevad erinevatest kiududest, mis reageerivad erinevatele koormustele (koormuse kestvuse suhtes). Biitsepsis ja triitsepsis on üldjuhul ülekaalus kiud, mis reageerivad ajaliselt lühematele koormustele. Kõhulihased ja "sääre lihased" koosnevad suuremal määral kiududest, mis reageerivad pikema kestvusega koormusele. Seega ei saa kõiki lihaseid võrdselt võtta. Jutt pole just eriti täpne faktide poolest, ega ka mitte kõige selgem - kell palju juba. Ehk jõuab iva kohale. Edit : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2398
 4. "Kaalust alla" TV3- st

  Need nö reality saated on üldjuhul ikka palju rohkem lavastatud kui välja paista võib.
 5. Pärnumaa MV jõutõstmises

  Jään huviga ootama!
 6. Pärnumaa MV jõutõstmises

  Kas keegi siit, kes käis asja kaemas või osalemas, mäletab ka tulemusi? Eriti pakuvad huvi just noorte tulemused. Oli ka endal kindel plaan osa võtta, aga kahjuks tuli perekonnaüritus vahele. Ette tänades,
 7. stress ja õnnelikkus kehaehitamisel!

  Peab nõustuma, hea trenn lülitab tõesti tunniks-pooleteiseks kõik negatiivse elust välja.
 8. profikulturism kas sport?

  Sport nagu iga teine. Nõuab aega, järjekindlust ja pühendumist.
 9. Küsimus rinnalihaste kohta!

  Soovitaks Sul rohkem teha erinevate kalletega surumisi, lendamisi pec-dec trenažööril, trossidega ploki vahel ja ka hantlitega, kasutades erinevaid kaldeid. Tasub ka ära mainida, et geneetika vastu kahjuks ei saa. Siiski tasub kindlasti proovida, ega halba sellest ei sünni.
 10. Kõhulihased

  Põhimõtteliselt sama küsimus, et kumb kaalub rohkem, kas kilo rauda või kilo sulgi... Mõlemal sooritatud harjutused treenivad kõhulihaseid põhimõtteliselt sama moodi.
 11. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5062 Punkt nr. 5 sisaldab vastust, mida otsid.
 12. Kasv, lihased.

  Stay in school.
 13. Nii see asi käib, jah. Tasuks vaid jälgida, et massi kasvatades ülemäära suureks oma rasvaprotsenti ei aja, nii on sellest kergem vabaneda hiljem. Rasvaprotsenti vähendades tuleb olla ettevaatlik, et lihasmassi kadu liiga suur ei oleks, selleks kulub hea toitumiskava marjaks ära.
 14. Abi vaja

  Jõusaali jõuad Sa nädalas 2-3 korda, nii nagu ma aru sain. Sel juhul võiksid ikkagi siit lehelt 2 või 3 osalise kava vaadata. Kui juhtub, et ükski nendest kavadest ei sobi Sulle, proovi vähemalt nende põhjal endale korralik kava teha. Sinu praegune kava on natuke segamini, ei näinud ka baasharjutusi ja jalad olid Sa üldse välja jätnud.
 15. Kookospähkel

  Külmas, kindlalt.
×