Jump to content

uskumatu

Kasutajad
 • Content count

  162
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by uskumatu


 1. Seal vaid 2 kella ongi. Canyon Heart Meter CNS-SW8 on saast, kuna puudub pulsivöö ja pulsi teadasaamiseks on vaja pidevalt sõrme anduril hoidma. Pulsikell Canyon Heart Meter CNS-SW5 on pulsivöö- seega näed pidevalt oma hetkepulssi ja näitab ka treeningu keskmist pulssi.

  Nende kellade vastupidavust jms ei tea, kuna pole kasutanud. Aga seda odavat ära kindlasti osta.

  Keegi oskab fitness.ee poes müüdavate pulsikellade kvaliteedi kohta midagi öelda?

 2. Kelle spämm, kelle uudiskiri. Ütle kui suur % selles kirjas on uudis ja kui suur on % reklaam. Saab küll oma mailikontol fitnessi ära blokeerida, kuid veebileht peaks veidike vähem alatum olema. Kui veebileht nõuab veebipoe või foorumi kasutamiseks registreerimist, siis võiks saada sel veebilehel valida, et kas tahab sellelt veebilehelt reklaamuudiskirju või mitte.

  04.06.2010

  Nädala uudised 22/10

  Nädalavahetusel toimunud Euroopa meistrivõistlustelt fitnessis tõid meie sportlased Eestile kuld-, hõbe- ja pronksmedali - uskumatu! Liisa Otsus pikkuskategoorias fitness -163cm I koht

  Natalia Nazarenko – Kiivikas fitness +163cm II koht

  Meeste Fitnessis - Oleg Anissimov III koht.

  Galerii ja kojusaabumise video on üleval siin

  Uus Skandinaaviamaades juba populaarseks saanud spordiala Athletic Fitness nüüd ka Eestis. Esmakordselt avaneb võimalus Eestis lavale astuda juba selle aasta 10. oktoobril, millal toimuvad I Eesti lahtised meistrivõistlused Athletic Fitnessis. Ala ja reeglite kohta loe lähemalt siin.

  Juba sellel esmaspäeval läheb käima uus auhinnamäng Facebookis. Ole lainel!

  Sul on võimalus osta kahel nädalal(04.06-20.06) endale uued Better Bodiese ja GASPi riided -25% allahindlusega.

  Lisaks on igas FitShopis suur hulk valitud riided allahinnatud -80%, mis on märgistatud sinise Fitness.ee märgiga. Tule, otsi ja leia!

  Uue Muscle&Fitness numbri kuumemad teemad:

  - Säästa jõusaalis aega: tõhus trenn vaid 20 minutiga

  - Täiuslik taastumisaabits: aitab sul end saalipõrandalt kokku korjata ja järgmiseks trenniks valmistuda

  - Edu valemid: Taavi Koovit ja Janar Rückenberg

  - Miks sa pole parimas vormis - kolm peamist viga treenimisel

  - Kombo-võlud: toidulisandid mõjuvad ka eraldi, aga võivad kombineerituna veel tõhusamalt toimida

  - Kolme peaga koletis: rohkem rõhku triitsepsitele – just nemad vastutavad käte jõu eest

  Suviselt kuumad teemad Hers´i uues numbris!

  -Bikiinivormi ABC: ideaalne ülakeha ja vormis keskkoht, rannariided kapist välja.

  -Rasvapõletuse ERI: tee üks muudatus korraga, leia parimad rasvapõletajad ja seljata söömasööstud.

  -Oleme valinud tõhusad nõuanded, et võita see lõputu võitlus.

  -Suur trennitest: tee test, saa teada oma treenituse tase ja treeni vastavalt sellele!

  -EESTI KAUNIMAD NAISED: fitnessi võistluse võitjate salanipid ja edu valemid.

  6.juuni on Spartas lahtiste uste päev, kus toimumas palju põnevat. Loe lähemalt siin

  Pühapäeval 30.mail toimusid Kilingi-Nõmme Spordihoones II Pärnumaa Meistrivõistlused lamades surumises. Tulemused on üleval siin.

  IFBB nädalaleht weebis. Selle nädala uudis vaata siit

  Fitshop'ide suvised lahtioleku ajad

  Fitshop Pärnu

  E - R 8:00 - 18:00

  L suletud

  P 9:00 - 20:00

  Fitshop Eeden:

  E-R 12:00-20:00

  L suletud

  P 16:00-20:00

  Fitshop Robocop avatud:

  E-N: 8:30 - 18:00

  R: 8:30 - 17:30

  L - P: suletud

  Fitshop Sparta:

  E-N 12:00-20:00

  R 12:00-19:00

  L 12:00-16:00

  P 16.00-20.00

  Nädala retsept:

  Vokiroog kanahakklihast(allikas Tallegg)

  50 g Tallegg´i kana hakklihasegu

  50 g nuudleid

  50 g värskeid šampiljone

  1 porgand

  0,5 sl sojakastet

  0,25 spl laimimahla

  0,25 spl õli

  lisandiks magusat tšillikastet

  Valmistamine:

  Pane kanahakkliha pannile ja prae kiiresti läbi. Maitsesta laimimahla ja sojakastmega.

  Puhasta ja tükelda porgand. Tükelda šampiljonid. Pane tükeldatud porgandid ja seened vokkpannile ja prae kiiiresti läbi. Aja nuudlid keema. Pane kõik vokkpannile kokku ja kuumuta. Serveeri magusa tšillikastmega.

  Fitness.ee - jõud, tervis ja ilu!

  Uudiskirjast loobumiseks logi sisse Fitness.ee'sse oma kasutajanimega. Enda seadete alt saad enda uudiskirjas olemise staatust muuta. Probleemide korral pöörduda aadressil webmaster@fitness.ee


 3. Ma arvan küll, et ei ole lahe kui teemadele on lisatud kirjeldus, et millest täpsemalt rääkida. Õpilaste kirjandid tulevad siis kõik nii sarnased, et hindajal on sinu kirjandit lugedes tunne, et ta on seda kirjandit juba mitu korda lugenud- seega vaatab et mingi tavaline kirjand ning hindab madalamalt.

  Ma ise kirjutasin 4 aastat tagasi ja siis oli mu eesmärgiks kirjutada selline kordumatu ja huvitav kirjand. Tulemuse sain siis ligilähedale 100´le. Sporditeemat ei valinud siis, ega valik ka nüüd, kuna kujutan ette, et mu kirjandit loeb 50 aastane tädike, kellel on kindlasti muud huvid- seega üle 80'ne on üsna võimatu saada.

  Täitsa huvitavaid teemasid on see aasta. Kui ma õigesti mäletan, siis ise valisin eelmine aasta „Sündmused muudavad inimest” (Alexandre Dumas).

  Supper lahe on tõesti, et viimastel aastatel on pandud kirjeldused juurde, mille järgi saad pmst kogu kirjandi kondikava juba kokku panna, ise eriti mõtlematagi. Kõige rohkem meeldib endale just "Võid tõlgendada teemat ka muul moel" osa :)

  Mulle sümpatiseerivad kõige rohkem 3,4,5. Päris kindel on, et paljud võtavad 4. teema, millest ma järeldaks, et seda ei oleks tasunud võtta, kui üritada maksimeerida oma punkte ja on teadmisi mõnd teist teemat piisavalt lahata.

  Mäggi Postimehe artikkel on õige, kuid nii on aastast aastasse. Ega iga teema ei peagi ülidiip olema. Sellised teemad annavad võimaluse keskkooli lõpetada ka võib-olla mitte nii headel kirjanikel. Mingeid eelnevaid teadmisi eriti vaja pole. Jutustad, mis peaks olema.

  Edu eksaminandidele!


 4. Ma olen ka juba aasta Sigma (onyx classic) odavat pulsikella kasutanud ja ei ole millegi üle kurta. Korra oli vaja vaid patareisid vahetada, kuid need maksavad mingi 25 krooni tükk ja saab ise ära vahetada. Pulsivööl ka pole midagi viga. Näitab keskmist ja hetke pulssi ning aega. Näitab ka põletatud kaloreid ja teavitab heliga kui väljud enda määratud pulsivahemikust, kuid need on mõttetud lisavidinad. Kõik olemas, mis vaja. Ainult see on puudu, et ei saa andmeid arvutisse sisestada ja mäletab vaid viimast treeningut.

  Samas olen ma näinud Polari kellasid, millel on sang lahti tulnud või nupp katki läinud, niiet on vaja olnud garantiiremonti viia. Kuna polari kellad on ka ujumiseks, siis tühja patarei korral tuleb uus pulsivöö osta või lasta mingi teenustasu eest kuskil patarei ära vahetada. Kui omale kella valisin, siis ühes poes öeldi, et polari pulsivöödel patareisid ei vahetata ja tuleb uus pulsivöö osta. Teises poes öeldi, et kui patarei saab tühjaks, siis tuleb see neile tuua ja nad vahetavad patarei ära. Need poed olid Sportland ja Hawaii Express. Ma ei mäleta kumb kumba juttu rääkis. Igastahes ühes neis saab patareisid vahetada ilma et peaks uue pulsivöö ostma.

  Selline konks on ka vist, et polari kelladel on signaal, mis levib küll vees, kuid see signaal võib olla täpselt sama erinevatel kelladel- seega kaht kella ja kaht pulsivööd lähestikku ei saa kasutada. Sigma kasutab digitaalselt kodeeritud signaal, mis küll vees ei levi, kuid sigma kellade kasutajad saavad segamatult lähestikku trenni teha.

  Ära osta paska! Sigmad ja Beuerid on saast, proovi näit. Sigma pulsivööd(vist tehtud salvokelgu plastmassist) ümber rinna ja jookse paar kilti, see nii kõva ja paindumatu et hõõrub naha katki! Igal juhul osta Suunto või Polar.

 5. 30 m veekindel kell ei tähenda alati, et sellega ujuma saaks minna. Beureri peetakse Suunto odavaks jäljendajaks. Ma sellise kellaga küll ei riskiks ujuda, võib vett sisse lasta. Teiseks see, et kuidas pulsivöölt kellale signaal jõuab- mõnel kellal on selline signaal, mis levib ka vees, mõnel kellal aga on selline signaal, mis ei levi.


 6. Kõigil pulsikelladel, millel on keha ümber käiv rihm, peaks olema kella sisse programmeeritud ka põletatavate kalorite loendur. Arvutatakse peamiselt vanuse, soo, kaalu, pikkuse ja keskmise pulsisageduse kaudu. Vanust, kaalu, pikkust ja sugu saab pulsikellas muuta. Erinevad pulsikellad võivad kasutada erinevaid valemeid põletatud kalorite mõõtmisel. Näiteks Sigma odavamatel kelladel on nii, et kui pulss on alla 100, siis nagu kaloreid ei põletakski. Ma arvan, et väga täpselt põletatud kaloreid ei mõõda ükski kell.

  Kui kasutada googlet, siis võib leida valemeid, kus saab oma põletatud kalorite hulka arvutada ühe minuti kohta, näiteks:

  Kasutades VO2max`i

  Mehed: C/min = (-59.3954 + (-36.3781 + 0.271 x vanus + 0.394 x kaal + 0.404 x VO2max + 0.634 x keskmine pulss ))/4.184

  Naised: C/min = (-59.3954 + (0.274 x vanus + 0.103 x kaal + 0.380 x VO2max + 0.450 x keskmine pulss )) / 4.184

  Ilma VO2max´ta

  Mehed: C/min = (-55.0969 + 0.6309 x keskmine pulss + 0.1988 x kaal + 0.2017 x vanus) / 4.184

  Naised: C/min = (-20.4022 + 0.4472 x keskmine pulss - 0.1263 x kaal + 0.074 x vanus) / 4.184

  Kaal on kilogrammides

  Ehk keegi oskab soovitada. Sooviksin pulsikella, mis mõõdaks ka kulutatud kaloreid? Kuidas see kaloriarvestus tehniliselt üldse käib? Kas pean kella sisse sisestama ka mingi tegevuse, mille ajal kaloreid mõõdab? Või arvestab ta kuidagi pulsiga ja vanusega ja kaaluga jne?

  Asi selles, et tahaksin kella hoida käepeal TERVE päeva, et üldse aimu saada kui palju energiat igapäevatoimetustes kaotan. Ja seda muidugi ilma, et ma peaksin kella sisse sisestama, et vot nüüd istun ja nüüd astun ja nüüd jooksen ja nüüd rulluisutan jne...

  Palju minu soovitud kell üldse maksaks? Soov oleks saada võimalikult odavalt võimalikult hea kell :huh:


 7. Igasugused võileivad menüüst välja? Kas siis täistera-, rukki- ja seemneleivad ka?

  Peaksid sööma kindlasti puu- ja juurvilju, kana, muna jne... Igasugused võileivad kohe menüüst välja, kui need seal olema peaksid! limonaade asju ka mitte.. ühesõnaga toitu tervislikult :D
×