Jump to content

explode

Kasutajad
 • Sisu loend

  81
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

explode

 • Tase
  Värske olija
 1. Sellise toitumisega kogud sa vaid vett ja pekki endasse.Suuremaks lähed sa kindlasti ning kui pekine ja vett täis keha sulle meeldib siis pane aga edasi
 2. Parima maitsega proteiinipulber?

  Reflexi Banaani Instant Wey
 3. Soovitage põlvearsti

  Dr Mardna Spordimeditsiini sihtasutuses on väga hea ekspert.
 4. Kumb sobiks paremini - Mass2 või kreatiin monohüdraat?

  Kuidas kellelegi,endale annab kreatiini laks juba nädalaga tunda ja ka jõunäitajad lendavad ühe hetkega lakke.
 5. Kumb sobiks paremini - Mass2 või kreatiin monohüdraat?

  http://reflex.ee/index.php?mark=5&prod...16&vote=yes Soovitan sulle antud toodet kuna se sisaldab kõiki vajalike mineraal aineid,vitamiine, valku ja ka creapure kreatiin monohüdraadi. Juba esimesel nädalal on efekt tunda;)
 6. kas sellist vormi on võimalik taotleda?

  Tavaline!? Nalja teed v??Mees kas sa tead mis 55a mehe testo tase teeb ka v ja kuhu langenud on??Selliseid lihased kohe kindlasti 55a ei ehita naturaalselt ilma keemiata! Super vana muidu!!Tehke järgi kes suudab,enamus Eesti meestel juba 30a kõht ripakil vastu maad.
 7. USA toidulisandid

  Tegemist on väga hea tootega,kunagi sai seda ostetud piritalt mucle basest.Andis kohe sellise hea puraka sisse,kahjuks enam seda saadaval seal pole:(
 8. Parim Valgu pulber.

  Parim valk! http://reflex.ee/index.php?mark=5&prod...15&vote=yes
 9. extra lisandid.

  Tribulus lükkab küll hea puraka sisse,jõudu ta eriti juurde samas ei anna!Arginiin paneb jällegi vere käima ja tekitab võimsama pumba efekti.Mõlemad tooted suurendavad tunduvalt ka iha naiste järgi;)
 10. Kuule,proovi kreatiini ja kas sa julged tulla väitma,et se ei mõju sulle ja ei anna jõudu??Valgud ja amiinod on jällegi vajalikud selleks,et ei tekiks vigastusi kui on suured igapäevased füüsilised koormused,otseselt jõudu naad jah ei anna.Lisaks omega 3,et pump oleks korras ja nahk ei kuivaks.Selliseid koguseid nagu vajavad tugevalt treenivad spordimehed ei saa kuskilt kalast ja munast elusees,pead end lolliks õgima.
 11. Seda jura võid sa oma vanaemale rääkida!
 12. Proovisin mingi 3a tagasi ja vn vaid öelda,et ei sobinud kuna süda hakkas meeletult puperdama ja enesetunne läks halvaks.Jätsin pool purki alles mille hiljem sõbrale testimiseks andsin,tema ei saanud üldse aru toote mõjust,ütles vaid,et vererõhu tõmbas kuidagi ülesse.
 13. südame tugevdamine

  Ära usu antud tegelase juttu kuna ta toob mõttetuid näiteid!Internetis googeldades leiab iga asja kohta täpselt seda mida otsingusse trükid. q 10 ja omega rasvad on südamele väga kasulikud.
 14. südame tugevdamine

  Omega 3 ja q10 on ka mõeldud just südamele
 15. BSN tooted

  mõttetud tooted mõlemad,koormavad tühja südant
×