Jump to content

Zad

Kasutajad
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zad

 1. käe surumine

  Minu arust kehaga ka väga palju mängida ei või, see poleks ju enam käesurumine. Jõu ja oskuste koha pealt võin veel niipalju õelda, et mul surus üks mees randme ära, aga mina surusin tal käe ikkagi maha Nii, et vahel pole ka oskustest ja tehnikast kasu, kui vastane ikka toore jõuga niipalju üle on.
 2. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

  Mind see kõver kang küll ei seganud. Poleks ka sirge kangiga rohkem surunud ning mingeid vigastusi ka ei saanud. Väga hea, et võistluse toimumine selle kangi taha ei jäänud. Au korraldajale.
 3. Rinnalt surumise võistlus!

  Mulle meeldivad ka need rohkem Tahaks teada, et kuidas selle vanuse arvestusega seis jäi(kuni 18, 18-20, 21+ ?) ja kas vanust arvestatakse päevase täpsusega või lähevad samal aastal sündinud kõik ühte patta?
 4. Rinnalt surumise võistlus!

  Hetkeseisuga surun nii 130-135kg üles. Nagu siin selgunud on, siis kaalukategooria pärast muretseda pole mõtet. Kõva trenn teha ja lihtsalt kohale minna, eks seal selgub kus, kes ja kui palju.
 5. Rinnalt surumise võistlus!

  Plaanin ka kohale tulla. Kaal on nii 83 kandis ja tahaks väga teada, kas on mõtet väike dieet teha, et kuni 82,5kg kaalukategooriasse mahtuda(kui tuleb piir sinna). Vanuse arvestuse võiks teha sünniaasta järgi muidu.
 6. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

  7 oligi neid siis, kui igaltpoolt mujalt rahvast kohale voolas. Paide omad ei julgenud suures osas võistlema tulla(vähemalt nii meile räägiti). Seal teises protokollis on neid 17. Korraldajate eesmärk on arvatvasti ala populariseerimine Paides. Eelmise ja üle-eelmise võistluse osalejate nimekirjadest on selgelt näha, et lahtiste võistluste korral oli paidekaid tunduvalt vähem kohal. Iseenesest nad lahtiste võistluste vastu polekski, kui ainult Paide surujad ka suuremalt jaolt võistlema tuleks.
 7. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

  Kui saladus ei ole siis mis kaalus ja palju planeerid üles saada Kuni 82.5 ja 130-135kg. Kogu see kammajaa nati kahtlane siin jah. Neil seal korradajatest ka vist osa poolt ja teised vastu nii, et ei tea mida oodata :/ Isiklikult arvan, et kui kohale minna, siis võistlusväliselt ikka lastakse vast osaleda.
 8. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

  Olen ka väljastpoolt Paidet ja käin ikka kohal ära. Vast lastakse ikka võistelda
 9. Palju keegi kukla tagant surub???

  Viimati, kui kukla tagant kangiga paar seeriat tegin, siis olid õlad pea terve nädala nii valulikud, et ei saanud jõusaalis korralikult trenni teha. Maksimumi pole proovinudki.
 10. Avatarid

  Väga hea uudis.
 11. Õnnitlused Marekule ja teistele Eesti medalimeestele!
 12. Kui lahtised võistlused on, siis kaalun ise ka minekut.
 13. Kiirus?

  Kui sa endale lihaseid selga kasvatad, siis tahes-tahtmata kannatab selle all kiirus. Arvan, et kiiruse treenimiseks oleks palju efektiivsem üldse mitte mingeid raskusi kasutada.
 14. Rammumehed

  Kõvemad rammumehed on looduslikult juba suured ja tugevad. Massi on neil ilma trennitagi kõvasti.
 15. sheik

  Võid ju midagi maitsvat peale ka ampsata. Kui sheiki jood, siis hoia nina kinni, et maitset nii hästi ei tunneks
 16. Ektomorf

  Jah, 100% on maksimaalne raskus, mille oled võimeline üles suruma. Vastavlt sellele arvutad raskused, millega trenni teha. Korduste arvu koha pealt ei oska aidata.
 17. Küsimus Ottile

  Ei mäleta enam ise ka täpselt, aga M. Kalmuse rekord ulatus vist kuskil sinna 225-250kg kanti.
 18. Bitsepsi ümbermõõt

  40cm. võib-olla venitab välja, 80kg ja 20-aastane.
 19. Vene tudengist rammumees

  Segane vend. Sellised friigid saavadki ainult Guinessi raamatusse.
 20. SÜGISSURUMINE 2005

  Kahju, et kõik surumisvõistlused sügiseti toimuvad...suvepuhkus sai just läbi ja ma alles taastan vormi. Kui ma õigest aru sain, siis võisteldakse ainult lamades rinnalt surumises? (Mul need muud jõualad just eriti kiita pole).
 21. Surumine

  Valus laks igaljuhul. Loodan, et midagi väga hullu ei juhtunud.
 22. Schwarzenegger ja seadused...

  USA-s on alati huvitavaid ja naljakaid seadusi vastu võetud Inimesed võiksid seal ise enda eest rohkem hoolitseda mitte koguaeg teleka ja arvuti taga hamburgereid ja coca-colat näost sisse ajada.
 23. Suur dragöödi rallimaailmas

  Sellist õnnetut lõppu poleks küll oodata osanud Park'i perekonnal ja Märtinil on rasked ajad ees...
 24. Rebimise tehnika

  Minu teada peaks sangpommi enam-vähem sirge käega üles loopima ja rahulikult alla laskma. Vaba käsi ei tohiks vastu keha toetuda.
 25. Wilks´i arvuti

  Wilks'i koefitsendi abil saab võrrelda erinevate kehakaaluduga surujaid ja selle põhjal neid paremusjärjestusse seada. Mida suurem, seda parem ja põdeda selle näidu pärast ka ei maksa. Siin on üks lehekülg, kus seda arvutada saab.
×