Jump to content

alex009

Kasutajad
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About alex009

 • Rank
  Vaatleja
 1. Rahvas võiks selle teema üle vahutamise juba lõpetada küll. Varuge kannatust ja oodake vastused ära! Neid teooriaid on juba piisavalt palju välja käidud.
 2. Räägime asjast ja püsime teemas. Reeglid ei luba asjast palju rääkida ja asi korras - ärge tehke kärbsest elevanti. Edit: Ja nelja postitusega meestel pole vaja üldse kisama hakata, miks ja kuskohas keegi kustutab. Mnjaaa.... Esiteks kisama ple siin keegi hakkand ja teieseks kas postituste arv määrab selle, kas inimene võib oma arvamust avaldada või mitte... Igaljuhul, ku sinu käes on kirves siis ei anna see sulle mingit õigust sellega vehkima hakkata! Igaljuhul sain teada mis reeglid siin on ja inimesed saavad arutada ainult seda mis sinule meeldib... on nii? Võib ära kustutada kui ei sobi!
 3. Arusaadav on ka see, et asi läks küll pisut algsest teemast mööda ja liiga konkreetseks... Aga panin tähele ka seda, et inimestel tekkis tõsine huvi (keemia) teema vastu. Ja küsimused suunati koguaeg ühes suunas, et kuidas ja kui palju. Paraku ajalugu näitab, et üksi keeld ei lahenda asja vaid teeb selle veel atraktiivsemaks ja inimesel tekib veel suurem huvi... Seega arvan, et antud teemat tuleks ikkagi käsitleda ja anda noortele ( huvilistele ) sellest ülevaade. Võib ju küll selle keemia teema lukku panna, aga siis saavutame selle, et noored hakkavad endale seda teadmata kogustes sisse kugistama. Muidugi ei tasu siin hakata rääkima seda, et " Peeter" sina võta nii ja niipalju, ja sina " Juku" võta seda teistmoodi.... Minu point on selles, et teemat ei tasu karta, sellest tuleb rääkida ja kogemustega inimestel ka oma tarkusi jagada. Vot nii on need lood...
 4. sportlike inimeste uuring

  Tehtud!
×