Jump to content

zxcvb

Kasutajad
 • Content count

  237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by zxcvb

 1. Väga raskesti loetav, aga ehk harjub ära
 2. Kofeiinipulber

  Ostad tabletid ja lased pulbriks?
 3. Jõutõstmise kava

  Kahju küll, et oled pidanud üle 7 aasta ootama kava järgi, et jõutõstmisega alustada. Loodan, et ühel päeval saad ikkagi kava kätte ja saad alustada.
 4. Deltalihas ei kasva

  Pigem vähenda raskusi
 5. Kvaliteetne valk, mida valida ?

  Gold standardi kilohind on suht kallis kui seda otsid ja erilist eelist teiste seas ei anna. Vaata lihtsalt millel kg hind kõige soodsam. Mitmed välismaa poed teevad häid allahindlusi. Miks kaseiiniga segada tahad muidu?
 6. Bulking ja cuting

  Algajale mitte nii lihtne ülesanne. Lihtsam on järgida kindlat kava.
 7. karvadest lahtisaamine

  Päris hea reklaam
 8. Proteiin

  Miks ainult ülakeha tahad treenida?
 9. Ükskõik mis lahja valguallikas on hea. Lihast ja kalast nt kanafilee, tuunikala. Mõtle mida kerget ja kiiret nendest saaks valmistada.
 10. Söö kohe peale trenni ära, siis jääb veel ~1.5h aega magamaminekuks. See mida süüa oleneb mida eelnevalt päeva jooksul söönud oled. Peale trenni võiksid saada nii valku, süskareid kui ka rasvu. Nt kodujuustusalat+puuvili on hea variant.
 11. Töö ja trenn

  Misasi on lihaste põletamine?
 12. Igast suuremast jõusaalist leiad ikkagi samasugused põhilised masinad erinevatele lihastele. Mis on erinev, on firma. Ühe firma jalasirutuspink võib hoopis teistmoodi tunduda kui teine. Kui käid erinevates saalides siis kujuneb lemmik välja. Ja igas normaalses saalis on masina peal selle nimetus ja õpetus kuidas antud aparaadiga harjutust teha. Ja alati saab saali treenerilt abi küsida.
 13. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

  Triits on ikka vägev. Edu uuel aastal ja palju rekordeid
 14. Trenn ja rinnad

  Ei ole küll naine aga minu teada ei ole võimalik rindu suuremaks treenida. Kuna rinnad koosnevad rasvast, siis kaalust alla võttes väheneb rasva terves kehas, k.a rindades. Proteiinijoogid ja lisandid ei ole vajalikud, kui toitud mitmekesiselt ja sööd ka liha, muna, piima jne (proteiine). Kui neid ei taha/pole aega, siis lisandid aitavad kiiresti hädast välja. Aga eelista ikka päris toitu kui võimalik.
 15. Proteiinijook

  Pane nii palju või vähe vähe vett, et tekiks endale meeldiv konsistents. Mida vähem vett seda tugevam selle pulbri maitse. Mida soojem vesi seda paremini pulber lahustub aga vali jällegi enda meele järgi
 16. Põnevaid leide toidupoest.

  Minu teada on nt farmi 2.5% piimas 3,3g valku seega antud jogurtis on tervelt 0.1g rohkem.
 17. Kontoritöö ning treening

  Kui eesmärk lihtsalt kehalist aktiivsust tõsta, siis see 6km kõndimine päevas on täiesti piisav.
 18. Antud tootega küll kokkupuude puudub, aga kui rahaga midagi muud teha pole, siis lase käia. Poest midagi kiiret võtta või kodus kasvõi võileivad valmis teha on kordades parem kui mingi kahtlane jook.
 19. polar A300

  Kindel et telefon toetab Polarit?
 20. Rain Kuusnõmm blog

  Viimane seeria oli?
 21. Kust võiks leida?

  jah
 22. Kreatiin Proteiin

  Toote lehel kõik eesti keeles kirjas ju millal, kui palju, miks .
 23. Toiduained jagunevad viieks: leib ja teraviljatooted; juur-ja köögiviljad; puuviljad; piimatooted; liha, kala, munad. Iga päev peaks tarbima toiduaineid nendest viiest grupist.
×