Jump to content

soomusk

Kasutajad
 • Content count

  307
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by soomusk

 1. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

  Tõepoolest, esimene võistlus oli lihtne ja loogiline, kõik said harjutusest ühtemoodi aru. Nüüd on vaja isegi harjutuse väljapakkujatel enne harjutada. St et hobisportlased peavad enne palju harjutama, kui sobib rahva ette tulla.. Ärge ajage asja liiga keeruliseks.
 2. FASTi-l pakend väiksem, aga hind sama nagu enne

  On arusaadav, et kõik hinnad tõusevad, tahame me seda või mitte. Aga mille pärast pakendite kaal iga hinnatõusuga järjest nullile läheneb? Oskab keegi prognoosida, millal saab sama raha eest tühja pakendi osta? FAST võiks selgroogu näidata ja 1kg pakendeid müüa ning paluks 5 lb potsikud ka turule tuua
 3. Taani kehtestas toidurasvale eraldi maksu

  Võitlemaks rasvumise vastu, jõustus eelmisel nädalal Ungaris rahvasuus krõpsumaksuks kutsutav maks – sellega maksustatakse liiga soolased või magusad toidukaubad, gaseeritud ja energiajoogid. Ungari parlament soovib kehtestatud maksuga anda rahvale signaali, et ta ei sööks ebatervislikke ja kalleid tooteid ja tahab mõjutada tootjaid vähendama oma toodetes soola- ja suhkrusisaldust, vahendab AFP. Erand tehakse siiski Ungari traditsioonilistele toitudele nagu vorstid, salaami ja seapekk, mis algselt olid samuti seaduse sihtmärk. Majandusraskustega silmitsi seisev Ungari valitsus loodab, et uus maks toob igal aastal riigikassasse 74 miljonit eurot. Link
 4. Mesasja, teadlaste kolleegium (kuhu ka sul on au kuuluda) on kohe-kohe lõplikku tõde välja selgitamas? Hoia kindlasti ka meid asjaga kursis. PS. Äkki peaks vahepeal oma teadmiste ammutamisel ka muid allikaid peale välismaiste foorumite kasutama..
 5. Toidukava abi

  Söö ja treeni nagu Arch või sa treenid ja sööd valesti!
 6. Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

  Milleks lihtne asi keeruliseks ajada mingite indeksitega (absoluutset tõde suudab nagunii ainult Keskerakonna tõekomisjon välja selgitada).. Tahaks näha, kuidas väiksed poisid massiliselt 20+ lõuatõmmet teevad aeroobselt..
 7. Kalmuse eetrikeeld

  Bonsunas tõmmataks kott pähe "võõraste" toodete promomise eest, siin on lahe sõnavabadus, onju..
 8. Kalmuse eetrikeeld

  Vaevalt, et enamik peale sinu naiivsed on .. Üldiselt tundub, et sul on katus lõplikult ära sõitmas..
 9. 3.90 euri (vanas rahas ~60 eeki) sellise ampsu eest on päris palju küsitud..
 10. Kas keegi ostab ehituspoest liivakasti jaoks liiva?
 11. Eks sponsor pakub lepingut, kellele ise tahab. Nüüd on 2 mehel leping, kumbki ei pea millestki loobuma. WIN-WIN.
 12. Kas too purjus naisterahvas on vähemalt ilus?
 13. EI OSKA VALIDA

  Sinu arvates oleks hr Savipäts teinud kõike vastupidi? Kust oleks tulnud selleks raha, Venemaalt?
 14. EI OSKA VALIDA

  Proovi seda.. Seal peaks saama lähemalt tutvuda.. http://valijakompass.err.ee/
 15. EI OSKA VALIDA

  Mitte valimine on ka valik ja seisukohavõtt. Samas võiks järjest populaarsemaks muutuval e-hääletusel ka olla "rikutud valimissedeli" võimalus, siis saaks osaleda valimisprotsessis, kuid ei peaks alati sittade variantide vahel valima. Kasutaja "Hummeri" näide oli ju päris hea, kahjuks päris elus lasevad Edgar, Andrus ja Villu (suvalised nimed) sulle ikka kordamööda kõrge kaarega kurku, meeldib see sulle või mitte, sest meie poliitkultuur on väga madal.
 16. Kulturism on surnud

  Ei, ma ei saanud aru, mida sa öelda tahad (peale selle, et minu arvamus on vale ja sinu oma õige). Mind ei huvita see, mis laval toimub, igav on noh, vahel vaatan kiiruga pildid üle. Samas on huvitav jälgida seda, kuidas keegi võistlusteks valmistub ja puht sportlikust huvist hoian ennast kursis, kuidas kellelgi võistlustel läks.
 17. Hüdrolüüsitud kaseiin.

  Sa pole tähele pannud, et päris paljude toodete kirjelduses on "kõige kiirem", "parim", "puhtaim" jne!?
 18. Kulturism on surnud

  Minu arvates on kulturism pigem show, seda eriti tänu intriigidele, mis selle ala ümber keerlevad. Ei vaidle vastu, et jõusaalis rassimine on sportlik tegevus, aga laval poseerimine ja trennijärgsed poosepildid jätavad küll mind külmaks. Ehk siis minu jaoks on kõige huvitavam jälgida sportlaste ettevalmistumist võistlusteks (treening-ja toitumisalane info, eesmärgid jne) ja lõplik paremusjärjestus.
 19. Coca-Cola Zero ja Light

  Rimi köögist saab sellise kiirtoidu 23 EEKi eest (~350g). Peedi peab ise juurde mõtlema. Koostis: õrnsoola heeringafilee 24%, keedetud kartul, sibul, kanamuna, till, hapukoor. 100 g toodet sisaldab energiat 146 kcal, valke 7,2 g, süsivesikuid 10,2 g, rasvu 6,1 g.
 20. Coca-Cola Zero ja Light

  Ajasite mulle ka isu peale, võtsin õhtusöögi kõrvale klaasitäie Zerot.
 21. Edgar ja tema toimetamised

  Tõekomisjon võiks nüüd Estonia huku tegelikud põhjused, teadmata kadunud inimeste saatuse jms huvitavad küsimused ka välja selgitada.
 22. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

  http://www.eestipank.ee/pub/et/yldine/pang...ulation.html#5s
 23. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

  1991. a hõbedaseid 1-krooniseid münte pole olemas..
×