Jump to content

oss

Kasutajad
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by oss

 1. Võsa sai peksa.

  Natuke infot: "Firma on ka väidetavalt võtnud oma allrentnikelt sularahas suuri tasusid, mis võisid ulatuda 30-40 tuhande kroonini kuus. Helle Kalda sõnul on mõistetav rentniku pahameel, et sellisele "rahamasinale" pandi piir. Firmaomanik Eduard Hodakov soovib esmaspäevast piketeerida Mustamäe Linnaosa Valitsuse hoone ees. "Ilmselt peame ka ise minema õue plakatiga: "Maksa oma rendivõlg ära!" sõnas linnaosavanem Helle Kalda. " http://epl.ekspress.ee/artikkel/190766 Otsi kandidaati: Eduard Hodakov Eduard Hodakov KOV 2005 Tallinna linn 5 1107 Erakond Res Publica 7 - http://vvk.ee/arhiiv/kandidaadi-otsing?id=...jaloost=hodakov IRLi lugupeetud liige siiani. Eduard Hodakov 35605180324 Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 80243584 Registrisse kantud 17.05.2005 https://ariregister.rik.ee/erakonnad2.py/search Hodakovil on 5 last. http://ee.vlex.com/vid/-59717355 Naise nimi on olnud ka Anzela Kaplunovskaja, ka see nimi on määritud.
 2. Dennis James 11 nädalat enne Mr. Olympiat

  vats on suur, kohe näha et palju hormoone süstinud.
 3. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Uruguay - Saksamaa 1:2 Hispaania - Holland 2:1
 4. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Saksamaa - Hispaania 2-0
 5. Jõutõstjate viievõistlus

  Jõutõstjatest keegi 1000 meetrit alla 3 minuti ei jookse.
 6. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Uruguay - Holland 1:0
 7. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Saksamaa - Argentina 3:2 Hispaania - Paraguay 2:0
 8. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Brasiilia - Holland 2:0 Uruguai - Ghana 3:0
 9. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  paraguay - jaapan 2:3 Portugal - hispaania 4:1
 10. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  Brasiilia - Tšiili 2-0
 11. Aju ja selle töö

  Pole erilist vahet, milliseid süsivesikuid sa toidust saad. Seedides lõhustatakse nad niikuinii glükoosiks, välja arvatud laktoos, mille lõhustumisel tekib galaktoos ja glükoos ning sahharoos, mille lõhustumisel tekib fruktoos ja glükoos. Pealegi saab ka aminohapetest ja lipiididest toota glükoosi ning organismi glükogeenivarudes on ka üsna palju glükoosi.
 12. Kui doping spordis legaliseerida, siis naistespordis hakkavad kõik võitjad olema Caster Semenyad.
 13. raha?

  steroidikuuri peale läheb ka mingi 3 tonni.
 14. Dokumentaalfilm, mis teeb maha supermarketitest ostetavat toitu. http://www.documentary-log.com/d243-supermarket-secrets/ 35-39 minuti vahel näidatakse, kui rasvarikas on poekana tegelikult. Laialt levinud arvamus aga on, et kanaliha on hea, sest sisaldab vähe rasva ja palju proteiini. Aga iseenesest midagi muud eriti šokeerivat seal polegi, mõtlesin et hoiatan atleete salajase rasvaallika eest Ahjaa... seal ütles ka, et tänapäeval kasvatatakse kanad 6 nädalaga üles, vanasti aga läks selleks 12 nädalat.
 15. seenele nüüd!

  Mida vähem aromataasi, seda rohkem testosterooni ning väiksema östrogeeni taseme tõttu ka väiksem SHBG tase, mille tõttu testosterooni tase tõuseb veelgi! "Extracts of certain mushrooms have been shown to inhibit aromatase when evaluated by enzyme assays, the white mushroom has shown the greatest ability to inhibit the enzyme." http://en.wikipedia.org/wiki/Aromatase_inhibitors http://en.wikipedia.org/wiki/White_mushroom "A clinical trial is scheduled to take place at the City of Hope National Medical Center due to earlier research indicating that the common mushroom can inhibit aromatase, and therefore may be able to lower estrogen levels in the human body[12], which might reduce breast cancer susceptibility.[11] [19] In 2009, a case control study of over 2000 women, correlated a large decrease of breast cancer incidence in women who consumed mushrooms. Women in the study who consumed fresh mushrooms daily, were 64% less likely to develop breast cancer, while those that combined a mushroom diet with regular green tea consumption, reduced their risk of breast cancer by nearly 90%.[20]" Nüüd siis Nolvadexi asemel metsa seenele XD.
 16. seenele nüüd!

  no see läks nüüd küll jah veits mööda XD
 17. seenele nüüd!

  Teemasse ka: "Research at the City of Hope Medical Center showed that two phytochemicals found in white button mushrooms had the ability to suppress two enzymes – steroid 5alpha-reductase and aromatase - which have been implicated in the incidence of prostate cancer." http://www.mushroom-uk.com/health_professionals/report.html ...vähendab siis ka kiilanemist põhjustava, kuid ka tugevaima androgeeni taset kahjuks/õnneks. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Steroidogenesis.svg (5alpha-reductase) Eks neid seeni ole teisigi, mis selliste omadustega on. White mushroom on lihtsalt kõige parem. Äkki keegi leiab googlest mõne Eestis kasvava tugevamatoimelise seene vms Arvan, et igasugused puravikud, tatikad, riisikad ja murumunad kõlbavad ka. Kahju ikka ei tee, kui just liiga seleenirikkast või saastunud keskkonnast ei korja. Alan´BStardile tooks siis näiteks Arimidexi ja Tamoxifeni.
 18. Midagi lõbusat

  Keenius oled.
 19. Parteiline kuuluvus

  Tolerastia ja multikulti eestkõnelejaid sotse ei vali mingil juhul, kesikute aeg on ka Tallinnas otsa saanud, Reforminoored on homod ning IRL valelike endid rahvuslasteks kutsuvate populistide bande. Rohelistest ning Rasvaliidust ei hakka rääkimagi.
 20. Energiavajadus oleneb kehakaalust ja kehalisest aktiivsusest!
 21. jõu arendamine

  Kui sul 15-20 kordusega tuleb jõudu rohkem kui 5-6-ga, siis oled alles algaja.
 22. organism nõuab transrasvu

  Mul keha nõuab nikotiini, järelikult on suits kasulik!
 23. Mida see mees teeb?!

  Ta ei teinud kordusi lõpunigi. Niisama põrgatas seal.
 24. Kättemaksu Kontor

  Asi oli vaatamist väärt!
 25. Obama ja majanduslangus.

  Kuna tehnoloogia ja teadus on nii palju viimasel ajal arenenud, siis peaks igale inimesele külluslik elu võimalik olema. Kuhu siiski kõik see raha, mis inimesi teenima peaks, kaob? Ühiskonnakorraldus ei ole just parim! Kui ühiskond korraldatakse vastavalt ümber, oleks meil kõigil palju muretum elu. Praegu muidugi ühtegi selliste ideedega liikumist maailmas ei ole. Zeitgeistmovement ehk uuskommunistid ajavad palju jama. Näiteks tehakse ettepanek mitte kellelgi sõjalise organisatsiooniga liituda. Inimesed ei ole küllalt head selleks. Näiteks, kui Iisraeli armee saaks zeitgeisti ideedest valgustatud ja paneks relvad maha, poleks enam Iisraeli kuigi kauaks. Paljud äärmusmoslemid hävitaks selle riigi. See on vaid üks näide zeitgeistmovementi vasti. Igatahes vajame me uut ühiskonna korraldust. Muidugi ei tohi midagi ülepeakaela revolutsiooniliselt ette võtta vaid kainelt kaalutledes ja ettevaatlikult tegutsedes.
×