Jump to content

Priit

Kasutajad
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Priit

 • Rank
  Värske olija
 1. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 07.MAI 2009

  "Meet, meat" või "Meet your meat"
 2. Mis lihas/asi?

  Tere. Eks lihas see ikka ole. Lihase nimi on välimine kõhupõiklihas (musculus obliquus externus). Täpsustan natuke. Ringi keskel olev ala on koht, kus eelnimetatud lihase osad kiud kinnituvad puusaluule (täpsemalt niudeluuharja välimisele mokale, crista iliaca labium externum'ile) . Sellest tekib selline nähtav joon. Kui midagi valesti kirjutasin, siis paluks mind parandada.
 3. Kaal toidu kaalumiseks

  Ise soovitaks seda kaalu. Endal on kodus selline ja olen väga rahul. Disain on ilus, 1 g täpsus ja max kaal 5 kg. http://www.euronics.ee/product.aspx?cat=39...=0&id=24414. Kaalu võiks leida nii Euronicsis kui ka PlussMiinus Elektroonikast (Lõunakeskus)
 4. Roos ehk meditsiinilises keeles rohkem tuntud kui erüsiipel.. Kui sa seda mõtled, siis on tegemist nahapõletikuga, mis on põhjustatud tavaliselt Streptococcus pyogenes'e nimelise bakteri poolt. Tavakodanikule sobib see tekst: http://www.inimene.ee/pages.php3/06?haigus...22%3E%3C%2Fa%3E PS: see vere puhastamise asi... ma ei nimeta ennast kindlasti spetsialistiks... kuid minu arvates on sellega kergelt mööda pandud... Selle haiguse puhul millest mina räägin (kui see on üldse õige asi), sobivad antibiootikumid. Juurikatest sel juhul kasu pole. (See viimane lisa ei ole üldsegi mitte halvustavalt kirjutatud, vabandan, kui see kuigagi nii näida võib)
 5. Võigas näide heast painduvusest

  Tõenäoliselt Ehlers-Danlos sündroom.. või mõni sarnane mutatsioon
 6. 3 kuuga 20kg juurde

  Mul endalgi on siin ketastepuudus tekkinud. Kuidas oleks kõige lihtsam viis ise kettaid teha. Valada tsemendist? Või on kellelgi mingi parem idee?
 7. Ylikooli poisid

  Tartu Ülikool, arstiteadus
 8. Tekkis endalgi väike huvi selle vastu.. Kuna ise ei ole kunagi sellistel üritustel osalenud siis tekkisid kohe paar algajalikku küsimust: 1. kuidas on kaalu/vanuse kategooriad jaotatud? 2. kuidas on see surumise osa korraldatud? (kas ise ütled millist raskust tahad proovida? mitu katset on? jne jne)
 9. krambid

  Enamasti on õhtused/öised säärelihaste krambid iseloomulikud just kaltsiumi defitsiidile. Samas on krampide tekkel olulised ka K ja Mg defitsiit. Täpsemat mehhanismi on küllalt pikk seletada. Igal juhul häirub Ca defitsiidist ioontasakaal, mistõttu saavad lihasrakud liigse stimulatsiooni, tekivad krambid. Seel oleks lühikokkuvõte. Edu, Priit
 10. Mida mõtles Dennis ?

  "mmm... I think i'll have some pudding for dessert..."
 11. > Rinnalt surumine <

  Oleks sammuti soovi selle kava järele... spike255@hot.ee Tänud juba ette!
 12. Harjutuste vahetamine

  Tekkis selline küsimus: Kas oleks tark vahetada harjutusi nii et esimesel nädalal teed ühtesid asu (näitex rinnalihastele) ja teisel nädalal teisi asju (rinnalihastele) ja siis jälle esimesi. Mõte on selles et lihastel "igav" ei hakkaks. Või peaks ikka alguses mitu nädalat samu asju tegema ja siis vahetama? Kas nii võiks iga lihasqrupiga teha? Segane jutt kuid loodan et saite aru
 13. Palju keegi rinnalt surub

  Olen 17 aastane. kaalun 63 kg ja surun 3 x 80kg. max on praegusel hetkel 107.5 kg (klassivennad olid tõestajateks )
 14. Aidake metaanipanijatele ära teha!

  Spike255@hot.ee Sooviksin ka seda programmi. ETTE TÄNADES
×