Jump to content

Hypix

Kasutajad
 • Content count

  141
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hypix

 1. Jõusaalid Tartus?!

  Nii. Augustist kobin Tartu tööle ja elama. Kohalikud soovitage jõusaale koos umbmäärase kuu tasuga. Võiks olla võimaluste rohke saal & kus väga kaua tiksuma ei pea et masina kallale asuda.
 2. Jook mida jood trenni aeg?

  Mis vedelikku te tarbite trennis olles. Pikemat aega olen tarbinud Arctic Sporti. Greibi ja apelsini oma lemmik. Aga kui seda pole siis väike vee pudel ikka kõrval. Olen kiikand ka fitshopis seda sinist Athletic fitnessi jooki aga ei usu et ta nüüd kuidagi parem on...või? Minuarust need fat burnerid,arctic spordid jne kõik samad.
 3. Vend Vähk Tööd ära karda!

  Ootan samuti huviga http://www.terminatorgenesismovie.com/
 4. Generation iron

  Kirjas oli, aga kui vaatama hakkasin siis tundus midagi muud jah. See vist youtubest ripitud. Peab uurima ehk kuskilt lettidelt leiab, tahaks koos tõlkega ikka vaadata.
 5. Generation iron

  HD torrent ka olemas. Panin äsja tõmbama http://torrents.to/search/kickasstorrents/generation%20iron
 6. Millal tuleb info 1. taseme koolituste kohta aastal 2014? Ideaalis võiks midag ka Tartus olla
 7. Vend Vähk Tööd ära karda!

  Ise olen ka Põltsamaalt pärit, oleks teadnud et sinna läksid oleksin ka huvi pärast tulnud kuulama. Aga ise juba mitu kuud Tartukas ja käin Eedeni Fit-is
 8. Vend Vähk Tööd ära karda!

  K*rat maha magasin selle ürituse
 9. Muusika trennis!

  Vabandan kui sama teema on juba olemas. Mis muusikat trennis kuulate. Kes kodus,kellel oma klapid kaasas jne... Ise treenin õnneks kodus...õnneks selles mõttes et ma ei suudaks kuulata mingid FM raadiot sest need on lihtsalt kohutavad minujaoks, pean seda POP muusikat niigi 12h tööjuures taluma. Kuna ise olen ka muusika produtsent siis naudin vahest täieliku vaikust. Saab keskenduda hetkele ja kehale, aga kui kuulamiseks läheb siis dubstep on mõnus andmine, sobib ideaalselt koos pumpamisega või siis reedeti ja laupäeviti kui õhtul trenni teen siis hirmo faktor on samuti "in" Samas kui ise produtseerin Schranz/Hard Technot ja Hardstyle-i siis neid ei taha kohe sugugi treeningu ajal kuulata
 10. Põlve valu.

  Probleem siis selline. Varem pole sellist jama olnud, aga kui ca aasta tagasi hakkasin kangiga kükkima tekkis paremasse põlve mingi valu. Kükkides seda ei esinenud vaid näiteks päev hiljem. Lihtsalt istudes või kükitades tõused püsti siis käib parema põlve liigesest selline valu läbi et kuku või pikali...lonkan/liigunpaar minti ja pole enam probleemi. Lööb lambist välja mitte ei ole pidevalt, aga esineb just siis kui olen just kükitanud või istunud. Eemaldasin kavast kükid ja teen nüüd jala pressi aga probleem ikka esineb. Ei julge kükki teha äki lööb jälle valu sisse siis olen kangi all...ohutum on jalapress. Pärast jala päeva lööb nagu eriti esile. Täpsem asuokht valul on parema põlve liigese parem pool. Oskab keegi midagi tarka öelda või vähemalt soovitada kuhu pöörduda Tartus. Sellist jama ei taha küll kuulda et ära siis tee kükki või jala pressi Ette tänades.
 11. Põlve valu.

  Ja kus nad asuda võiksid Olen alles ca 2 kuud Tartus elanud.
 12. Vend Vähk Tööd ära karda!

  Kust nii hea hinnaga fileed saab? Pole kusagil alla 2 euroseid pakke näind
 13. Jõusaalid Tartus?!

  See asub teisel pool linna...muidu paistab hea jah.
 14. Jõusaalid Tartus?!

  Käsin täna vaatamas Arctikus kui ka FitLife-is. Võimaluste kohapealt ja ruumi kohapealt valiksin kindlasti Arctiku, aga kuna hetkel jääb asi raha taha siis valin esialgu FitLife Eedeni. Arctikus Jõusaal+ujumine 56€/65€ ja FitLife-is 35€ jõusaal. Kitsa võitu on jah seal Eedenis,aga esialgu kärab küll.
 15. Mina jätsin suitsetamise maha aastavahetusel. 7 kuud ilma peaaegu. Juurde pole ma midagi võtnud pigem olen kaotanud 1,5kg kuna olen hakanud ka jooksma lisaks 2-4x nädalas jõusaalile.
 16. Jõusaalid Tartus?!

  Jääb liiga kaugele kahjuks... asun suht Eedeni poolses nurgas.
 17. Jõusaalid Tartus?!

  Elukohaks Ülejõe...seega saab tipatapa trenni Arcticusse või FitLife-i. Kaen perra kuidas saalid on
 18. Pildid: Ukraina välijõusaal

  möödaminnes prooviks korra ära
 19. Vend Vähk Tööd ära karda!

  Triitseps (Y)
 20. Üks rinnalihas suurem

  Vist siis kasvasidki võrdseks kui hakkasin ka hantleid kasutama lisaks kangile ja masinale.
 21. Üks rinnalihas suurem

  Mul oli sama jama, aga mul on ajapukku võrdseks kasvand. Kuskil foorumis on sama teemat päris pikalt arutletud. SEARCH
 22. Fred Vunk blogi

  Krt päris korralikud harjutused. Kui ma nüüd jõuksist välja läheks sellist asja tegema jääks vist küll jänni..kuna lihastele uus liigutus. ILUS VAADATA
 23. Looduslik suve-shake.

  Täiesti kohutav Täielik ajaraisk seda teksti lugedes.
×