Jump to content

daqua

Kasutajad
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About daqua

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 03/20/1981

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

  Olen ka nüüd seda nutridatat täitnud 3-4 päeva ja kuigi oma kcal olen lubatud piiridesse jätnud, siis rasva % on mul mõni päev juba hommikusöögiga üle lubatud normi. Mul kipub ta tulema nii 35-40% , samas valkusid ei õnnestu üle 15% saada. Süsivesikud on kõik päevad u. 50%. Eriti muutnud ei ole midagi v.a. see et üritan nüüd mitte igapäev lõuna ajal magusat kohvi kõrvale võtta. Ning kohvi ja tee sisse panen nüüd mett. Samuti käin jooksmas ülepäeviti 5km. Ripper x- i olen kah nüüd 4päeva teinud, lisaks tõmbasin programmi Insanity, mis on oma nime tõesti väärt . Võrreldes Ripper X- ga on see minuarust ikka tõsine katsumus. Eesmärk on siis vähemasti 1kuu aga ideaalis 2kuud neid asju natuke järgida ja trenni teha ja tahaks täitsa näha kas kõhuga mingeid muutusi toimuma hakkab või mitte .
 2. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

  Kui nüüd päris aus olla, siis iga päev söön tõesti. Hommikul söön putru võiga ja siis veel juustuvõileiva.Moosiga puder millegipärast ei meeldi mulle. Ja iga päev peale lõunasööki joon kohvi ja söön kooki (või siis saiakest või küpsist). Ja tegelikult söön päeva jooksul ikka päris mitu kommi ka ära. Aga nagu aru saan, siis siia ongi koer maetud. Eks katsun oma harjumusi siis muuta . Mõtlesin koguaeg, et kuna kaal on ok, siis ei tohiks toidus probleem olla. Üks teemaväline küsimus kah. Kas Eestis on mõni 3 või enama lapse ema, kes tegeleb fitnessiga ja kellel on ideaalne keha ning kellel on kuskil mõni pilt kah mida vaadata?
 3. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

  Ei imeta tõesti enam, väiksem laps saab varsti 2a.-ks Aga kui õigesti mäletan, siis tegin kunagi mingit keharasvatesti(kaubanduskeskuses on mõnikord need aparaatidega inimesed), mis näitas, et mul see % on suht nullilähedane? Võib see nii olla või mäletan valesti? Ja kas see suhkru ärajätmine tähendab siis igasugustest kookidest saiadest jms loobumist või ainult suhku asendamist meega? Iseenesest kehakaaluga mul ju probleeme pole, see on koguaeg normis olnud. Ja vabandust teemaalgataja ees et tema teemat ära kasutan oma küsimustega
 4. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

  See oleks peaaegu nagu minu kõht, ainult et mul on 3last ja vanust samuti +10a. Tundub, et mul on vist vedanud, sest ma pole pidanud sellist kadalippu läbi tegema nagu sina kõik on õnneks läinud iseenesest. Oma allesjäänud nn. kõhunahaga olen ikkagi hädas, seega väga põnev teema . Ja muidugi ei saa mainimata jätta, et ma ei saa nendest kasulikest rasvadest aru. Söön erinevalt teemaalgatajast kõike, kaasaarvatud suhkur ja sealiha . Hiljuti sai koju soetatud ka kookosõli. Kasutan seda nüüd praadimisel. Olen seda paljude suust kuulnud, et sünnitanud naise kõht ei lähe selliseks tagasi nagu enne aga usun, et seda on kuidagi ikkagi ilma opita võimalik saavutada.
×