Jump to content

Angelo

Kasutajad
 • Content count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Angelo

 1. Treeneriks õppimine

  Neid on nii palju. Kui tahad konkurentide ees eelist, siis soovitan torso täis pumbata steroididega nagu Ader, Kalmus, Jokker jms Inimesed vaatavad , et nii põkk, järelikult teab trennist väga palju.
 2. Spordijook treeningu ajal

  Kui sa maratonsportlane ole, kelle treening kestab 3+ tundi pole sul vajadust nende suhktujookide jarele. Söö 2-3 h enne trenni korralikult ja sul pole probleemi.
 3. Soovitan pöörduda Argo Aderi poole. Ostis Ameerikast toidulisandit mida lisas hommikul pudru sisse. Järgmisena aga jäi EMV-l pos dop prooviga vahele. Mees on hullem koomik kui Jan Uuspõld.
 4. 1h jooksmist kiirusel 10-11km/h põletab nii 700-800kcal... Kui sisse sööd 4000kcal( eeldusega,et naisterahvas ja istuv töö) siis kardio ei päästa sind, ikka tuleb pekki juurde. Jõutrenn kulutab vähem kaloreid aga kasvatab lihaseid suuremaks mis annab kuju jms... Kui lodev oled siis tuleks köögist alustada
 5. Kaal

  päris pikk oled ja pekki ja lihast natsa on. Mis see 90kg ikka nii utoopiline. Naturalina ära oota meeletut lihaskasvu nagu nüüdisajas ime youtuuberitel. Treeni aga edasi ja pilt läheb paremaks. Kükk, rinnalt surumine /rööbaspuud, Millitar press, jõutõmme, lõuatõmbed olgu aga kavas sees
 6. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

  No mida triitsepsit
 7. IntensivePT

  Marek Kalmusel puudub ka igasugune jõusaali koolitus. Aga algajatele sobib see EKR väga hästi. Saab põhitõed selgeks.
 8. Steroidid

  Kui tipptasemel sportlane/hollywoodi näitleja pole, vaid lasna jõuka ambaal, kes tahab naabrimehest suuremat biitsa, siis peab olema korralik lammas, et neid võtta Eks neid roide mustmiljon, erinevate omadustega/kõrvalmõjudega. Enamus panevad vererõhu kõrgemaks ja koormab südant rohkem. Peale steroidide kasutamist on meessugu hormoonid paigast. Testo tase on madalamal kui see oleks olnud naturaalselt. Appi tuleks arst, kes määraks sulle testo süstid regulaarselt, et saada normi näitajad.
 9. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

  Oled vist veel suurem algaja kui kartsin Jõudu tööle.
 10. Deltalihas ei kasva

  Kangi surumine seistes... Kui sul rasva% on alla 20 ja sa suudad suruda 90kg ilma j6nksuta jms näevad su õlad üsnagi arvestatavad välja Progressiivne raskuse suurenemine... Mind Muscle connection ja pumpamine on rohkem bro science ja keemikute teema. Natural peab tugevamaks saama.
 11. Maxima, Selver, Rimi
 12. Kvaliteetne valk, mida valida ?

  Söö liha ,kala... On kvaliteetsem kui pulber ja boonusena saad kõhu ka täis
 13. Bulking ja cuting

  Kui tunned, et liiga paksuks lähed siis võid ju kaalu alandama hakata . Misasi on toitumiskava? Jälgi kaloraazi lihtsalt ja vaata, et makrod paigas. Treeningkava ei pea ülemõtlema. Vaata, et teeksid suuri basicharjutusi. Rööbaspuud, Kükk, overhead press kangiga, lõuatõmbed, mõned rows või jõutõmme, Rinnaltsurumine, . Need pisi isoleerivad harjutused mõttetu. Pro keemikust kulturistid üle haipinud nad. Natural peab tugevamaks saama, et saada rohkem lihaseid. Raskused olgu nii suured kui võimalik, seda tehnikat mitte lagunedes. Raskused dieedi ajal püüda hoida edasijõudnul. Algajal aga need isegi suurenevad kui väga lolli ei mängi.
 14. Setid

  2011 aasta oli vist siis( voin eksida) Kristjan Konsap vs Aimar Kuysn6mm Konsapil oli pikemad kordused Aimaril lyhemad Voitis voistluse Aimar. Kas siis lyhemad kordused ja suurem raskus on kasulikum ? Ei ole. Peaasi , et regulaatsrlt 6nnestuks raskust suurendada ja tugevamaks saada. Eriti naturaalil.
 15. Paistes peale jõutrenni

  Kaloraaz tundub täitsa okey. Trenni tehes on lihased rohkem "täis" kuna glükogeen kogub vett lihastesse jms. See, et sul cm juures ei pruugi üldse tähendada, et see rasva arvelt.
 16. Paistes peale jõutrenni

  Laoeb kaloraaz. Sa võid igapäev 4h kardiot teha aga kui õgid nagu jõulupõssa võtad ikka kaalust juurde. Sa võid teha 0h kardiot aga sööd nagu näljahädaline võtad kaalust alla. LOEB PALJU SINU KALORAAZ ON.. Kui sa ei tea mis sinu kaloraaz on pole millestki rääkidagi
 17. Rasvad ja küllastunud rasvhapped.

  80 kg kaaluv inimene 80g rasvu umbes 90 kg kaaluv inimene 90g rasvu umbes Ara kogu rasva loomsest saa. Soo ka avokaadot ja pahkleid. Noh kalast saadav rasv parem kui sealihast ka
 18. Kükk ( kangiga, hack,press vms) on A ja O jalgade arengul. Jõudu rannafitnessil
 19. Väljakutse programm

  Hea investeering kui puuduvad teadmised trennist jms
 20. Valkude kogus

  Ei. Loeb päevane valgu kogus. 80kg mehel norm 150g tuuris valke. Need, kes steroidi peal nad tarbivad rohkem. Naturaalil muutub liigne valk glükogeeniks. Ja kui glükogeeni ära ei kasuta siis talletub rasvaks.
 21. Proteiin

  Liha, muna, piimatooted, teraviljad jne sisaldavad ka valku. Ei pea kasutama valgupulbreid. Söö 1,5-2g kehakilogrammi kohta valku ja korras. Aga kui raha peale pahane oled siis telli toitumiskava Kalmuselt. Kui endal pea ei võta las ta siis kirjutab sulle mitu g kana süüa. Jõudu
 22. Otsin toitumisnõustajat / mentorit

  Toitumiskava oskab iga poisike teha. Oluline on, et ta suhtub inimesse kui indiviidi, mitte kui järgmisesse copy paste raha teenimis võimalusse. Soovitan Myfitnessy treenerit Kristjan-Johannes Konsapit, või Revalspordi treenerit Siim Kelnerit !
 23. Töö ja trenn

  tere Seljalailihas, rind , jalad jms väga vist tööd ei tee ? Käsi vist jah üleliia ei pea pumpama. Kui siis lühikesed ja suurte raskustega, kontrollitud tehnikaga kordusi.
 24. Vend Vähk Minimaalne eesmärk masterite MM finaalkoht

  Miks läänes mehed ei nuta? Nad kardavad, et ripsmedušš läheb laiali
×