Jump to content

Angelo

Kasutajad
 • Sisu loend

  461
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  5

Koik Angelo postitused

 1. tere Seljalailihas, rind , jalad jms väga vist tööd ei tee ? Käsi vist jah üleliia ei pea pumpama. Kui siis lühikesed ja suurte raskustega, kontrollitud tehnikaga kordusi.
 2. Miks läänes mehed ei nuta? Nad kardavad, et ripsmedušš läheb laiali
 3. Trennijärgne sheik

  Valgupulber on toit pulbri kujul. 80ne kilone mees võiks tarbida ligikaudu 80g rasvu, 1,5-2g valku kehakg kohta. Ja ülejaanud võiksid olla süsiv( vastavalt enesetundele ja elustiilile). Kaloraaz on individuaalne. Mõni hoiab kehakaalu 2500kcal teine aga 4000kcal juures. See, et sa ei taastu nii nagu soovid ei tule sellest, et sul puudub valgupulber peale trenni. Mis su makrod ja kaloraaz on ? Kuidas unega ?
 4. BCAA ja valk ning muud toitained

  HAhahaha Kai Green pole ka loll aga see ei tähenda, et ta suust jama ei oska ajada. Siin on ideaalne näide. BCAA on suht mõttetu. Rohkem nagu moe asi
 5. Kristjani blogi

  Õlad vajavad järele aitamist. Millitar press ja lendamine keskosale jms. Jõudu
 6. Random_R'i teekond

  Kui nõrkust ei tunne ja nii mugav mis siis valesti ? Anna aga minna. Tavvaliselt kes hommikuti ei taha süüa söövad palju õhtuti. Hommikul on glükogeeni varud maksas ja lihastes talletatud ja nende arvelt tehakse trenni. Kuna glükogeeniga keha laetud siis ei teki probleeme. Sõbra banaani ja piima soovitus on "Bro" science Inimesed on erinevad. Tee kuidas endal mugav on. Söö päevane kaloraaz täis, kas siis sooviga tõsta(+500kcal), alandada(-500), v6i säilitada. Mis su kaloraaz on üldse kus keha säilitab kaalu? Ei tea ? Tüütu ja nõme kuid siis pead toitu kaaluma ja ülessekirjutama hakkama. Jõudu
 7. Madise tee unistusteni..

  Ei tasu blogida kui kriitikat ei talu... Ei tasu jah võistelda kuii nii kergekäeliselt neid asju võtta... Tulemus käes ka. Viimane koht algajates.... Ära too oma haigust vabanduseks... Inimesed püüavad mõista anda, et ega see naljategemine ka pole, et mäkdoonaltsist otse lavale jne
 8. skinny fat

  Kuna oled täiesti algaja on võimalik lihast kasvatada ja rasva kulutada samal ajal MIS SU KALORAAZ ON ?
 9. Rinnalihaste treenimine ekspandriga.

  Sellega väga rinnalihaseid ei treeni. Parem oleks kätekõverdused. Kui kerge teha siis tee all paus 3sekundit. Lisa seljjakott ja sisse raskust. Tee plaksuga. Tõsta jalad kõrgemale.
 10. iga trenn samad harjutused..?

  Kükk, Jõutõmme, rööbaspuudel surumine, kangiga surumine ( seistes istudes vahet pole),lõuatõmbed, saad juba väga hea keha Minu top5 harjutust !
 11. Kiiruse arendamine jooksmisel

  Jõusaalis muskli pumpamine puhas nartsism. Enamus lihamägesid ei suuda joosta ja vaevlevad kõrgema vererõhu käes. Liikumine ja jooxmine südamele ja veresoonkonnale kõige kasulikum. Aga edu sulle ja kui regulaarselt jookmisega tegeled siis saad kindlasti hakkama.
 12. Kiiruse arendamine jooksmisel

  Kriteeriumid on väga madalad seal. Ehk pole antud ala sulle kui spordist nõnda kauge inimene.
 13. Mida kasutada ?

  Inimesed soovitavad lisandeid kasutada just siis kui toitumine paigas tavaliselt. Miks aga peaks võtma lisandeid kui valgud, rasvad, süs paigas? just siis võiks valgusheigi teha kui toitumine puudulik ja tahaks rohkem lisavalku saada kuna ei viitsi, "pole aega" toitu kaasa v6tta/teha. ? Kreatiin on juba teineasi
 14. Kulturism: 1. Heath 2. Winklaar 3. Rhoodan 4. Dexter 5. Big Ramy 6. McMillan
 15. Riietus

  Võid No name brandiga valge maika ka selga panna. Prismas 5 krooni ja usun, et laseb samamoodi hingata kui Nike 40 eurone maika
 16. Tapal oli enamvähem... Noh noorteajal igalpool keeruline sellega
 17. Hapukoor

  Esmalt vaata, et makrod, mineraalid ja vitamiinid oleksid normis. Siis pole vahet millega omal kaloraazi täis ajad. ( millegi pärast tuli SKG jutt ka siia, mõeldud oli teema algatajale )
 18. Vajaks veidi abi

  Kui tehnikat suudad hoida ja ilma steroiditeta siis suurtemate raskustega ja vähem kordusi. Mitte, et nüüd igavesti aga enamjaolt võiks küll.
 19. Võid 2400 pitsa ja burxi pealt ka kokku koguda, kuid sellisel juhul kannataks sinu enesetunne ja tervis. Kvaliteetselt süües jätkuks rohkem energiat. Keha vajab mineraale ja vitamiine,et sünkroniseerida hästi. Aga jah kui 2400 ka pitsa pealt siis kaal ikka langeb.
 20. Taavi Merisalu Blogi

  Inimene ei saa vahel toidust piisavalt VAJALIKKE mineraale ja vitamiine.. Süües shokolaadi ja šousti kartuliga ei saa erilisi aineid sealt.Sellep rämpstoitu suudetaxegi rohkem süüa kuna keha petetakse väheste mine/vit sisaldusega ära... Ei tasu ainult makrosid ka vaadata, et ala saan valgud ja rasvad kätte ja siis ülejäänud süsivesikud.... Kui paljud inimesed jälgivad, et nende menüü sisaldaks piisavalt tsinki,magneesiumi,seleeni jms? Usun, et enamus mitte. Isegi tänapäeva juurviljad ei sisalda enam samades kogustes mineraale ja vitamiine kui oli seda vanasti. Põhjuseks on muld. See pole enam nii rikkalik. Kuna vanasti põletati mets maha ja sealne maa oli tagajärjel viljakam. Tänapäeva materiaalses maailmas väetavad kemikaalidega ja kasutavad sama kohta aina ja aina.
 21. Kiire ainevahetus

  Sul on raske kaalust juurde võtta kuna sa sööd väga vähe, mitte kiire ainevahtuse pärast sõbrake
 22. Kiire ainevahetus

  TSau. Mis kaloraaz ka on ? Kui ei tea, siis väheke piinlik ju ...
 23. Taavi Merisalu Blogi

  Kahju... Oleks näinud kas Imre oleks karistanud sind või ei
 24. magusaisu...

  Nii on sõbrake
×