margus1994

Kasutajad
 • Sisu loend

  39
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

margus1994

 • Tase
  Algaja
 1. siin foorumis millegipärast räägitakse et pole mõtet nii vara alustada ja muud sellist. huvitav miks nad nii räägivad siis.
 2. mul on siis küsimus et millal peaks fitnessiga alustama et kunagi ikka maailma tase kätte saada. kas siis peaks juba nooremalt alustama. huvitav kui vanalt coleman ja cutler ja teised sellised paremad alustasid.
 3. ei ole, sest ma ütlesin koha enne valesti.
 4. ma surun rinnalt ainult 40kg kuna olen 13 aastat vana.
 5. ossa pagan nüüd läks küll väga valesti ma mõtlesin rinnalihaste keskelt
 6. ei peksa ju.
 7. kas see on normaalne kui lihaseid pingutades kõhulihaste keskelt ribid paistavad.
 8. ok tegelt ma lihtsalt tahtsin teada et kas teistel ka selline värk on.
 9. ma olen ma arvan umbes kuu aega trenni teinud ja tulemusi on hästi märgata, kuid kõhulihaste kõrval on nahk kortsuline kui ma keha kallutan. kas see on kõigil nii. ma mõtlesin veel et äkki on selles asi et kiiresti trenni teinud ja nahk pole jõudnud järgi tulla. pekke mul ka pole.
 10. soovitage mulle kuhu teisele lüüa et teine korralikult haiget saaks. noh, nii enesekaitse mõttes. ja et mis teha vastase vastu kes on tugev aga väga pekine.
 11. et siis kas kodus trenni tegijatel on ka võimalik heaks kulturistiks saada, või peab ikka kindlasti jõusaalis treenima. vabandust kui tobe küsimus.
 12. ee, võibolla ma väljendasin ennast veidi kehvasti aga ma mõtlesin seda sama mis mulle seletati. niiet ma teen ilmselt siis enamvähem õieti.
 13. no mida ma siis valesti teen? Ma ei saa aru miks on vaja kohe sõimata.
 14. aa, muide ma olen ka kitarrist. rait000'i ma juba tunnen foorumist kitarr.astar.ee/forums ma olen seal kasutaja martra.
 15. ma ei tea kas ma olen seerjatest veidi valesti aru saanud. kas need on nõnda et 1. teen trenni 2.teen venitus harjutusi 3. teen uuesti samadele lihastele sama trenni, ja nõnda jääbki kordama kuni enam ei suuda. on see ikka nõnda