Jump to content

Shox72

Kasutajad
 • Content count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Shox72

 • Rank
  Värske olija
 1. Tere! Oskab keegi soovitada, mis kõige paremini 400 m jooksuks sobiksid? Ise oskan välja mõelda ainult beeta-alaniini ja ka puhast hapnikku. Tänan vastamast.
 2. Vitamiinid

  Tere!! Olen paljudest kohtadest kuulnud ja lugenud, et kõige vajalikumad toidulisandid on multivitamiinid ja omega rasvhapped. On palju tavalisi multivitamiine ja siis on need, kus on veel igast muud värki sees. Nt. Animal PAK, seal on B6 vitamiini 9000% päevavajadusest, C-d on 1667% ja lisaks veel kõik teised vitamiinid ja asjad. Kui seda müüa tohib siis järelikult ta ju otseselt ei tohiks kahjulik olla. Kuidas sellised kogused neerudele mõjuda võivad? Mis arvate, kas on mõtet võtta nii suures koguses vitamiine, või pole see nii hull, kui tundub?
 3. Jooksuga jalad suureks?

  Jõusaalis olen juba niipalju aastaid käinud, et kummardada ma oskan, olen seda kinesioteipi kandnud, see tegi natuke paremaks, järelikult luuline vigastus ta pole. Teibi panija ütles ka, et lihasvenitus ilmselt. Siis oli silmaga juba näha, et midagi on mäda. Näha enam õnneks pole.
 4. Jooksuga jalad suureks?

  No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?
 5. Jooksuga jalad suureks?

  Küki ja plahvatuslike harjutustega on see jama, et mul selg natuke haige ja neid ei saa eriti suure raskusega teha, mõtlesin mingiks ajaks mingi alternatiivi leida. Selg on valus just alumises faasis, nt poole pealt saan rinnalevõttu hästi teha ja ka kükkida väiksemate raskustega.
 6. Jooksuga jalad suureks?

  Tere! Selline küsimus, et kumb oleks parem jalalihaste kasvataja kas sprint 30-100 m või 200-400 m? Mis on mõlema plussid ja miinused? Või pole vahet millist distantsi teha. Kui on, et mis võiks nende lõikude ja puhkepauside arv/aeg olla? Tänan!
 7. 1. Kaido Leesmann 2. Siim Rast 3. Taavi Pehme 4. Gunnar Kuusnõmm 5. Alex Edward Raus 6. Tarmo Pärna
 8. Küki ja jalgade treeningu kohta?

  Mõtlesin ja et üritan teha selliseid harjutusi mis annavad plahvatust hüppe ja kiiruse jaoks. Ma teen rohkem enda jaoks lihtsalt, võistlusi või asju mul pole.
 9. Tere! Küsimus selles, et kas see on liiga suur koormus kui ma teen kaks korda nädalas jalgu niimoodi, et esimesel päeval on harjutusteks nt. kohalt kaugushüpe, kükk ja mõned sprindi lõigud ja teisel päeval on kohalt kaugus asendatud kuuli visetega jalgevahelt ja ülepea? Mõnikord tuleb lisaks ka kastile hüppeid vms. Esimene jala trenn on teisipäev ja teine sobiks kõige paremini ilmselt reedele. Et kas selline trenn on ikkagi pigem kasuks kui ülekoormuseks? Tean, et pean ise tundma, et kas jalad on väsinud ja valusad järgmine päev, aga siiani pole hullu valu polnud. Või peaks hoopis midagi lisama? Tänud vastajatele!
 10. Tere! Rääkige plahvatuslikest harjutustest. Mõtlen just selliseid mida saab teha nt. kergejõustiku hallis. Nt. kuulivisked (jännid) ja kohapealt kaugushüpped jms. Et milliseid häid harjutusi veel teha tasuks. Jõusaalis muidugi on kükk, rebimine, rinnalevõtt ja sellised asjad, aga mind huvitaks just need mida jõusaalist väljas pool teha? Suur tänu vastamast!
 11. Täiskükk vs sügavkükk

  Oojaa muidugi vaidlme nüüd selle üle kumb ta on... no jõutõstjad on nii rääkinud ja loogiliselt võttes ka on nii. Vastuse olen saand aint kahelt hetkel...
 12. Täiskükk vs sügavkükk

  Poolkükk 45 kraadi Täiskükk 90 kraadi ehk täisnurk Sügavkükk no kraade ei tea aga nii põhja kui kannatab Ma olen nii arusaanud..
 13. Täiskükk vs sügavkükk

  Tere! Küsimus on selles, et kumb küki variant siis siiski põlvedele kahjulikum on? Olen kuulnud mõlema poolseid jutte. Algul arvasin, et sügavkükk, kuid siis räägiti, et just täiskükk on see mis lõhub, kuna sa pead suure raskuse poole peal seisma jätma ja põlvedel on seega raske. Sügavkükk tundub muidugi kasulikum. Arvan, et väikeste raskuste nt. kuni 100kg ei lõhu veel ükski kükk põlvi, pigem tugevdab neid liigeseid ja sidemeid. Parandage mind kui eksin. Tänan!
 14. Kinesioteip

  Tere! Selline küsimus, et kas see kinesioteipimine võib ka luuümbrise põletiku vastu aidata?? Tänan!
 15. Sprindi lisamine jõusaali kavasse

  Talenti just ei ole, aga endale meeldib teha. Hea vaheldus neljale-viiele päevale jõusaalis. Ei viska koppa ette. Sprindi päevadel mõtlesin lõppu teha ka kergeid hüppe harjutusi, nt. Burpee hüppeid jms. Veel häid soovitusi mis sobiks, et natsa hüpet ka arendaks? Tänud!
×