Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/13/2013 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Treenin ka hetkel 6 päeva nädalas ja varem tegin ka kolm rasket ja siis samad harjutused kolm järgmist päeva kergelt. Nüüd aga olen läinud seda teed, et iga päev erinev lihasgrupp. E selg, T rind, K jalg, N biits, R triits, L õlg. Harjutusi on 4-5 ja teen 5x5 süsteemiga kõike. Läheb umbes neljas kuu ja minu puhul toimib selline kava väga hästi, jõudu tuleb ilusti, lihas kasvab ka ning trenni lõpuks ei hakka motivatsioon ära kaduma ja ptuiptuiptui pole veel kordagi tundnud, et ei viitsiks trenni minna. Enne just see, et 1,5h kangutada, kadus keskenumine ära ja siis saigi kaks- kolm nädalat trenni ning siis vahepeal tuli viitsimatus. Olen proovinud ka nii, 2+1 kui igasugu erinevaid variante, aga kõige rohkem meeldivad just lühikesed trennid tihedalt. Ma naudin jõusaalis käimist, enne aga ma lihtsalt käisin jõusaalis. Ehk siis mida tahtsin öelda, et tuleb valida selline kava, mida on endal mõnus teha. Öeldakse ju ka, et harjutus mis meeldib toob palju rohkem kasu, kui harjutus mis ei meeldi.
 3. 2 points
  Ma ei ostaks kumbagi, ning vaataks pigem mingite odavamate pulbrite poole.
 4. 2 points
  Ma nüüd ei ütleks, et ma ise üliaktiivne seltskonnategelane oleksin kunagi olnud, ööklubidessegi olen oma 32-eluaasta jooksul vaid loetud korrad sattunud, sedagi mõne ürituse raames... Alkoholi ma ei tarbi, suitsu pole kunagi proovinudki ja korralikku ööund hindan väga, nii et ma pigem olen eelistanud kodus magada pidutsemise asemel Ma ei ole ka eriline suur sõbrannataja, seda enam hindan neid kordi, kui olen saanud näiteks oma parima sõbrannaga kusagi vanalinna shokolaadikohviku sisehoovis mõnusa tassikese latte ja hea muusika saatel natuke lobiseda. Kvaliteet loeb! Üldiselt eelistan siiski oma kodus perekeskis toimetada, aja maha võtta, tegeleda kõige sellega, millega trennipäevadel ei jõua.
 5. 2 points
  Lisan pildikese oma kogust alates septembri algusest - 94 karpi tornis. Homme lähevad heliruumiks
 6. 2 points
 7. 1 point
  Tervitused! Olen paar nädalat teinud negativ pull-up kava, 3 korda nädalas.Küsimus oleks et mis harjutusi peaksin ma veel enda kavase lisama? ( mitu setti ja kordust paluks ka lisada) saadava on lõuatõmbe toru, ja kaks toru kus saaks teha triitsepsit (http://www.passion4profession.net/muscles-exercises/Triceps-Exercises_l.jpg). Lõuatõmba kava näeb igal treening päeval välja nii: 1x4 1x9 1x7 1x7 1x9 eesmärk oleks suurendada jõudu ja kasvatada lihast.Tänud ette
 8. 1 point
  Kui natukene arutleda dieedieelse sotsiaalelu teemal, siis mulle tundub, et see vingumine ja hädaldamine väljub juba kontrolli alt(ma saan aru, et see mida ma ütlen ilmselt ei muuda midagi ). On kindel grupp inimesi, kes vajavad seda tähelepanu ja kiitust ning nad ei saa seda muud moodi, kui hädaldavad selle üle kui raske neil on dieeti pidada.Ja siis imestate, et miks teie enamus sõpru ei tunne huvi teie vastu. Siin pole midagi imestada, kui päevast päeva peab inimene kuulama seda jõusaali juttu. Ise te olete selle tee endale valinud ning kui te ei tule sellega toime, siis on see juba teie probleem. Saab olla ka sotsiaalne ja mitte vinguda. Heaks näiteks võib tuua Ott Kiivikase, Imre Vähi.
 9. 1 point
  Millitar press Tavaline kangi surumine eest . Istudes või seistes, vahet pole.
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
  Esimesel saab koormust 6la tagaosa ja selg , viimasel trapets
 13. 1 point
  http://examine.com/supplements/ needless to say more
 14. 1 point
  Eee...,paljude kasutajate "reitingu" suurusele oled sina ise ju päris suure panuse andnud oma +1 " külvamisega" ,selles kontekstis on see postitus natuke veider. Jagad kõigile "feimi" ning siis vingud miks seda mõnel nii palju on.
 15. 1 point
  Eile ei jõudnudki kirjet lisada. Teeme tasa. Kangiga surumine - kettidega - 80+kg 5*1, 80kg 5*3 - ilma kettideta Surumine hantel põrand - 32kg 3*8 Lendamine - 16kg 3*10 Püsti biitseps z-kang - 40kg 4*6 Püsti biitseps hantel - 14kg 3*13 Plokil triits - 65kg 4*7 Rööbaspuud - *14, *7, *6, *3 - puhkus siin 30sek. Järgmine kord proovin puhkuse teha minutini ja 3 korraga siis 30 täis saada Käimas siis Movember ja minu naine ütles selle peale, et see kuu võiksid sa JUST iga päev habet ajada. Ja ma vastasin PS! Nii armas, et sügiskülvaja kõigile +1 paneb.
 16. 1 point
  Tere Liisi & Javier Javier, kas instruktori litsents on juba olemas ja võib juba selle puhul õnne soovida. Igati tervitatav ettevõtmine, juba ammu ootan, et midagi lõpuks Tallinnasse tuleks! Balti riikidest tean, et ka Läti pealinnas on oma box olemas. Avastasin enda jaoks crossfiti Belgias elades ca kolm aastat tagasi asudes seal treeningutest osa võtma saali avamise esimesest päevast alates. Huvi tõstmiseks kasutati seal erinevaid võtteid, näiteks kui tõid uue inimese endaga trenni kaasa, said vastutasuks tasuta treeningu. Muidugi treener aitas oma isikuomadustega välja palju kaasa. Inimestel ei tekkinud kordagi tunnet, et nad on ekslikult valesse kohta sattunud. Algselt oli ühe sessioon piiratud 10-le inimesele, hiljem huviliste kasvu tõttu võeti piirang sootuks maha ja lõpuks isegi laiendati treeningruume. Muidu hinnad 5 EUR 1 X külastus, 45 EUR 10 sessiooni eest ja 50 EUR terve kuu liikmestaatus. Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette crossfit treeninguid ilma inglise keelse terminoloogiata ja ma ei usu, et see kuidagi probleemiks võiks olla. Igal juhul palun täiendavat infot teie edaspidiste ettevõtmiste osas antud teemal.
 17. 1 point
  Kas oled mõõtnud ka rakusisest Mg taset või ainult plasmast? Aga teemaalgatajale: jutul on tõepõhi all, Mg kloriid on just esmaabina , kiire Mg puuduse leevendajana ehk parim vahend üldse. Toidulisanditest ehk parimaid Mg tsitraat, oksiid ja eriti karbonaat suht mõttetud, aspartaati ka viimasel ajal väga ei soovitata. Ise olen Mg kloriidi tellinud siit: http://www.looduskaup.ee/?id=476&img=28977&s=1 Ehk tüki maad soodsam kui Fitshopis
 18. 1 point
  Kas keegi kontrollib ka Eestis müüdavaid toidulisandeid,et kas on nii palju valku sees 100 g . Kui paki peal kirjas ? Mis valk ? Ja ei usu ,et mõni firma paneks tavalise proteiini tootesse mingit dopinguaineid ( need maksavad igapool rohkem kui tavaline valk) pigem on realne võimalus saada tootest taimseid valkke.
 19. 1 point
  Igal juhul odavaimat, kui üldse. Mitte valimatult ja kompromissita, ikka kergelt sisulist poolt arvestades. Nn. kohalikul turul sissesöönud brandid ei ole mitte millegi poolest paremad. Vt. võrdluseks Scott rattad: müüb, kuna on varsti aastakümneid turul olnud, maailmamastaabis ei ole absoluutselt sel moel domineeriv. Firma omanikud - eestlased - kas see on tõesti garantii, et see on eestlasele parim val(i)k ? Vt. ka "Selver", "Tere", jne. Läti piimatooted on kindlasti sama kvaliteetsed, näiteks. Maksta oma taskust enam, et "elavdada kohalikku majandust"? Palun paremat argumenti.
 20. 1 point
 21. 1 point
  Hoidke oma hobuseid mehed... kõik kihutavad nõu andma, enne kui on teemalgatajalt küsinud et MIKS ta trenni teeb?
 22. 1 point
  Minge metsa! Meie kodu ligidal, võib isegi öelda peaaegu nö tagaõues on üks tore matkarada ja tihti käin seal tütrega hommikupoolikuti aeroobset tegemas.
 23. 1 point
  Ise soetan endale maximast terve kana. Siiamaani töötab hästi.
 24. 1 point
  Kumb toonud paremaid tulemusi?See on umbes sama,kui küsida kumb kanafilee on toonud paremaid tulemusi,kas Maxima,või Selveri oma.Ja pmt see see kanafilee toodab samu tulemusi,kui need pulbrid. Kui pulbrit valida,siis isiklikult valiks võimalikult odava.
 25. 1 point
  Vaatasin sinu profiili-infost, et intelligentsus-nivoo on "69 Tasub teda kuulata"- eks me kuulamegi siis, aga arvame paljud teisiti. Mina arvan, et teooria ja praktika on erinevad enamasti seetõttu, et teoorias võetakse aluseks mingid ideaalset aspektid, mingid elukauged eeldused jms. Praktilises elus on asjad teisiti. Antud juhul on praktikas nii, et ühe seeria vältel ei pingutata lihast piisavalt, seetõttu on rohked seeriad abiks justnagu peale tunde järgmise eesmärgil tehtud parandustöö- et tehakse lõpuks sama tulemus pikema sebimise vältel, rohkemate seeriatega. Enamasti tehakse esimese paari seeriaga vähe pingutust. Umbes nii, et esimesel seerial praktiline treenija lõhutab ära 10mg lihasproteiini, kuna ta ei viitsi teha rohkem korduseid ja piimhappest tulenevat valu ei talu pikalt ja lihastunnetus kehv. Edasijõudnu oleks lõhkunud 20mg proteiine. Teise seeriaga sama lugu, ja teise seeria käigus juba lõhutakse uusi proteiine, kuna eelmise seeriaga lõhutuid proteiine enam rekruteerida ei saa. seega oletame, et teise seeriaga suudetakse rekruteerida 9mg uusi proteiine, kokku 19mg. Vaid vähesed edasijõudnud oleks nende kahe seeriaga 40mg lõhkunud. Seega praktiliselt on mõtekas teha veel tüüpilisel treenijal 4 seeriat veel, et saada ca 35mg lõhutud proteiine kokku. Ja siis see katkine proteiin on nagu kaelakee, milles tuleb üks lüli välja vahetada hiljem taastumisajal. Selleks siis kulub mitu päeva ja esmalt kaelakee ahelad viiakse üldisesse vereringesse/valgusünteesi ringlusesse ja seal nad teevad oma tööd, aga vana katkine valk viiaksem inema ja pannakse uus asemel. Selleks vaja, et vereringes oleks vastavad milligrammid materjali olemas. Nõnda siis minu arvates. Seega mõni treener võib olla küll kõrgete punktidega profiili järgi, aga ei pruugi kuigi pädevalt mõista asju. Ses mõttes mulle ei meeldi foorumite kasutajate reitingud ikkagist.
 26. 1 point
 27. 1 point
  See oligi eespool küsijale (OKK) mõeldud ja samas ka neile kes veel ei teadnud või kehahoiaku muutmisel vahet ei näinud. Mul üks tuttav näiteks teeb jalad tahapoole kuna siis saab korduseid palju. Tal meeldib uhkustada kui palju ta korduseid suudab pumbata- aga see selleks
 28. 1 point
  Siin pole midagi kahelda, see on vana tõde juba!
 29. 1 point
  Tegelikult viies jalad taha/kallutades ülakeha ettepoole kaasab rinda ja jalad ette poole viies saavad koormust õlad rohkem. Kes kahtleb, tehku ise proovi
 30. 1 point
  Ta mõtles tegelikult ülakeha asendit, aga inimestele meeldib rööbaspuudel samal ajal jalgadega kallutada. A'la kallutades ülakeha ettepoole (kaasates rohkem rinda), viiakse jalad taha ja vastupidi.
 31. 1 point
  Mis need jalad siia puutuvad?
 32. 1 point
  Lõuatõmbeid tehes saab ka kõhtu teha- jalad ees L-iste stiilis lõuatõmbed, pluss muud sada versiooni(kitsad haarded, laiad, peod vastamisi) Rööbaspuudel surumisel oleneb kallutusest- kui jalad tahapoole siis rakenduvad triitseps ja rind(rohkemal vähemal määral rind), lükates jällegi jalad ette poole siis rind enam ei ole vaid rohkem õlg ja triits. Lisaks on söömine, ehk rämps ja kiirtoit ei ole õige. Nagu on ütlus, et toit mis ei lähe pahaks ei ole hea ja toit mis läheb pahaks on hea
 33. 1 point
  Ainult lõuatõmmetest ei piisa. Peaksid tegema ka teisi harjutusi. Nii lõuatõmbepuul kui ka rööbaspuudel saad teha ka kõhulihaseid, Rööbaspuudel saad veel teha sügavaid kätekõverdusi, väga hea rinnalihasele jõuharjutus. Rööbaspuudel saab teha triitsepsit ja lõuatõmbepuul biitsepsit. Ei söö ei tule ka lihast ja jõudu, nagu juba öeldi söögil ja söögil on vahe( friikad ja burger annab kõike muud kui jõutreeninguks vajalikku energiat).
 34. 1 point
  Pigem tekib küsimus, mis sa täpselt arendada soovid endas? See kindlasti pole kõige alus, peaksid läbi mõtlema, mida kuidas soov on Nagu härra Kink mainis, siis palju palju palju süüa, siis kasvad samuti Mis sul üldse vanus on? Pikkus? Kaal? Soov kaalu alandada? Tõsta?
 35. 1 point
  Peale treeningu pead sa ka sööma hakkama. Kui ei söö, ei tule ka jõudu juurde. Söögil ja söögil on ka metsik vahe Kava kohapealt ei oska midagi öelda
 36. 0 points
  Eestis puudub lisandite ja treenerite kvaliteedi hinnangu-ülevaated, Reviewed. Kõvaketastel ja muudel asjadel aga on olemas. Seega ei ole millegi alusel hinnata, et kumb asi on parem. On olemas siin foorumis üks video, mis tõesti siiralt ütles, et proteiini pulber ei tekitanud mitte mingit muutust tal. Rohkem ülevaateid pole märganud eestis. Seetõttu ega midagi aluseks pole soovitusel. Ise soovitaksin tuntumat toodet. Näiteks eelistan ise Sony tooteid.
 37. 0 points
  Lihasmass on suuremalt jaolt vesi, ja muidugi seetõttu lihasmass kahaneb kiirelt, vesi aurustub ka kiirelt ju. Teed aastaid trenni, siis jääb püsivam mass kontide ümber. See vesine lihasmass ei vaja mingeid valke ülalpidamiseks. Võiksid minu toodud video homme vabal hetkel läbi kuulata. Siis peaks selgeks saama, et mingit valgupuudust sul pole. Algajad kipuvad imetlema oma suure ümbermõõduga vesiseid reljeefita amblaallihaseid. Niipea kui rasvaprotsendi normaalsemaks viivad, ja hakkavad lihased eralduma/separeeruma normaalselt, ja oma tegelikke mõõtmeid näitama, siis tekib neil kahju tunne, et enam polegi biitseps 40cm, vaid on 30cm ja muretsemise käigus mõtlevad välja teooriaid proteiini puudusest ja muust. Tegelikult on lihtsalt liigne löga ja vesi ja rasv eemaldatud ja naturaalne looduslik vorm on saavutatud, ja see ongi hea separeeritud vorm. Nüüd kui viid end dieediga normaalsesse rasvaprotsenti, siis saad mingi kehakaalu X kg. Eks siis tee eksperiment, et hoia kehakaalu selle X kg peal, üles ei lase enam, ja söö sinnajuurde kuitahes palju valku oma menüüs, ja vaata kas lihased suurenevad või vähenevad, seejärel tee katse et söö 40g-80g valku päevas nagu veganid ja näed, et lihasmass seisab samal tasemel.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×