Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/02/2013 in all areas

 1. 2 points
  Kuidas makrode osakaal vööümbermõõtu mõjutab?
 2. 1 point
  Päris head trennid ikka sul peaks üks kord huvist kaasa tulema vaatama seda Või isegi kaasa tegema
 3. 1 point
  Tsau, Täna kodus homme võibolla teen väikse trenni või siis selle asemel bodypump . Käisin siin sõbral trennis kaasas, aitasin natukene teda ja motiveerisin Ennem siin sai lõunaks midagi sellist söödud: Nagu pildilt näha siis, täistera makaronid, hakkpallid ja kurk/tomat majonees hapukoor. Tegin siis väikse poose pildi samuti saalis Võrreldes see, milline ma pool aastat tagasi olin, siis ilmselgelt tuleb rahul olla Täna hommikune kaal oli 97.7 kg. Kena päeva !
 4. 1 point
  Ja jälle vaja sõnast kinni võtta ja mämmutama hakata selle asemel, et nõu anda hakatakse üksteisele tarkust pähe peksma. Suhteliselt lapsik? Kui inimene eksib ei tasu maha teha vaid öelda, mis valesti ütles/läks! Te teete teise inimese silmis selke keskkonna kasutajaid maha ju kas see on proffesionaalne? Aga sellist juttu see teema täis et käin trennis aga ei kasva ja peale trenni söön aga palju ei tea samuti mida ka.
 5. 1 point
  Akuutne ülepingutus, tekib ühekordse ülemäärase koormuse tagajärjel.
 6. 1 point
 7. 0 points
  Oluline on ka see, mida sa sööd! Kui su toit koosneb 70% süsivesikutest ja 20%rasvast ja 10% valgust, siis kasvab vaid vööümbermõõt.... Kas sa proportsionaalselt tead, kuidas-mida sööd? Millised on su valgu allikad ja millised rasva allikad? Süsivesikuteks eelistad mida? jne
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×