Jump to content
joker

Viie Tärni Käterutiinid

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kõhust järgmisena, lihased, mida kõige rohkem imetletakse ja ihaldatakse, on kahtlemata käed. Ma arvan, et iga mees tahaks endale jämedaid õlavarsi.

Selle asemel, et piinata teid igava ja kuiva füsioloogiaga kätetreeningust, asun ma kohe asja kallale. Ma ei kavatse seda artiklit hakata vürtsitama võõrsõnadega ega andma mingit ühest imeprogrammi, sedakorda jätame teaduse ja teooria vahele ning oleme praktilised. Kavatsen anda teile listi bodybuildingu ajaloo kõige produktiivsematest kätetreeningutest.

Kuidas ma selle listi koostasin: Tuhnisin oma vanades treeningpäevikutes ja otsisin ül...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mina asjast aru saan, siis see artikkel on mõeldud inimestele, kes on kaua kõva trenni teinud ja siis peegli ees "avastavad", et käed on hirmus pisikesed võrreldes selle tünniga, mille küljes nad ripuvad. Tavalisel enam-vähem proportsionaalsel treenijal oleks vist rohkem kasu sellest Poliquini algsest 10x10 programmist, mis artikli väitel tundus inimestele igav. Minule tundub see väide veidi naljakana, sest kas tõesti teha kätele vaheldumisi 10 seeriat kõverdusi ja 10 sirutusi on huvitavam?

Poliquini programm(see on vist varem ka foorumist läbi lipsanud):

http://www.t-nation.com/readTopic.do;jsess...titan?id=543803

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artikkel on tõlgitud http://www.bodybuilding.com/fun/fivestararms.htm

Tom Venuto "5 Star Arm Workouts!"

Umbisikule niipalju, et artikkel ei ole sugugi mõeldud "avastust tegevatele treenijatele". Pigem ülevaade võimalikest erinevatest võtetest ja metooodikatest kuidas kätetreeninguid varieerida, kuidas seisakut ületada jne. Olen 100% kindel, et ka tõsiste tegijate seas on tegelasi, kellele mõni lähenemine päris uus, teadmata ja huvitav!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Artikkel on tõlgitud http://www.bodybuilding.com/fun/fivestararms.htm

Tom Venuto "5 Star Arm Workouts!"

Umbisikule niipalju, et artikkel ei ole sugugi mõeldud "avastust tegevatele treenijatele". Pigem ülevaade võimalikest erinevatest võtetest ja metooodikatest kuidas kätetreeninguid varieerida, kuidas seisakut ületada jne. Olen 100% kindel, et ka tõsiste tegijate seas on tegelasi, kellele mõni lähenemine päris uus, teadmata ja huvitav!!!

Huumorimeel ei pruugi olla mu tugevaim külg. Avastuse jutt oli mõeldud väikse naljana, millega pidasin silmas just neid samu sinu poolt mainitud tõsiseid tegijaid, kellel on seisak tekkinud. Asi on ilmselt selles, et vaatasin seda artiklit vägagi enda mätta otsast, ehk siis nn tavalise inimese või algaja seisukohalt, kellel on rohkem võita suurtest baasharjutustest. Ning kellel pole veel päris mitu aastat mõtet laitvalt vaadelda oma vasaku triitsepsi parempoolset osa samal ajal kaaludes selle eelisarendamist.

Muudetud kasutaja UmbIsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×