Jump to content
joker

Rahurikkumine!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kõneall olev tehnika võimaldab uhuda töötavasse piirkonda maksimaalselt verd. Metoodika iseloomust tulenevalt intensiivistub verevool töötavates lihastes maksimaalselt – töötavateks lihasteks on antagonistlihased (teineteisele vastutöötavad). Tegemist on äärmiselt hea shokiteraapia tehnikaga, mida kasutada näiteks seisaku ületamiseks.

Puhkeintervallid on lühikesed. Kasvu või pumbaeffekt, mis seda metoodikat kasutades tekib, on sama, kui te esimest korda proovisite superseeriaid üldse. Mäletate milline feeling see oli, käed tahtsid justkui plahvatada. Ma ei imestaks isegi, kui j...

Mis arvate? Olete ise proovinud? Millised on tulemused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise seda kasutanud ja võin öelda, et pumba efekt on peadpööritav. Eriti veel siis kui kreatiini tarvitad. Arvestada tuleb ainult sellega, et peale trenni oled päris laip. Mina isiklikult magasin peale neid trenne 1-2h. Samas tegin ma selle järgi ainult biitsa ja triitsa, kuid peale igat 7 trenni. Huvitav kas keegi on selle abil selga ja rinda teinud? Mis on tulemused? Oleks väga huvitav teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda tuleb teha? Kas 20 seeriat biitsepsile ja peale seda 20 triitsepsile või teen 1 seeria biitsepsit ja siis kohe 1 seeria triitsepsit otsa niikaua kuni igale lihasgrupile saab 20 seeriat täis ja puhkepausid nii et biitseps ja kohe triitseps otsa ja 30s puhkus?

Vabandan oma võhikliku küsimuse pärast, trennid on suvel nii kõvad et tihti tekib arusaamatusi.

Muudetud kasutaja sabbath00 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
või teen 1 seeria biitsepsit ja siis kohe 1 seeria triitsepsit otsa niikaua kuni igale lihasgrupile saab 20 seeriat täis ja puhkepausid nii et biitseps ja kohe triitseps otsa ja 30s puhkus?

Just nii teedki :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegin siis ka täna seda trenni biiza ja triizale..... peab mainima et super läbi võttis ....

ütlen ka seda et mitte mingeid aineid ei söö ja jõin 1,5 l aura vett see l-karnitiiniga vaarika vesi kuid kogu see vesi tuli higina välja ka kohe ....

biizale tavaline püsti seistes kangiga biiza harjutus korda mööda pealt- ja althaardega

triizale prantsuse surumine

võtsin aega nii et seeriale kulus mul natuke alla poole minuti ja siis puhkekas oli ka pool minutit .... seega kogu selle trenni jaoks kulus mul 40 mintsa ... kui sekundi osuti oli 12 peal tegin harjutuse ja siis kui ta järgmist korda oli 12 peal siis teine harjutus ....

tavaliselt teen prantsuse surumist 10x35kg 10x45kg 10x55kg

biizale samuti 10x35kg 10x45kg 10x55kg

tänases trennis jõudsin siis esimesed 3 paaris seeriat teha 35kg siis lasin 25 peale .... alates seeriast 14 kuni lõpuni tegin 20kg sest lihtsalt ei jõudnud enam ... eriti biiza harjutus ei tulnud enam puhas vaid jõnksuga .. siis lasingi raskust alla .... huhh... pumba effekt on meeletu ja lihase võttis nii hullult läbi et kui trolliga tööle sõitsin siis ei suutnud ühe käega pikalt torust kinni hoida kuna lihtsalt ei jõudnud ja siis vahetasin kätt iga natukese aja tagang ....

igatahes praegu mõnusalt võimas tunne kätes ja kavatsen selle endale trenni osaks teha .... arvatavasti proovin uuesti kuu möödudes ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

upsi-deisi ..... siis läks mul pool biiza kaduma kuid ma poleks nagunii jõudnud .... see võtab ikka megalt läbi ... huhh... millegi pärast olen ma arvanud et biiz teeb ka tööd pealthaardel ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
upsi-deisi ..... siis läks mul pool biiza kaduma kuid ma poleks nagunii jõudnud .... see võtab ikka megalt läbi ... huhh... millegi pärast olen ma arvanud et biiz teeb ka tööd pealthaardel ...

Eks ta teeb ikka jah tööd seal, aga lõviosa pingutusest läheb ikkagi käsivartele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krdi raske on seda teha

alla jõudsin ilusti aga üless tulles jõudsin aint 10neni:S,ja oli täiesti laip

tegin siis lamades surumist ja prantsuse surumist

lõpus ei jõudnud ena msuruda sellepärast et triits oli nii läbi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa siis leiutad ise... see on mõeldud vastandlihastele mitte, et teed suvaliselt 2 harjutust, eriti kui veel sama lihas mõlemal töötab. Põhimõtteliselt läksidki kõik seeriad sul triitsepsisse... kõik 20 või palju neid oli... mõtetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa siis leiutad ise... see on mõeldud vastandlihastele mitte, et teed suvaliselt 2 harjutust, eriti kui veel sama lihas mõlemal töötab. Põhimõtteliselt läksidki kõik seeriad sul triitsepsisse... kõik 20 või palju neid oli... mõtetu.

hmm ei leiutanutki ise,järelikult ei saanud ma lihtsalt sellest artiklist aru mis sun oli

aga noh nüüd vähemalt tean

vigadest õpitakse ja mõtetu polnd nüüd trenn kindlasti;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on tegemist mõnusa shokeerimismeetodiga ja rõõm on tõdeda, et tuleb siinse rahva poolt positiivset vastukaja, ent kui juba shokeerigutest ja seisaku ületamise metoodikatest ning varieerivatest võtetest juttu on, siis ei hakka uut teemat tegema, vaid panen selle sama teema alla.

Nimelt soovitan proovida vahelduseks sellist võtet (kasutan ise päris tihti), et võtate ühe lihase ja ühe harjutuse - näiteks surumine jalgadega (leg press), võtate ühe konkreetse raskuse ning püstitate omale RASKE, ENT TÄIDETAVA ÜLESANDE, ET TEETE TÄNA TRENNIS JALGADEGA SURUMIST - 150 KORDUST JA VAATATE MITME SEERIAGA OLETE OMA VALITUD RASKUSEGA SUUTELINE SELLE 150 KORDUST TÄIS TEGEMA. vÕIN TEILE ÖELDA, ET TEGEMIST ON PÄRIS VÄLJAKUTSUVA LÄHENEMISEGA JA ERITI VEEL, KUI TREENITE SUHTELISELT VÕRDSE TASEMEGA TREENINGPARTNERIGA. Kusjuures oluline oleks siis silmas pidada, et raskuse võtate sellise, millega jõuaksite suutlikkuseni umbes seal 15 - 20 korduse juures ning et puhkeintervallid jääksid kogu ürituse ajal siiski enam vähem konstantseks.

Eriti hea ongi minu arust kasutada seda võtet just baasharjutuste ja suurtemate lihaste koral, ent kuigi ise ei ole väikeste lihastega proovinud, ei näe ma põhjust miks see ei peaks toimima ka väikeste lihaste korral.

Oluline on siis, et iga seeria tehtaks suutlikkuseni ja mida vähemate seeriatega oma määratud summaarse korduste arvuni jõuate seda parem. On veel üks oluline point - võib olla see individuaalne, aga enda trennist selline tähelepanek, et PÄRIS ESIMESEL SEERIAL EI SOOVITA SIISKI PÄRIS SUUTLIKKUSENI MINNA JA ENNAST KOHE PÄRIS TÜHJAKS PUMBATA - VASTASEL KORRALT TÕMBAB KOHE 2 - 3 SEERIA KORDUSTE ARVU EHK LIIGA ALLA. Aga 2 jne seeriad juba küll maksimaalse suutlikkuseni - tekib mõnus pingutus ja pump efekt. Ja nagu ütlesin - treeningpartneriga on asi eriti väljakutsuv!!!

Ei julge väita, et see oleks minu väljamõeldud meetod, aga kuskilt sellest ka lugenud ei ole!!!

Proovimist väärt on "asi" aga igal juhul!!!

Oskar!!!

Ps! Kindlasti võite mõned seeriad ka teisi harjutusi pärast seda KILLINGUT teha!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen seda siis kui tunnen, et jalg vajab taaskord "midagi huvitavat", midagi jõhkrat, kui kõik muu tundub olevat ennast ammendanud. Nagu öeldud - hea väljakutse. Kindlat reeglit, et teen kord kuus või kaks korda kuus, ei ole. Vaatasin treeningpäevikust, et viimane kord olen teinud seda 12. august 2006. Siis üritasin jalgadega suruda 350 kg - ga 150 korda. Illustratsioonimõttes panen üles kuidas mul läks:

1. 12 x

2. 13 x

3. 10 x

4. 10 x

5. 10 x

6. 10 x

7. 10 x

8. 8 x

9. 8 x

10. 8 x

11. 8 x

12. 6 x

13. 7 x

14. 8 x

15. 6 x

16. 8 x

17. 8 x

Sain oma soovitud 150 kordust siis 17 seeriaga, kusjuures saladuskatte all võin öelda, et olin nii "mõisnik", et plaanisin algul 200 kordust teha :rolleyes:)!

Vigastusi - miks peaks - tehnika on korras, harjutus nagu iga teinegi - ainus oht on, et kui sellist asja liiga tihti kasutada, siis te ilmselt ei suudaks ennast igaks trenniks enam maksmaalselt mobiliseerida ning teiseks võib tekkida ületreening, aga vigastusi antud lähenemine kindlasti kaasa ei too. Jääte õhtul ainult väga kiiresti magama!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen seda siis kui tunnen, et jalg vajab taaskord "midagi huvitavat", midagi jõhkrat, kui kõik muu tundub olevat ennast ammendanud. Nagu öeldud - hea väljakutse. Kindlat reeglit, et teen kord kuus või kaks korda kuus, ei ole. Vaatasin treeningpäevikust, et viimane kord olen teinud seda 12. august 2006. Siis üritasin jalgadega suruda 350 kg - ga 150 korda. Illustratsioonimõttes panen üles kuidas mul läks:

1. 12 x

2. 13 x

3. 10 x

4. 10 x

5. 10 x

6. 10 x

7. 10 x

8. 8 x

9. 8 x

10. 8 x

11. 8 x

12. 6 x

13. 7 x

14. 8 x

15. 6 x

16. 8 x

17. 8 x

Sain oma soovitud 150 kordust siis 17 seeriaga, kusjuures saladuskatte all võin öelda, et olin nii "mõisnik", et plaanisin algul 200 kordust teha :rolleyes:)!

Vigastusi - miks peaks - tehnika on korras, harjutus nagu iga teinegi - ainus oht on, et kui sellist asja liiga tihti kasutada, siis te ilmselt ei suudaks ennast igaks trenniks enam maksmaalselt mobiliseerida ning teiseks võib tekkida ületreening, aga vigastusi antud lähenemine kindlasti kaasa ei too. Jääte õhtul ainult väga kiiresti magama!!!

Kui pikad olid umbkaudu seeriate vahelised pausid ja kaua kokku nende 17 seeria tegemine aega võttis?

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus, kuidas jagada lihasgruppe selle treeningu puhul. Saan aru, et biitseps ja triitseps, samuti selg ja rind. Aga kuidas on lood õlaga? Samuti kuidas teha, et mis lihaseid treenida millisel päeval ja mitu harjutust teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus, kuidas jagada lihasgruppe selle treeningu puhul. Saan aru, et biitseps ja triitseps, samuti selg ja rind. Aga kuidas on lood õlaga? Samuti kuidas teha, et mis lihaseid treenida millisel päeval ja mitu harjutust teha?

ja kui ma teen näiteks selga ja õlga, siis valin aint ühe harjutuse mõlemale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õla esiosa vastandlihas on õla tagaosa ja need teised väiksed lihased seal trapetsi ja õla tagaosa vahel.Õla keskmise pea antagonist on selja lailihas ja saaglihas.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii mulle jäi arusaamatus selline asi kui tihti seda tehakse või võib teha. trenni teen 3 korda nädalas. kuid kas nii saab kui ma teen see nädal esmaspäev rind ja selg siis kunas ma võin seda uuesti teha?

ja siis kas nii võib et ma teeks esmaspäev rind ja selg ning sama nädala reede triits ja biits `?

tänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×