Jump to content
joker

Tegijate Treening: Ott Kiivikas - jalg ja säär

Recommended Posts

Siia on siis teretulnud kõik postitused artikli - "Tegijate Treening: Ott Kiivikas - jalg ja säär" kohta.

Kui on küsida lisaküsimusi või midagi jäi arusaamatuks, siis küsi siin Otilt siin.

Artikkel siin:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Ja galerii siin:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=100558

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt kinnitan seda, et olgugi, et ei ole kulturist ja kunagi niimoodi treenima ei hakka, siis ka minu meelest on "Tegijate treening" üks mõnusamaid Fitness.ee rubriike ja huvitav on lugeda ikka. Hea artikkel ja kulturismihuvilistel kindlasti palju rohkem veel õppida sealt kui mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

säär 51cm..... Oleks endalgi midagi lähedast. Minu 35cm paistaks oti kõral istudes midagi hullemat kui makaron B) . Mis harjutusi ja kui palju Ott jala tagaosale teeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatagaosale teen 4 harjutust ja 4 seeriat kokku seega 16 ja praegu 1 korra nädalas, harjutused on kas istudes või kõhuli jalgade kõverdamised, sirgete jalgadega jõutõmme või ettekallutused kang turjal, Ben Johnson - alaseljapingil jalgade kõverdamine ja kõhuli jalgade kõverdamine hantel jalgevahel.

Et siis väga võimas, eriti säär B) ja kaua see jala trenn kestis?

Jalatrenn läks kaks tundi ja lõpus kui poseerisime Valju ja Hr. Mesiga olid ikka jalad krampis, vahetasin ka särki, sest üks sai trenniga läbi märjaks, sealt ka see suur soolade kadu ja krampide oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd Fitness TV-s asi ka lühivideona üleval. Video lõpus ka kolme Revalisti vabaposeerimine.

Head kaemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase harjutsena tegime 80kg enne seda 110kg x10, olen ka oluliselt suuremate raskustega seda teinud kuid selle treeningu käigus tegin säärt lihtsalt tehniliselt puhtalt ja eesmärk ei olnud raskustele keskendumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×