Jump to content
jolkipalki

Spordiarstid

Recommended Posts

Rahvas võiks ise aktiivne olla ja mingi teema alla numbrid/info üles panna, kellest temal endal kasu on olnud.

Ise kahjuks spordiarstide juures ei käi, seega ei oska ka ühtegi numbrit kirja panna - kui rahvas on ise aktiivne, küll ka spordiarsti info 'tähtsaks' teemaks teeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus asub Maarjamõisa Polikliinikus spordimeditsiini ja taastusravi kliinik.

Vastuvõtuajad (lehekülje alumises osas).

Doktorid Ignatjeva, Mägi ja Kuik on jätnud kõik väga meeldiva ja kompetentse mulje. Ja mis kõige olulisem - hädad on saanud leevenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Audentese spordikooli juures on spordiarst

Tel. 6996515, aadress Tondi 84

Ise käisin seal ja jäin rahule. Seal saab teha ka koormusteste, et enda vormi teada. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on samuti ainult positiivsed kogemused Artrosportkliiniku ja dr Meiterniga, kes minu valu tegevale põlvele lõpu tegi.

Muudetud kasutaja Mary-Ann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on samuti ainult positiivsed kogemused Artrosportkliiniku ja dr Meiterniga, kes minu valu tegevale põlvele lõpu tegi.

Karmid arstid seal. Ma eelistaks amputatsioonile siiski midagi vähem lõplikku.

Sügavad vabandused järjekordse rumala nalja pärast, aga ma kohe mitte ei suutnud vastu panna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin tekib juba küsimus spordiarsti sõnastuses ;) mõned räägivad ortopeedidest mõned aga spordiarstidest, seda peab ka jälgima kui kuhugi minema hakata. Ma ei kahtlegi selles, et nt. Meitern, Rahu jt. ei ole ka teistes küsimustes kompetentsed, aga setsialiseerumine on ikkagi teine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin tekib juba küsimus spordiarsti sõnastuses ;) mõned räägivad ortopeedidest mõned aga spordiarstidest, seda peab ka jälgima kui kuhugi minema hakata. Ma ei kahtlegi selles, et nt. Meitern, Rahu jt. ei ole ka teistes küsimustes kompetentsed, aga setsialiseerumine on ikkagi teine :unsure:

Ki rääkida spordiarstidest siin on sul õïgus, suurt rolli mängib see kas küsimus on spetsialiseeritud arstist või mitte, aga samas eelpoolmainitud ortopeedid-traumatoloogid on spetsialiseerunud spordmeedikud. Minu teada vähemalt Meitern on TÜ spordimeditsiini õppetooli vilistlane.

Siis kui küsimus on traumadest, artrosportkliinika ja M. Mardna on kõige tuntuimad. Artrospordis on muide tööl mitu head spordiarsti: Sergei Voronetski, Gunnar Männik.

http://www.artrosportkliinik.ee/?page=personal〈=est ...lisaks sellele abi saab ka Tallinna Spordimeditsiini Keskusest.

http://www.sportmed.ee:8080/www

Ja Tartus:

http://www.kliinikum.ee/taastusravi/

http://www.vomax.ee/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mihkel Mardna

AS Ortopeedia arstid juhatuse liige

Eesti suve- ja talispordialade rahvuskoondiste arst ning nõustaja

tel 50 64 961

e-post mihkel @ ortopeediaarstid.ee

www.ortopeediaarstid.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin sportmedis täna, ei jätnud head muljet... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: jaa..Mägi on väga hea ;)

Just nii! Mind üllatas kõige enam see et mu kena klassiõde, kes samuti Agnes Mägi, on käinud samanimelise arsti juures :lol:

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Puusepa 1a, Tartu 50406

Tel: 731 9134

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Administraator võiks amazoni üles riputada

teadaolevad spordiarstide aadressid ja telefonid.

Foorumis alati palju rahvast kes minu arvates nende

nõu vajaksid.

See oleks väga hea mõte jh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki keegi oskab soovitada head spordiarsti Tartus? Muret teeb kunagi kukkumisel viga saanud küünarnukk! Triitsepsile kõiksugu pea tagant tõsted, kaasa arvatud Prantsuse surumine loomulikult on ülivalulikud, teha kannatab ainult kitsa haardega surumist ja kicpacki, äärmisel juhul ka plokki!

Tänud ette abi eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitan samuti omalt poolt Artrosportkliinikut. Endal hea kogemus dr. Meitern-iga. Sain tema juures korda õlatrauma, mida Mustamäe haigla isegi diagnoosida ei suutnud.

:rolleyes: Kuidas ta selle trauma tekitas sulle? :D

See doktor on muide sama, kes soovitas mul lõpuks trenni hakata tegema mitte nn tüüpiline lodev noor olla, kui mul oli just trennist tingitud ülekoormusvigastus põlvedes...... "10 punni " jah!

Ja Meitern peaks vist ikke kah ortopeed olema, kui õigesti mäletan..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen väga rahul Arthrospordiga, käisin seal Dr Rahu juures. Arst oli väga kena suhtumisega, vastutulelik, ning võttis hiljem isegi konsultatsioonile ilma eelneva ajata. Samuti teeb ta koostööd väga hea taastusraviarstiga, Kirsti Pedakuga. Nende kahe juures sain mina korda oma õla, ning mu ema põlve ning õla.

Samuti julgen soovitada Dr Tiit Ilvest, samuti väga asjalik arst, seletab kõik ilusti ära, ja annab vastavalt vajadusele soovitusi või ravi. Ise käisin tema juures seljaga, kuid kuna ta on taastusraviarst, siis ilmselt saab tema poole pöörduda ka muude probleemidega.

Koduleht on www.tiitilves.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×