Jump to content
Arnold

Vene kükiprogramm vanematele...

Recommended Posts

Tagasi artikli juurde

Kuulus ja klassikaline Vene kükiprogramm on juba legendaarne ning teadatuntud seiskunud arengu taaskäivitajana. Efektiivseks teeb selle programmi kolme esimese nädala koormuse mahu lainelisus ning kolme viimase nädala intensiivsuse lainelisus. Kuuest nädalast kahel viimasel nädalal treenitakse juba 95 % 105% intensiivsusega oma 1 st KM st.

Originaalne Vene kükiprogramm on koostatud tegelikult noorematele sportlastele, nii mehed kui naised on tegelikult just noores eas oma võimsuse ja võimekuse tipus, seda ka taastumise osas. Olen Vene kükiprogrammi originaalvarianti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smolovi kükikava veidi modifitseeritud varianti olen teinud ja too on tõesti üks vähestest kavadest, mille kohta saan öelda, et jõu ja lihasmassi areng oli silmmärgatav. Üleüldse on ka 5x5 kavad ja jõutõstjate rinnalt surumise kavad mulle häid tulemusi andnud, niiet soovitan ka kulturistidel neid hooajavälise treeningu käigus kasutada.

Ka Smolovi kava aluseks tuleb võtta tagasihoidlik raskus: rekord, mille iga ilmaga ära oled võimeline kükkima. Siis ei jookse kava kinni ja tulemus on ootuspärane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin selle programmiga ka ise siis täna algust, 170 kg - se max´i järgi, lahutama midagi ei hakanud, kuna vana baas on siiski all ja 170 kg kükin hetkel vast ikka ilusti ära. Suurt raskust ei ole selja tõttu treeningutel väga kaua kükkida saanud, nüüd, kus vähemalt tundub, et asi tiba parem, mõtlesin, et proovin taas teha vähe suuremate raskustega. Eks näis mis saab, kui läbi saab ja kui kaugele jõuan. Igal juhul, kuidagi veidralt lihtne on neid kaheseid teha. Eks see tuleb ilmselt sellest, et nii palju on seda pikka seeriat ja suurt raskust tehtud, siis ei tundu üks kahene seeria suurt midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskem päev võiks olla enne kergemat? Nädala alguses törts rohkem energiat ka. Endal on praegu analoogne kava pooleli ja esimesena teen ikka raske päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×