Jump to content
Arnold

Viisteist aastat treeningukogemusi...II osa

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

*** Mida väiksema mahuga treenida (per harjutus), seda paremini on võimalik progressi järgida. Mida suurema töömahuga te progresseeruda üritate, seda kiiremini teie programm kinni jookseb. Samuti, mida pikemate seeriatega te üritate progresseeruda, mille iganes arvelt (kas raskus või seeria pikkus), seda kiiremini programm kipub kinni kiiluma. Mis see tähendab? See tähendab seda, et kui te valite omale mingi progressiooni harjutuse, näiteks lõuatõmbed, siis oluliselt kergem on progresseeruda (edasi areneda kas raskustes või seeria kestuses), kui te ei aja tööseeriate mahtu?

Soovitan mõttega läbi lugeda ka kõik muu Janari poolt esitatu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hästi kirja pandud jutt. Mõtlemisainet saab vast igaüks, et läheneda ka oma treeningutele sügavamõttelisemalt ja vaadata kuidas temal endal teatud asjad on.

Kuid väike küsimus Janarile ühe lõigu põhjal. Maksab see, mis on „siin ja praegu“. Olen vaadanud su videosid youtubes, rekordite tegemisest, kuid äkki oleks veel midagi mida tahaksid välja tuua, mida oled saavutanud ning mille üle uhke?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmme ühe käega kangi otsaga on hea harjutus...proovige seda teha koos lisakettidega. Harjutus on sarnane hantliga tõmmetele, kuid minule oluliselt meeldivam, mulle sobib see fikseeritus pika kangi näol. Tunnen, et see harjutus võib osutuda üheks võtmeharjutuseks minu selja arengu viimisel järgmisele tasemele.

Kas oleks seda harjutust kuskil võilamik näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõmme ühe käega kangi otsaga on hea harjutus...proovige seda teha koos lisakettidega. Harjutus on sarnane hantliga tõmmetele, kuid minule oluliselt meeldivam, mulle sobib see fikseeritus pika kangi näol. Tunnen, et see harjutus võib osutuda üheks võtmeharjutuseks minu selja arengu viimisel järgmisele tasemele.

Kas oleks seda harjutust kuskil võilamik näha?

Kas selisest harjutusest eespool mainitud videot pole ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen seda harjutust teinud aga kahekäega :P

on seal eriliselt suurem vahe? :)

Tundub, et ühe käega saab suurema lailihase venituse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegipärast mul see "Tagasi artikli juurde" link ei tööta, viskab esilehel. Kui kelleltki tükki küljest ei võta, ehk saate siia postitada artikli esimese kui ka teise osa lingid.

EDIT: Tänud, HenryP!

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×