Jump to content
Maarika1987

Kodune trenn

Recommended Posts

Sooviks nõuandeid kuidas teha kodus aeroobset trenni, tahaks rasvu põletada ja võibolla ka natuke jõuharjutusi juurde. Põhivahendina tahaks kasutada hüppenööri. Mis harjutusi peaksin juurde tegema ja mis venitusharjutusi peaksin tegema ja kuna peaks venitama.

Ette tänades, Maarika:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et sa hüppenööriga väga pikka aega suudad trenni teha. Pigem eelista midagi muud. Ilmad peaks kohe-kohe paremaks minema ning rattaga saab sõita või jooksma minna (alternatiivina kepikõnd, niisama kiires tempos jalutamine, kasvõi näiteks alguses). Põhitöö tuleb ära teha köögis ning seal korda saada. Venistusharjutuste kohta leiad kindlasti internetist piisavalt informatsiooni. Enne sellist rahulikku aeroobset pole väga vaja venitada, eriti kui oled soojas kliimas (kas sees või ilmad on soojad) - peale trenni võiks kindlasti 5 minutit sellele pühenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes aasta tagasi tegin kodus trenni nii et algul tegin nagu soojaks, käteringid jms. Siis venitasin natuke jalgu jne. Siis hüppasin hüppenööriga umbes 300-400 korda. siis tegin kõhulihaseid, jalatõsteid... ja siis venitasin natuke. Viitsimist oli ja hüppamine meeldis rohkem kui jooksmine.

Siis hakkasin käima aeroobikas. Nüüd aga töö tõttu pole võimalik enam aeroobikas käia. Mõtlesingi et saan äkki kodus teha nii nagu varem tegin aga natuke õigemini vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks nõuandeid kuidas teha kodus aeroobset trenni, tahaks rasvu põletada ja võibolla ka natuke jõuharjutusi juurde. Põhivahendina tahaks kasutada hüppenööri. Mis harjutusi peaksin juurde tegema ja mis venitusharjutusi peaksin tegema ja kuna peaks venitama.

Ette tänades, Maarika:)

Üldiselt sobib rasvapõletamiseks kõige paremini siuke tore vahend kui köök - kui seda muidugi õigesti kasutada, :D

Kuidas sul söömisega lood on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun et söömisega suht korras kõik. Kuus paar korda tahaks muidugi käia kuskil kiirsöögikohas, magusast väga ei hooli aga vahepeal burgeri isu tuleb küll:D. Ega mul seda ülekaalu nagu polegi, Olen 22, pikkust 164 ja kaalun 53. mõned kohad lihtsalt pehmemad(kõht ja kintsud). Lisaks sellele et üritan jälgida mida söön tahaks ennast kuidagi ikka liigutada ka. Natuke on ju ikkagi trenni vaja ka teha:)

Kas siis hüppenöör koos mõndade lihasharjutustega on väga halb variant? Mulle just meeldiks selline variant kõige rohkem peale aeroobikas käimise ja kahjuks aeroobikas käia ei saa.

Muudetud kasutaja Maarika1987 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun et söömisega suht korras kõik. Kuus paar korda tahaks muidugi käia kuskil kiirsöögikohas, magusast väga ei hooli aga vahepeal burgeri isu tuleb küll:D. Ega mul seda ülekaalu nagu polegi, Olen 22, pikkust 164 ja kaalun 53. mõned kohad lihtsalt pehmemad(kõht ja kintsud). Lisaks sellele et üritan jälgida mida söön tahaks ennast kuidagi ikka liigutada ka. Natuke on ju ikkagi trenni vaja ka teha:)

Kas siis hüppenöör koos mõndade lihasharjutustega on väga halb variant? Mulle just meeldiks selline variant kõige rohkem peale aeroobikas käimise ja kahjuks aeroobikas käia ei saa.

hüppenöör on väga hea vahend. kasutan seda ka ise sageli.

ntx HIIT hüppenööriga:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×