Jump to content
Lightheaded

Kuidas prandada rühti? Vastused ja harjutused.

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kuna oled tulnud lugema seda artiklit, on sul või kellelgi su tuttavatest ilmselt tegemist rühiprobleemidega. Räägime kõigepealt, miks rüht üldse tähtis on? Õlgade, kaela, pea ning selja paigutus on olnud paljudele, eriti pikkadele inimestele probleemiks. Uuring näitab, et paljude inimeste poolt ihaldatud esteetiline kehaomadus on sümmeetrilisus. Sümmeetria eestvaates, tasased õlad, tasased puusad, sümmeetriline kehahoiak kõrvaltvaates. Keegi ei taha omale kumerat, küürus selga, ettepoole ulatuvat kaela ja õlgasid. Mitte ainult ei näe sellise kehahoiakuga inimesed nii head välja, vaid nad tu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui olin 7-10 aastane arstid väitsid kogu aeg, et mul rühiga probleeme.

Vahetasin elukohta ja läksin spetsialisti juurde ning siis leiti tegelik viga üles. Üks jalg teisest liiga palju pikem(teadagi on inimestel jäsemed mõni mm üksteisest pikem). Määrati ka ~2 cm kõrgune tald (ei mäleta enam, kas oli täpselt 2 cm või rohkem), mis käis jalatsi sisse. Eks osad vigastused ole ka sellest tulnud, et olen unustanud selle talla koju treeningu/võistluse ajal.

Seega alati ei pruugi ka arstidel õigus olla.

Sada korda mõõda, üks kord lõika !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kaua neid harjutusi tuleks teha? Kas vaatad ise peegli järgi või on mingi ajavahemik kus asi juba tööle hakkab(arvestades, et teed neid iga päev)?
See oleneb eelkõige probleemi ulatusest ning on ka üpris individuaalne. Mul hakkasid asjad silmnähtavalt kuskil peale neljandat nädalat paremaks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oleneb eelkõige probleemi ulatusest ning on ka üpris individuaalne. Mul hakkasid asjad silmnähtavalt kuskil peale neljandat nädalat paremaks minema.

Tegid neid igapäevaselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×