Jump to content
Hannez

valu õlas

Recommended Posts

probleem on lihtne...teen rinnale seeriaid 90 kg...unbes 5 seeriat ja 6-10x, 2 korda nädalas. Umbes pärast ühte kuud hakkab õlg(viimane kord mõlemad)valutama. sooja teen enda arvates korralikult.Milles võiks probleem olla.?Kas peaksin õlga eraldi rohkem kaasa aitama või just rohkem puhkust andma? Kõik soovitused ja õpetused on teretulnud......jõudu tööle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Endal oli ka vahepeal valu, algul ühes, siis teises, siis mõlemas :)

Võtsin mõnda aega asja rahulikumalt, tegin väiksemate raskustega ja ette vaatlikult.

Kas see nüüd on sama mis mul oli, aga soovitaksin esialgu vähemalt lasta õlgadel puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul läksid mõlemad õlad nii pekki et kui kaela tagant surumist tegin oli tunne nagu pussnuga oleks sees. See juhtus sellepärast et lammutasin õlga liiga rämedalt. Võtsin uue treeningplaani kus õlg rinnast võimalikult suure vahega oli plaanis ja andsin ka muidu puhkust aga valu taandus lõplikult pärast nädalat aega ultra geli tarbimist. Siiamaani õlad korras, kui kaela tagant surumist pikemate seeriatega teen siis annab natuke tunda a muidu oo koo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on jah see, et rinnalt surumine kõik hädad välja meelitab! Mul sõitis ühest õlast valu teise mõnel korral! Trapetsi lõpus , augus istus:)

Määrisin yks nädal aega deep heat salviga ja sain asja kontrolli alla ehk korda! Raamid on erinevad, mul aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On endalgi olnud korduvalt õlgadega probleeme, olen vähendanud raskusi ja teinud harjutusi kus valu ei tunne, üldjuhul on olnud nii, et lamades ei saa suruda, kuid kaldpinnal 45 kraadi nurga all ei tunne midagi. Arvan, et treeninguid ei peaks kindlasti jätma pooleli, kuid nagu mainisin tuleks leida harjutused kus valu ei tunne, muidu ei saa vigastused paraneda, ise olen määrinud ka Olfeni nimelise kreemiga, on aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlaprobleemide põhjuseid:

1)treeningprogrammis pidev kangiga lamades surumise kasutamine,mis ei sobi kõigile - sel juhul tuleks harjutust kasutada ainult periooditi;

2)rinnalihaste harjutuste ülekaal võrreldes seljaharjutustega,mille tulemusena on rinna ja õla esiosa jõud suuremad kui trapetsi,õla tagaosa ja selja lailihase jõud - aitab treeningprogrammi tasakaalustamine ja nimetatud lihaste arendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul läksid ka vasak õlg ja küünarnukk nii p***i et isegi 2 kätekõverdust oli võimatu teha st. teise ajal oli valu juba väljakannatamatu kuigi ma suudan üsna suurt valu kannatada.

ostsin apteegist bio-glükosamiini ja ultrageli

tarbisin ultra geli õhtu ja bio glükosamiini hommikul nädala pärast oli valu palju väiksem 2 nädala pärast kadunud - samas treenisin samade raskustega edasi - samas kaldpink ei andnud tõesti üldse tunda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav teema, suutsin ka õlad ära lammutada. Kõige hullem oli lamades surumine ja hantlitega küljele lendamine. Käisin M.Mardna juures Spordimeditsiinikeskuses ja tema soovitusel võtsin Arhryl'i (glükosamiinsulfaat) ning lõpetasin ajutiselt eelpoolnimetatud harjutuste tegemise. Paari kuuga sain valudest lahti. Muuseas, kukla tagant surumist ei soovita mingil juhul teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raksusi tuleks trenni ajal vältida. harjutuse sooritamise ajal ei tohiks läbi käia ühtegi raksu liigeses. siis tuleks harjutusi vahetada. mul oli ka samamoodi, et lendamise ajal käisid raksud, siis hakkasin küljele lennutamist ühe käega tegema ja asi ka paranes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

barbell: Proovisin teha küljele lendamist ühe käega, kuid kuuldav raks jääb ikka alles. seega pole vahet, kas teha seda harjutust ühe või siis kahe käega. Tulemus on sama. Mingit suurt valu asi iseenesest ei põhjusta, lihtsalt väike ebamugavus. Konkreetset harjutust teen 4*10 nii et esialgu kannatab ära. Kui aga asi peaks hulluks minema, eks siis jätab selle harjutuse ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul kadus raks, kui ma toetusin teise käega vastu seina ja olin natuke kummargil. varem või hiljem lõpevad need raksud vigastusega vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal samuti õlaga probleeme: u 2,5 kuud tagasi vigastasin rinda tehes õlga. Valu oli selline, et rinda ja õlga ei lasknud enam endiste raskustega teha. Ostsin siis glükoosamiini tablette ja mingit kreemi. Nüüd olen kaks kuud tarvitanud, aga valu on ainult natukene järele andnud. Pean ära märkima, et treenisin vigastusega vaikselt edasi, suurt koormust ei andnud, aga ega puhata ka pole lasknud....

Hommikuti on ärgates aeg-ajalt õlg ikka valus. Nüüd 2 nädalat pole enam trenni teinud tõsisema vigastuse kartuses.

Mis te arvate, kas peaks ikka arsti lõpuks külastama või piisab sellest, et lasta õlal suvel puhata...???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×