Jump to content
david

Liigesetoidud glükoosamiin, kondroitiin, MSM, rasvhapped, kibuvits

Recommended Posts

Tere

Selline mure, et mul vanaema kaebab liigesevalu üle - tuli mõte, et äkki Protein No 1 võiks aidata - kui ta ntx iga päev 30g sööb. Aga ma ei ole kindel... Äkki see ei mõju vanale mittetreenivale inimesele samamoodi nagu noorele. Oskab ehk keegi kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 1 liigestele mõeldud toitaine on kollageeni hüdrolüsaat, mis on tegelikult sama mida sisaldavad nii UltreGel´i kui ka Glenkh, nendes toodetes on ta zelatiinhüdrolüsaadi nime all.

Tuleb võrrelda hindasid, katsetada toimet, degusteerida maitseid jne. nii leiate endale sobivaima toidulisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuldsed sõnad ühe guru suust: peale 60 eluaastat söö nii vähe kui võimalik. 30g proteiini on vanaema jaoks ikka paras ports, parem juba puhtalt selleks mõeldud ained. (Ultragel vms.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just vanematele mõeldud. Paha ei tee ka osteporoosi test+veri, mis näitab probleemi olemust.

Glükoosamiin on looduses kõhrluudes esinev keemiline ühend. Ta omab olulist rolli sidekoe arengus (N: kõhre, ligamentide, kõõluste). Sidekoed vajavad pidevat glükoosamiini olemasolu, et säilitada kõhrluude tugevus. Maksab miski 200 eek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli õlaliigestega probleemid, kõigepealt üks õlg siis läks teine ka, pool aastat selline valu et kaela tagant surumist teha ei olnud võimalik. Võtsin nädal aega Ultra Gel-i ja valu on siia maani kadunud. Kui asi tõsine pole ja arst sulle spets ravimeid pole kirjutanud või sa pole veel arsti juurde pöördunud siis soovitan küll kasutada, tarvita purk või kaks korrapäraselt instruktsioonile ära ja vaata mis saab. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ultragel ajas oksele, nii vastik maitse:( Andsin vanaemale, kel ammusest ajast juba põlved haiged, tema jõi ära ja tegi paremaks küll.

Ostsin endale tablette, saab muide rohkem sama raha eest. Söön juba paar aastat, vahel pean nädala-kaks vahet ja jälle uuesti.

Probleeme oli nii õla kõi põlvega, nüüd kõik ok. Valu pole, põletikku ka mitte, laseb korralikult trenni teha ja kannatab hästi koormust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui valu on tõsine siis ma ei soovita ei tablette ega ka ULTRA GELi (täielik saast). Minge käige perearsti juures ära ja las ta kirjutab teile välja sellist rohtu nagu Arthryl. See põhineb samuti glükosamiinil, aga sisaldab ainet ntx 3 korda rohkem kui 1 glükosamini tablett (on vist BIO Glycosamine ja veel mingi olemas apteekides) Nii et minge küsige arsti käest retsepti. Aga aine iseenesest on väga kasulik. Rammumehed panevad seda niisamagi, ilma et midagi valutaks nö ennetavalt... ja pealegi... trenni tehes ju liigesed kuluvad palju rohkem kui muidu igapäevaelus. Sööge kindlasti glükosamiini see halba ei tee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehe

kes söödab katsejänesena vanaemale jne

kes väidab et täielik saast :unsure:

endal on seljaga probleeme

alaselg jupppe nõrk millegipärast :D

mingit ravimit võtnud ei ole ja pole mõtet võtta ka sest ei usu tabladesse mis võtavad ära valu ja nõrkuse mis seljas juba oioioi mitumitu aastat olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt glükoosamiin minu haiguse korral ei aita, võtsin 1.5 g/p 1 kuu ja tolku pole,küll aga paranes õlgade, põlvede ja puusade olukord. Kirjanduses ka ei ole viiteid, et glükoosamiin seljahädade korral aitaks.

Aikule: minu selg valutab natuke vähem, kui teen 3 korda nädalas u 10 seeriat alaselja harjutusi kerge raskusega, isiklikult eelistan harjutust, kus lamad kõhuli pingil, jalad üle ääre, risti põrandaga, võtad hantli jalgade vahele ja tõstad jalad peaaegu paralleelseks põrandaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arstide koha pealt niipalju, et.. ise olen käinud põlvega TÜ traumatoloogi juures perearsti saatekirjaga (seda saatekirja kauplesin ka arstilt tükk aega, sest ega nad ju saata ei taha, aga samas ise ka ei oska midagi tarka öelda). Arst esialgu vaatas, isegi ei katsunud ega midagi ja ütles, et tuleb harrastada liikuvat eluviisi. No mida!!! Vastasin, et vabandage, 8 trenni nädalas on minu arust piisavalt liikuv. No ja siis jutt kohe muutus, hakkas jahuma, et tegelikult mul põlved ongi sellised loodud, et ei kannata koormust. No et pane siis aga põlveside peale ja määri spordikreemi, kui põletik on. Kogu ravimine oligi.

Peale glükosamiini söömist mul põlvega enam jama ei ole, aga loomulikult ei andnud kuur endast veel peale 1kuulist tarbimist tunda-selleks ikka kulub nats rohkem aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellie tead sa proovi oma seljale teha lihtsalt selliseid staatilisi harjutusi. St et seljapingil lihtsalt oled puusast saati üle pingiääre ja hoiad ülakeha paralleelselt maaga ca 10-15 sek. Siis puhkad natuke ja kordad sama asja. Ma kunagi trenni käigus tõmbasin selja ära ja tegin seda harjutust ca 2 kuud et selg paraneks. Muuseas sama harjutust kasutavad väga palju ka tippsportlased just selliste pisivigastuste raviks ja üldse selja tugevdamiseks. Nii et jõudu! See võib aidata küll ma usun. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asnerile!

Oskad sa öelda, mis kujul see Arthryl on, kas tablettide, geeli, pulbri vms? Palju see rohi maksab ning kaua sellega (pakk vms) läbi saab aetud?

Ise olen kasutanud Bioglükosamiini, aga prooviks hea meelega seda sinu soovitatud rohtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen liigestega ka pidevalt hädas olnud, aga need mured on ununenud peale Protein No1 avastamist.

See segu sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni (mis muide on ultrageli peamine komponent), mida nimetatakse ka "liigesetoiduks". See hüüdnimi kirjeldab kollageeni toimet hästi.

Umbes nädala jooksul peale No1 söömise alustamist läheb liigesevalu üle. Mõnikord, kui ma No1 söömise ära unustan, tuleb valu tagasi ja tuletab meelde: aeg on uus kott osta.

Mart P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlad ragisevad natuke. Olen tähele pannud, et kui hommikul teha üks õlasoojendus ilma trennita, siis õhtul enne trenni sooja tehes on raginat vähem ja trenni ajal probleeme pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul õlgadega tõsine jama, terve trenni ajal praksuvad ja valutavad B)

njah, sama siin, et õlad viimasel ajal valutama hakanud. Nüüd hakkan tegema Bio-glükoosamiini kuuri, eks näis kas läheb paremaks.

ja üldiselt öeldakse, et kui liiges juba mõnda aega raksub, siis on vigastus tulekul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah, sama siin, et õlad viimasel ajal valutama hakanud. Nüüd hakkan tegema Bio-glükoosamiini kuuri, eks näis kas läheb paremaks.

ja üldiselt öeldakse, et kui liiges juba mõnda aega raksub, siis on vigastus tulekul.

miks ainult kuuri? suurte raskustega treenijad peaksid pidevalt liigesetoitu kasutama, et ennetada liigeste vigastusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus siis et kas se on ainult minu häda või mõnel veel luud prakse ja krakse teevad :ph34r:

nt õla soojendamisel ringe tehes jne?

Ei, kindlasti pole see ainult sinu probleem. Mu paljudel tuttavatel on sama häda. Endal on vasaku õlaga probleeme vahest. Liigesetoidud tuleks kindlasti kasuks. Samuti tuleks vältida hantlite surumisi suurte raskustega (kui ei suuda enam liigutust kontrollida). Aga igal juhul saab sellest jagu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_mart393_*

Olen tegelenud jõusaalis iseendaga umbes kaks pool aastat.Selle aja jooksul on mul olnud neli kergemat vigastust,kuid iga vigastus on hoidnud mind eemal jälle kuukese.Ja jälle hakkan otsast peale.Kuna kaalun palju(95kg),siis kipuvad ka raskused suured olema,vähemalt minu jaoks.Olen mõelnud et kasutaks mingeid liigesetugevdavaid aineid,kuid olen selle koha pealt võhik.Küsimus niisiis suurele ringile:mis vigastused on teil olnud ja mida olete pärast seda kasutanud.Ja mis aitaks kõige paremini?Kuna mul neid vigastusi on olnud, siis oskan juba ennast natuke hoida.Aga sihuke tunne et liigesed ei pea kohe mitte vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Glükoosamiin

soovitan ArthroStop+ kujul. See aitab ka valude vastu.

Üldiselt kui kasutama hakkad pead andma ka koormust. Reaalselt pead võtma pideval vähemalt aasta, et pikaajaline toetav toime mõjule pääseks.

Omalt poolt lisan, et aitab ja päris hästi, kuid kuu ajaga ei saa veel muud kui leevenduse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, mureks selline asi, et viimasel ajal on trennis hakkanud õlg kergelt valu tegema ning pikka aega praksunud. Mõtlesin, et peaks mingit toidulisandit ostma liigestele, et äkki Bio-Glycosamine ajaks asja ära?

Et on keegi tarbinud seda ja oskab öelda kus seda osta saaks ja palju maksab?

Ettetänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apteegist käsimüügist. Tootjaid on palju erinevaid, aga hinnaklass on enam-vähem sama. 90 tabletti on kusagil 250 krooni ringis. Kui muidugi just mingit eripakkumist pole. Eelmisel nädalal oli Viru keskuse apteegis Futura glükoosamiini 100+60 tabletti 199 krooni.

Ahjaa, ja kui pead seda pidevalt võtma (nagu ma ise), siis on soovitatav kolme kuu tagant kuuajaline paus sisse teha. Tavaliselt soovitatakse pakendil kasutada üks 500 mg-ne tablett ööpäevas, parima tulemuse pidi andma veel kalaõlikapslitega. Oleneb Su olukorrast, aga kui probleem on tõsine (mille puhul tuleks kindlasti lasta asi arstil üle vaadata), siis on võimalik, et arst kirjutab välja kaks tabletti ööpäevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×