Jump to content
Shox72

Surumiskava Kaidolt

Recommended Posts

Tere Kaido!!

Kuna eelmine teema oli sama, aga väga pikk juba, ning keegi sellele ei vastanud, tegin uue teema.

Seega kas oleks teie käest võimalus saada surumiskava? Kõik on sellega väga rahul olnud ning mõtsin, et äkki saate ka mind aidata?

Meil on SunHump@hot.ee

Suured tänud ette ära!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumiskavad on erinevad. On algajatele, on edasijõudnutele, on varustusega tegijatele.

Kui 80% programm ei ole ennast ammendanud, siis olen seda alati esimeseks pakkunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võimalik siis võtaks ka. Jõusaalis käin 2-3x nädalas (päev.1 Ülakeha, päev 2. Alakeha)

beerman07@mail.com

Tänud :rolleyes:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Tervist Hr. Leesmann , kui probleem pole siis prooviks ka selle kava järgi :)

Tänud ette :)

Edit : Varustust ei kasuta ma , ei tea ainult mille järgi liigitad algaja ja edasijõudnu.

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist Kaido! Sooviks ka surumis kava edasijõudnutele,praegu maksimum 130kg.

Rinda teen esmaspäeviti,muidu käin jõusaalis 6x nädalas,millest 1 kord on aeroobne.

Meil: Rasmus.leib@mail.ee

Muudetud kasutaja killerleib poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha ühtegi kava ülesse panna põhimõtteliselt! Sellepärast, et neid valesti ei kasutataks. Mul ei ole saladusi, aga lihtsalt ei taha, sest tegemist on ikkagi spetsiifilise kavaga.

Jagan jõusaalis treenijad algajateks, edasijõudnuteks, võistlevateks sportlasteks erinevate kriteeriumite järgi: treeningstaaz, tulemused, pühendumine jne.

Kui algaja küsib näiteks westside kava (loeb kusagilt, et see pidi palju juurde andma), siis ma reeglina soovitan kõigepealt läbi teha ikka mõne lihtsama tsükli.

Sellepärast pakun alati esimeses järjekorras 80% kava, sellega annab väga kaugele minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Paluksin samuti nimetet kava. Treeningstaazi aastaid, kuid pole kunagi üht lihasgruppi eelisarendanud. Hetkel 4 treeningut nädalas. Tänud ette.

toivo.pori@mail.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha ühtegi kava ülesse panna põhimõtteliselt! Sellepärast, et neid valesti ei kasutataks. Mul ei ole saladusi, aga lihtsalt ei taha, sest tegemist on ikkagi spetsiifilise kavaga.

Jagan jõusaalis treenijad algajateks, edasijõudnuteks, võistlevateks sportlasteks erinevate kriteeriumite järgi: treeningstaaz, tulemused, pühendumine jne.

Kui algaja küsib näiteks westside kava (loeb kusagilt, et see pidi palju juurde andma), siis ma reeglina soovitan kõigepealt läbi teha ikka mõne lihtsama tsükli.

Sellepärast pakun alati esimeses järjekorras 80% kava, sellega annab väga kaugele minna!

aga kas selle 80% kava juures jääb mul õlg kavast välja ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha ühtegi kava ülesse panna põhimõtteliselt! Sellepärast, et neid valesti ei kasutataks. Mul ei ole saladusi, aga lihtsalt ei taha, sest tegemist on ikkagi spetsiifilise kavaga.

Jagan jõusaalis treenijad algajateks, edasijõudnuteks, võistlevateks sportlasteks erinevate kriteeriumite järgi: treeningstaaz, tulemused, pühendumine jne.

Kui algaja küsib näiteks westside kava (loeb kusagilt, et see pidi palju juurde andma), siis ma reeglina soovitan kõigepealt läbi teha ikka mõne lihtsama tsükli.

Sellepärast pakun alati esimeses järjekorras 80% kava, sellega annab väga kaugele minna!

See 80% kava on seesama mis siin lehel tööriistade all?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, Kaido!

Palun saada mulle see 80% kava meilile. Olen algaja. U. 5 kuud saalis käinud 3 korda nädalas.

E-mail: marxuke@yahoo.com

Terv,

Marx

Kui võimalik, sooviksin ka siis seda kava.

rait222@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Tere,

Võimaluse korral sooviksin ka seda kava. Liigitaksin end algajate sekka. Jõusaalis käinud paar kuud 3x nädalas.

taivox@gmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×