Jump to content
asdfghjkl

TAI CHI

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

TAI CHI – rahulik ja väljapeetud süsteem kooskõlastab hingamist keha liigutustega. Tulemusena muutub inimene rahulikumaks ja saavutab sisemise rahu mis tasakaalustab teda ümbritsevaga.

Rahuliku iseloomu poolest sobib tai-chi ideaalselt neile, kes soovivad tegeleda millegi idamaisega, et arendada painduvust ja hingamist ja maandada stressi. Muidugi ka õppida võitlema.

Seetõttu on Tai Chi kasulik nii füüsilise kui ka vaimse vormi parandamiseks.

KEHA

LÄBI KEHA TUNNEB INIMENE ENERGIA TASEME TÕUSU JA JUURDE VOOLAVAT JÕULISUST, VEEL TUNNEB INIMENE, ET TA ON ROHKEM LÕÕGASTUNUD JA VÄHEM PIN...

--

(Proovin täna kell 15 esmakordselt seda asja.)

Kas keegi on tai chi'ga tegelenud? Kas seda trenn ivõiks võtta kui aeroobset trenni? Või on seal koormus nii väike, et aeroobse läveni ei jõutagi? Ma saan aru, et tegemist on "aeglase aeroobikaga" sisuliselt.

--

Kas tai chi õpetab ettekujutletavat lumepalli koostama ja vastasele selle fataalselt saatma, nagu siin postituses toodud videos näha on:

http://paranoid.pri.ee/viewtopic.php?f=3&t=3808#p27222

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kahtlased tunduvad mulle sellised võitluskunstid kus nad seal haatavad ja hootavad ja teevad igast iks liigutusi O.o Samas pole kogenud , nii et maha laitma ei hakka ;) Poks , MMA ja sellised tunduvad muidugi sümpaatsemad , aga seal on asi ainuüksi aeroobsest lävest kaugel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene trenn oli aeroobsest kaugel küll, jutustati palju teooriat, proovisime mõnda liigutust, esmaseid enesekaitse võtteid näidati. Tundub, et aeroobset tuleb siisk ieraldi trennina teha, see tren nselleks ei kõlba, vähemalt esimese trenni baasil võhiku poolt arvatuna.

Maagilisest ettekujutletavast lumepallist esimesel trennil ei räägitud, uurin selle kohta siis järgmistes trennides vast.

Mulle tundub, et aeroobikaga tegu pole, võitluskunstiga veidike nagu seotud oleks, osaliselt nagu jooga sarnane asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×