Jump to content
joker

Alasti jooga

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Alasti jooga põhineb mitmel heal aspektil - armastus oma keha vastu sellisena nagu ta meil on, arvestamine temaga olenemata tema hetkevormist, paindlikkus. Alasti jooga liigutused ja asendid on ikkagi samad mis nö tavajooga puhul- nii et jumal tänatud, et saalis peegleid ei ole.

Konseptsioon on ideaalne tundmaks end vabalt- ei pea näiteks muret tundma selle üle, et mõne harjutuse ajal rinnad topist seest välja hüppavad- sest nad ju ei olegi seal! Loomulikult ei ole alasti jooga harrastamine igaühe jaoks. Kel tekkis huvi, võib kindlasti uurida vastavat kirjandust, näiteks raamatut ”...

post-2073-1231313714_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Strip-aeroobika meil on ja kuna kõik head asjad jõuavad ka ilmselt kunagi Eestisse, siis paljud kampa löövad või mes üldse arvate sellisest asjast? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paistab suht huvitav ,fitness TV'sse võiks treeningvideo tulla üles aga seekord mitte Jokeri vaid näiteks Aktivisti või Pisikeserosinaga :lol:

Et meil on siin nüüd soovikontsert siis, :lol:

Äkki teed 'oopis uue teemana küsitluse ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et meil on siin nüüd soovikontsert siis, :lol:

Äkki teed 'oopis uue teemana küsitluse ..., :P

Hmm... kodus, jah. Kui on veel partner ka, kes mu alastusega harjunud on. Ylalkirjeldatud yritus l2heks siiski yle minu valul2ve :lol:

Samas, ilma riieteta v6imlemine peaks meil k6igil harjumuseks saama. Keha tunnetus on teine, suured peeglid aitavad korrigeerida asendit jne. Ys yldsuhtumine on positiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Strip-aeroobika meil on ja kuna kõik head asjad jõuavad ka ilmselt kunagi Eestisse, siis paljud kampa löövad või mes üldse arvate sellisest asjast? :lol:

stripaeroobika on hoopis midagi muud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alasti jooga põhineb mitmel heal aspektil - armastus oma keha vastu sellisena nagu ta meil on, arvestamine temaga olenemata tema hetkevormist, paindlikkus. Alasti jooga liigutused ja asendid on ikkagi samad mis nö tavajooga puhul- nii et jumal tänatud, et saalis peegleid ei ole.

? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alasti jooga põhineb mitmel heal aspektil - armastus oma keha vastu sellisena nagu ta meil on, arvestamine temaga olenemata tema hetkevormist, paindlikkus. Alasti jooga liigutused ja asendid on ikkagi samad mis nö tavajooga puhul- nii et jumal tänatud, et saalis peegleid ei ole.

? :P

Jah. J2tsin lugemata...

Peegel on ja j22b meie heaks s6braks just selle p2rast, et me armastame oma keha, arvestame temaga olenemata tema hetkevormist...jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paistab suht huvitav ,fitness TV'sse võiks treeningvideo tulla üles aga seekord mitte Jokeri vaid näiteks Aktivisti või Pisikeserosinaga :lol:

Igati meeldiv oleks :P:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peegel on ja j22b meie heaks s6braks just selle p2rast, et me armastame oma keha, arvestame temaga olenemata tema hetkevormist...jne

Sellepärast ma artiklit lugeda ei viitsinudki, et kohe teksti alguses on selline vastuolu.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
stripaeroobika on hoopis midagi muud :P

:lol: On ka või? Oleks Sherlock Holmes tegutsenud tänapäeval oleks ta nimi Aile Holmes :lol:

post-2073-1231342067_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist ei ole veel nii vana või nii noor, et suudaksin paljalt segagrupis koos teistega sügavaid kummardusi teha... :P

Edit: kirjaviga

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vist ei ole veel nii vana või nii noor, et suudaksin paljalt segagrupis koos teistega sügavaid kummardusi teha... :D

Edit: kirjaviga

Siis peaks ma kyll kas m2hkemetes olema v6i siis juba staadiumis, kus v6i enam suus ei sula :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis peaks ma kyll kas m2hkemetes olema v6i siis juba staadiumis, kus v6i enam suus ei sula :D

Noh, me leidsime ka veidike karmimaid pilte sellest joogast, mis siin avaldamist ei kannatanud, ja mina isiklikult ei usu elusees, et terve, normaalne seksuaalselt aktiivne meesterahvas EI vaata naist sellises asendis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, me leidsime ka veidike karmimaid pilte sellest joogast, mis siin avaldamist ei kannatanud, ja mina isiklikult ei usu elusees, et terve, normaalne seksuaalselt aktiivne meesterahvas EI vaata naist sellises asendis :P

Mina. Ma olen juba 30 aastat vaadanud ja enam ei taha, aga ma pean ... . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, me leidsime ka veidike karmimaid pilte sellest joogast, mis siin avaldamist ei kannatanud, ja mina isiklikult ei usu elusees, et terve, normaalne seksuaalselt aktiivne meesterahvas EI vaata naist sellises asendis :P

Just...

Ma loodan, et meie eesm2rk ei ole kellegi vaimne steriliseerimine....et nad peaksid naiste alastusega sedav6rd harjuma...v6i veel hullem tylgastust tundma...Et see neile enam s2ra silma ei too :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkame moodustama fitnessi segagruppi või, :D

Eks teil seal seltsis...siis segasem ongi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×