Jump to content
HyPn0se

Kaido Leesmann surus uue Eesti absoluutse rekordi!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Nädalavahetusel 22. novembril toimunud Eesti Meistrivõistlustel lamades surumises surus Kaido Leesmann Eesti uueks absoluutseks rekordiks 270 kg.

Samuti uuendasid Eesti rekordeid Alo Lill kaalukategoorias kuni 67,5 kg, uueks rekordiks on 171 kg.

Noorteklassi maailmameister jõutõstmises Rait Sagor surus uueks Eesti rekordiks kaalukategoorias kuni 100 kg üles 225 kg.

...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andke mulle see imesärk, ma surun ka 300kg :) Aga õnnitlused Kaidole, ütlesin juba aasta tagasi, et kaugel see 300gi enam. Vaikselt ta selles suunas ka liigub. Ma usun küll, et see 300~kg Kaidole mingi hetk alistub. EDU EDASPIDISEKS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andke mulle see imesärk, ma surun ka 300kg :) Aga õnnitlused Kaidole, ütlesin juba aasta tagasi, et kaugel see 300gi enam. Vaikselt ta selles suunas ka liigub. Ma usun küll, et see 300~kg Kaidole mingi hetk alistub. EDU EDASPIDISEKS!

Marek mul peaks olema sinu suurusele särk olemas, tule meile saali küll ja proovi seda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andke mulle see imesärk, ma surun ka 300kg :) Aga õnnitlused Kaidole, ütlesin juba aasta tagasi, et kaugel see 300gi enam. Vaikselt ta selles suunas ka liigub. Ma usun küll, et see 300~kg Kaidole mingi hetk alistub. EDU EDASPIDISEKS!

Laupäeval helistas üks sõber ja ütles: "Lähme Ujula 4 vaatama kuidas paksukesed väikese õe särki üritavad selga ajada. Neil seal mingi kokkutulek."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek mul peaks olema sinu suurusele särk olemas, tule meile saali küll ja proovi seda :)

Täitsa võiks mõelda seda, oleks huvitav proovida. Ma natuke taastun siin enda hiljutisest kuivatamaisest ja suhtleme sel teemal veel.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa võiks mõelda seda, oleks huvitav proovida. Ma natuke taastun siin enda hiljutisest kuivatamaisest ja suhtleme sel teemal veel.

Täitsa huvitav oleks kuulda milline tulemus on kui selline mees, kes ilma surumissärgita on päris suuri raskusi surunud (üle 200 kg), esimest korda särgiga proovib. Huvitav kas ja kui palju rohkem tuleb. Tee kindlasti see katse ära. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha nüüd mingi party pooper olla, aga nii palju kui mina kuulsin (ja piltidelt nägin), siis läks Kaidol 270kg ajal tagumik pingilt lahti. Ega ei saa ju süüdistada ka - vaja suruda ju, suur raskus ka.

Pärast olevat see seal jutuks ka tulnud, kuid siis tuli jõutõsteliidu presidendi staatus jutus välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tehke video ka sellest :P

ja kutsuge Tank ka kampa, saab ka lõpuks 200 suruda :)

Milleks mulle see särgiga surumine?

See teadmine on mulle sama kui see, et mina jalgrattaga kiiremini sõita suudan kui sina joosta.

Mul pole särki vaja... küll ma selle 200 ka ilma särgita ära surun.

Vaja mõnda aega veel trenni teha.

Isegi vend vähk surus selle peaaegu ära ja ilma abivahenditeta ära... kaal oli tal vist siis 90kg kandis.

Tehke järgi mehed... üle 2x oma kaalu.

Nii et mehed... usku endasse... ka ilma on võimalik.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×