Jump to content
matti

Liha kasvatab lihast

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Oled see, mida sööd. Selles ütluses on palju tõde. Kui sööd üksnes sparglit, hakkad mõne aja pärast ka ise seda taime meenutama. Ja kui sööd liha, siis... No, said kindlasti aru. Ei, sa ei muutu kohe lehmaks.

Oled kindlasti teadlik, et rohkesti energiat sisaldaval toitainel, valgul, on tähtis roll massi kasvatamisel. Oled ehk ka teadlik, et on olemas erinevad valgud: aeglased ja kiired, loomsed ja taimsed... Nimekiri on pikk. Kuid kokkuvõtvalt võib öelda, et punane liha – veis, lammas, siga, ulukid – sisaldavad vähe rasva, palju valku ning kõiki asendamatuid aminohapp...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No rahvas rääkige siis mis liha kellegile üle kõige meeldib.

Endal raudne lemmik veiseliha, samuti meeldib sealiha. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No rahvas rääkige siis mis liha kellegile üle kõige meeldib.

Endal raudne lemmik veiseliha, samuti meeldib sealiha. <_<

Igasugune liha meeldib :D Ei saa aru taimetoitlastest ;) Paljalt lihale mõtlemine ajab ila tilkuma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugune liha meeldib <_< Ei saa aru taimetoitlastest :D Paljalt lihale mõtlemine ajab ila tilkuma

haha, õige! ;)

aga mulle endale meeldib kanaliha kõige rohkem, seda söön ka kõige rohkem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mäletan kui ma peaaegu iga päev kanafileed sõin. Jubeeee...filee on nagu eriti räme ja kuiv. Kondita kintsuliha on vast kana juures parim koht , mida nosida

edit: palju vigaseid sõnu.

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vasikas porrukastmes on mu lemmik, kuid seda tavaliselt pidupäeval <_<

Argipäeval meeldib kana igas variandis. Väga hea on maitseainetega keedetud kanafilee ohtra sibulapulbriga.

Aga üldiselt võib mind siis pigem kanaks kui vasikaks pidada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veise-, sea- ja kanaliha on minu paremusjärjestus. Beef jerky maitseb ka väga, aga see ongi veiselihast.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mäletan kui ma peaaegu iga päev kanafileed sõin. Jubeeee...filee on nagu eriti räme ja kuiv. Kondita kintsuliha on vast kana juures parim koht , mida nosida

edit: palju vigaseid sõnu.

Ei ole ju kanafilee midagi nii hullu, natuke maitsestamata jogurtit peale, pannil tehtud juurviljad kõrvale ning nämm-nämm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×