Jump to content
expertkenny

Sparta - minu klubi!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Spordiklubis Sparta on spordihuviliste kasutuses ligi 5000 m2 pinnal mitmekülgsed sportimisvõimalused, sealhulgas harjutustehnika osas Eesti eeskujulikumaid jõusaale, kolm rühmatreeningute saali ning kolm pallimängusaali, kuhu on oma treeningbaasi seadnud ka näiteks võimlemisklubi

Janika ja jalgpalliklubi Flora. Sparta asub pakkuma ka mitmeid uuenduslikke sportimisvõimalusi, nende seas Suurbritannias väljatöötatud fitness-FX kontseptsioonitrenne ja vibrotreeningmasinaid Powerplate.

<STRONG>Jõusaalitreenerid</STRONG>

Jõusaalis on treeneritena tööl oma ala professionaalid Marek ...

Kes käinud on ja millised on kogemused ? Kas tasub klubi vahetada ja Spartasse minna?

Muudetud kasutaja expertkenny poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud, tulin Revalist ära ,et minna Spartasse (mida ma mõtlesin!). Lambist sadasin sisse ja ei viitsind isegi ühekorra piletit osta, tegin kohe lepingu:), nüüd küll kahetsen, jõusaal on väike, umbes kolmandik revalist? Osad masinad on väga pasad, näevad jah super-luxid välja aga tegelt liiguvad imelikult jne nt. Pec-tec ja osad selja/kõhu masinad. Need rihmad või trossid, ma ei tea kuidas neid õieti nimetatakse mis on on kahel pool ja saad neid siis kiskuda nii nagu tahad, vot neid ei saa spartas timmida, ainult 2 asendit, ülalt ja alt ja veel väga lühikesed lisaks. Ventilatsioon ka ei tööta vms. sest seal pole ültse õhku, väga umbne aga see ehk lahendatakse ära kuna alles ehitustööd käivad. Kõige õigem on teha ühekorra treening ja siis ise otsustada, vist on isegi esimene trenn tasuta, kindel ma pole :D:D

Parkimine on nagu piiratud, suur parkla aga kuhuiganes tahad parkida seal kohe mingi telecomi või siemensi märk, ei julgegi parkida, äkki veavad ära :D rääkimatta sellest et tööajal 8-17.00 pole ruumi nagunii.

Muudetud kasutaja Tiit b poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen kolm korda käinud võrkpalli seal mängimas...

trenn algab kell 18.00 ja parkimiskoha olen alati saanud...

iga kord on olnud märgata edasiminekut:)...

esimesel korral olid riietusruumid suht spartalikud... toolideks olid plastikust aiatoolid ja ruumi keskel olid nagid... sooja vett ei tulnud

teisel korral olid aiatoolid asendatud pinkidega ja keskel olevad nagid seinanagidega... pikalt oodates oli ka soe vesi..

kolmandal korral kattus trenni ajal must mantel+must spordikott valge puruga, mis ilmselt oli pahtel...

täna on jälle trenn, eks paistab:)

tuleb välja, et jõusaal on valminud pärast minu viimast käiku...

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen teinud seal kaks trenni nii ülakeha kui alakeha. Kuna laps käib samas klubis iluvõimlemises, siis on hea, et see aeg ei pea niisama passima ja ootama, vaid saan ise trenni teha see aeg.

Peab tunnistama, et selles saalis on mõningad trenazöörid millesarnaseid teistes saalide(eestis üldse) ei ole ja liiguvad nad minu kui profi pilgu läbi väga hästi.

Meeldisid - Pullover, biitsepstrenazöör - liigub superhästi, Õlatrenazöör lendamine - selle sarnast ei ole kuskil saalis, parim mida proovinud olen.

Plokid liikusid hästi, triitsepsitrenazöör nagu rööbaspuudel surumine oli hea.Meeldis veel ülatõmbed vabaraskusega, kus on võimalik istuda seadmele mõlematpidi, erinevus seisneb selles, et ühel juhul töötab rohkem lailihas, teisel juhul õlatagaosa. Pec -tec on ok - seal peab oskama vastavalt käe ja keha pikkusele seadmeid seadistada, kui istuda suvalt esimese trenazööri peale ja kukkuda kangutama, siis võib jääda tunne, et ei liigu asjad nii nagu peab. Selleks juhuks on saalis olemas ka treenerid, kes peaksid aitama.

Jalgu proovisin sirutus, kõverdus - korralikud asjad mis liiguvad hästi, super oli säärtele "EESEL" trenazöör, kus oled ettekallutatult ja raskus toetub seljaalaosale ja saab teha pöiasirutusi. Jalapressil peaks olema võimalus lukustada kõrgemas asendis, loodan ,et seda annab nii ümber teha, sest suuremal inimesel on raske masina vahele saada.

Treenin ka Revalis ja olen treeninud suuremas osas Eesti erinevates saalides, nii et võrdlusmoment on mul vägagi hästi olemas.

Õhku on seal nagu igas teises saalis, kuna asi on ehitusjärgus, siis usun et selles osas asi alles paraneb, kuna lagi on kõrge, siis mingit klaustrofoobiat ja õhupuudust ei tohiks seal küll tekkida.

Eks niipalju kui erinevaid inimesi niipalju ka erinevaid arvamusi, kuid tegemist korraliku töösaaliga, kus väga hästi ka tipptegija teha, siis tavaharjutaja peaks seal saama teha väga, väga hea trenni. Küsimus on lihtsalt seadmete käsitlemisoskuses ja seadistamises - kindlasti küsige treeneritelt nõu, kes näitavad, mida ja kuidas seadistada vastavalt teie pikkusele ja näitavad ka harjutuse tehnilise soorituse ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen kolm korda käinud võrkpalli seal mängimas...

trenn algab kell 18.00 ja parkimiskoha olen alati saanud...

iga kord on olnud märgata edasiminekut:)...

esimesel korral olid riietusruumid suht spartalikud... toolideks olid plastikust aiatoolid ja ruumi keskel olid nagid... sooja vett ei tulnud

teisel korral olid aiatoolid asendatud pinkidega ja keskel olevad nagid seinanagidega... pikalt oodates oli ka soe vesi..

kolmandal korral kattus trenni ajal must mantel+must spordikott valge puruga, mis ilmselt oli pahtel...

jõusaal veel valmis vist ei ole... ainult palliplatsid...

täna on jälle trenn, eks paistab:)

Praegu on riietusruumid ja pesemisruumid minu arvates küll korralikud, ehitusjärgus hoone kohta viskavad silmad ette nii mõnelegi teisele klubile puhtuse osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimesel päeval kui spordiplatsid avati viisin lapse sinna võimlema. kell 17.30 vist- leidsin ühe parkimiskoha. :(

Peale kuute on rahulikum parkimise osas, sest hoovi peal olevad firmad on töö lõpetanud, siiani kahel korral ei ole parkimisega probleemi olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parkimise osas niipalju, et parkida saab ka maja taga, mitte ainult sellel platsil kus on autokahad firma nimedega. Varsti peaks tulema ka tõkkepuu, siis enam ei saa üle tee asuva kooli õpilased oma autosid sinna parkida. Peale 17.00 peaks juba kohti vabalt olema ka seal platsil. Muude asjade osas nagu ikka tuleb hakkata puuduseid likviteerima. Iga päevaga läheb asi paremaks. Ventilatsiooni asi peaks ka olema nüüdseks tasakaalustatud, eile seati üles helisüsteem, järgmine nädal televiisorid ja avatakse fuajee koos arvutisüsteemiga. Lisaks tuleb pood kus saab osta toidulisandeid ja riideid jne. Jaanuaris mazaaz, füsiterapeut, solaarium jne. Nii, et rahu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parkimise osas niipalju, et parkida saab ka maja taga, mitte ainult sellel platsil kus on autokahad firma nimedega. Varsti peaks tulema ka tõkkepuu, siis enam ei saa üle tee asuva kooli õpilased oma autosid sinna parkida. Peale 17.00 peaks juba kohti vabalt olema ka seal platsil. Muude asjade osas nagu ikka tuleb hakkata puuduseid likviteerima. Iga päevaga läheb asi paremaks. Ventilatsiooni asi peaks ka olema nüüdseks tasakaalustatud, eile seati üles helisüsteem, järgmine nädal televiisorid ja avatakse fuajee koos arvutisüsteemiga. Lisaks tuleb pood kus saab osta toidulisandeid ja riideid jne. Jaanuaris mazaaz, füsiterapeut, solaarium jne. Nii, et rahu

Tulen proovin ära, siis pilt endal ka selge. Milla vanameister ise kohal oled? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parkimise osas niipalju, et parkida saab ka maja taga, mitte ainult sellel platsil kus on autokahad firma nimedega. Varsti peaks tulema ka tõkkepuu, siis enam ei saa üle tee asuva kooli õpilased oma autosid sinna parkida. Peale 17.00 peaks juba kohti vabalt olema ka seal platsil. Muude asjade osas nagu ikka tuleb hakkata puuduseid likviteerima. Iga päevaga läheb asi paremaks. Ventilatsiooni asi peaks ka olema nüüdseks tasakaalustatud, eile seati üles helisüsteem, järgmine nädal televiisorid ja avatakse fuajee koos arvutisüsteemiga. Lisaks tuleb pood kus saab osta toidulisandeid ja riideid jne. Jaanuaris mazaaz, füsiterapeut, solaarium jne. Nii, et rahu

kooli õpilased vaevalt sinna pargivad kooli taga päris palju vabu kohti. Aga eks ümber ringi ole palju suuri maju millel pole vastavat parklat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmakordne Sparta külastus tehtud. Jõudsin ringi piiluda jõusaalis ja käia rühmatrennis.

Saali kohta ütleks, et masinate ja pinkide rohkus oli tõesti märkimisväärne ning endale 'oma' peaks leidma ka kõige nõudlikum külastaja. Küll aga jäi mulje, et 'tipptunnil' võib seal väga kitsaks muutuda.

Pesemisruumid/riietusruumid on heas korras, vinguks ainult kappide kitsa oleku üle. Trennikott mahtus vaevu sisse.

Rühmatrenni suur saal on samuti lootustandev, kahjuks praegu veel kõlab seal küllaltki jubedalt. Trenn ise jttis aga positiivse mulje (Kerttu GrooveFX) ning kindlasti läheks teine kord jälle. Rahvast käib seal hetkel veel vähe (rühmatrennides), kuid eks see ajaga paraneb.

Rühmatrennidesse läheksin uuesti, jõusaali koha pealt usun, et kui koht populaarsust kogub, siis jääksin pigem oma klubisse edasi. ;] Aga kokkuvõttes on esmamulje põhjal ka oma ehitusjärgus oleku kohta tegemist väga kvaliteetse ja taskukohase klubiga, 99.- külastuskord ei tee võrreldes enamus klubidega ka tudengi rahakotile väga liiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×