Jump to content
tmks88

söök kohe peale trenni

Recommended Posts

tavaliselt joon vett koos dekstroosi või glükoosiga, et aidata taastumist ja energiavarusid täiendada. kui koju jõuan ( umbes 30min peale jõutrenni lõpetamist) söön kohe midagi valgurikast (tavaliselt kohupiim ja/või kodujuust)

äkki on see 30min liiga pikk aeg ja peaks midagi kohe peale trenni sööma?

vahel joon ka muscle+ või AC-C peale trenni, kuid ei tahaks seda keemiat pidevalt sisse kallata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tavaliselt joon vett koos dekstroosi või glükoosiga, et aidata taastumist ja energiavarusid täiendada. kui koju jõuan ( umbes 30min peale jõutrenni lõpetamist) söön kohe midagi valgurikast (tavaliselt kohupiim ja/või kodujuust)

äkki on see 30min liiga pikk aeg ja peaks midagi kohe peale trenni sööma?

vahel joon ka muscle+ või AC-C peale trenni, kuid ei tahaks seda keemiat pidevalt sisse kallata.

Kas teed mitu trenni päevas, et sul on kiire-kiire selle taastumisega? Midagi hullu ei juhtu, kui lähed koju ja sööd nii tunni-poolteise pärast korralikku toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa neid siis nii palju endale varunud oled, kui need keemia on?

pealegi, acc-c on trennieelseks kasutamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldse ma vaatan, et noorte ja algajate seas on toidulisandite tarbimine väga populaarne. Mitte et mul selle vastu midagi oleks, kuid jah ... Ise näiteks teen 4x nädalas trenni ja ainukesed asjad, mida tarbin ja neid ka mitte kogu aeg, on FXBeeta enne trenni (enne rasket jalatrenni reeglina) ning vahel pärast trenni Isolate FX valku. No ja vitamiinid-mineraalid, kuid neid ma sööks nagunii, ka ilma trennita. Ja ei saa öelda, et ei taastu või et jõust puudu oleks :) Ja ma pean ennast harrastajaks, kuid siin tundub, et vennad, kel pole toitumine paigas, loodavad sisuliselt vaid valgule, kreatiinile jne

Aga see minu arvamus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse ma vaatan, et noorte ja algajate seas on toidulisandite tarbimine väga populaarne. Mitte et mul selle vastu midagi oleks, kuid jah ... Ise näiteks teen 4x nädalas trenni ja ainukesed asjad, mida tarbin ja neid ka mitte kogu aeg, on FXBeeta enne trenni (enne rasket jalatrenni reeglina) ning vahel pärast trenni Isolate FX valku. No ja vitamiinid-mineraalid, kuid neid ma sööks nagunii, ka ilma trennita. Ja ei saa öelda, et ei taastu või et jõust puudu oleks :) Ja ma pean ennast harrastajaks, kuid siin tundub, et vennad, kel pole toitumine paigas, loodavad sisuliselt vaid valgule, kreatiinile jne

Aga see minu arvamus :rolleyes:

ma ka aru ei saa sellest toidulisandite maaniast noorte seas. Ise kasutan vahest väga väga harva taastusjooki. Kasutan siis kui tõesti lähema 3 tunni jooksul mitte midagi söödavat ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse ma vaatan, et noorte ja algajate seas on toidulisandite tarbimine väga populaarne. Mitte et mul selle vastu midagi oleks, kuid jah ... Ise näiteks teen 4x nädalas trenni ja ainukesed asjad, mida tarbin ja neid ka mitte kogu aeg, on FXBeeta enne trenni (enne rasket jalatrenni reeglina) ning vahel pärast trenni Isolate FX valku. No ja vitamiinid-mineraalid, kuid neid ma sööks nagunii, ka ilma trennita. Ja ei saa öelda, et ei taastu või et jõust puudu oleks :) Ja ma pean ennast harrastajaks, kuid siin tundub, et vennad, kel pole toitumine paigas, loodavad sisuliselt vaid valgule, kreatiinile jne

Aga see minu arvamus :rolleyes:

No muidugi, noored vaatavad et suured onud joovad ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No muidugi, noored vaatavad et suured onud joovad ju :)

Nuvat, mina olen keskmise suurusega onu ja joon (kui üldse joon) pärast trenni oma kontoris :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nuvat, mina olen keskmise suurusega onu ja joon (kui üldse joon) pärast trenni oma kontoris :rolleyes:

Siis ilmselt vaatasid mingi teise onu pealt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse ma vaatan, et noorte ja algajate seas on toidulisandite tarbimine väga populaarne. Mitte et mul selle vastu midagi oleks, kuid jah ... Ise näiteks teen 4x nädalas trenni ja ainukesed asjad, mida tarbin ja neid ka mitte kogu aeg, on FXBeeta enne trenni (enne rasket jalatrenni reeglina) ning vahel pärast trenni Isolate FX valku. No ja vitamiinid-mineraalid, kuid neid ma sööks nagunii, ka ilma trennita. Ja ei saa öelda, et ei taastu või et jõust puudu oleks :) Ja ma pean ennast harrastajaks, kuid siin tundub, et vennad, kel pole toitumine paigas, loodavad sisuliselt vaid valgule, kreatiinile jne

Aga see minu arvamus :rolleyes:

Ei noh...Aga mis vahet sel on, kas nad söövad midagi või ei...see siiski aint "Lisa" ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtis oleks umbes tunni aja jooksul pärast trenni 30-40 g valku omastada.Muidugi päris toitu ,mitte sünteesitud pulbreid.Kui tõesti aega pole,siis võib jah valku juua,kuid eelista siiski õiget toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldse ma vaatan, et noorte ja algajate seas on toidulisandite tarbimine väga populaarne. Mitte et mul selle vastu midagi oleks, kuid jah ... Ise näiteks teen 4x nädalas trenni ja ainukesed asjad, mida tarbin ja neid ka mitte kogu aeg, on FXBeeta enne trenni (enne rasket jalatrenni reeglina) ning vahel pärast trenni Isolate FX valku. No ja vitamiinid-mineraalid, kuid neid ma sööks nagunii, ka ilma trennita. Ja ei saa öelda, et ei taastu või et jõust puudu oleks :) Ja ma pean ennast harrastajaks, kuid siin tundub, et vennad, kel pole toitumine paigas, loodavad sisuliselt vaid valgule, kreatiinile jne

Aga see minu arvamus :rolleyes:

Tegelikult nii ongi, väga paljud noored lähevad nö kirjude pakendite, reklaamide ohvriks. Pakil on kirjas mass või megamass ja arvatakse, et seda süües muutud kohe Kiivika või Kalmus sarnaseks, V-olla ka Vähi.) Poisid kellel juba pealtnäha on toitumisega asjad viisakalt öeldes metsas ( ülekaal oma 20-30kg) küsivad, et tahaks hakata massi kasvatama, et siis lihast kiiresti vaja. et loen siit näe Fasti MASS 2 , sööks, kuipalju, kuna, jne. Ise on vaevalt kuu aega trenni teinud. Muidugi hea , et üldse tulevad küsima aga sellegi poolest on väga raske selgeks teha, et seltsimehed, esimene asi on õieti sööma õppida ja seeläbi oma kehakaal normi saada. Alles siis vaataks edasi mida lisanditest kasutada kui veel üldse. Kuulavad muidugi küll aga aru ei saa ja mõeldakse ma kujutan ette, et näe Kalmus ei taha meile rääkida kuidas ja kuipalju neid häid asju süüa. Tahab üksi suur olla.))) Ostetakse siis kõiksugu kraami kokku ja lahmitakse seda sisse. Kaal ja jõud kasvavad muidugi aga tavatoit on alla igasugust arvestust ja pekk lausa ripub üle püksiääre. Isiklikult olen sellist selgitustööd teinud väga palju aga jah, väga palju olen kohanud ka mitte mõistmist, ehk nagu ütlesin kuulavad küll /näiliselt/ aga toimivad ikka oma mõistusega. Jube kiirus on ju taga, suureks vaja kähku saada. No saategi suureks aga millest see SUUR koosneb??? Puudub ettekujutus kui palju nõuab aega, tahtmist ja pühendumist, et märkimisväärseid muskleid omale saada. Aga pole hullu, tulge ikka ja küsige, ma ei väsi selgitustööd tegemast, mõnele ikka midagi külge jääb.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge siis ilmselt ei hakka neid värke juurde ostma, pole enne ka ostnud, sain lihtsalt prooviks AC-C´d ja muscle+ kusagil pool kilo

mingit erilist lisa arengut pole ka nendega märganud, kõige paremini on siiani toiminud mitmekülgsed toidud ühe päeva jooksul ehk siis kala teiseks lõunaks, liha kolmandaks, pasta juurviljadega neljandaks ja peale trenni ning enne magamaminekut kohupiim

lihtsalt küsisin nii kindluse mõttes üle, et äkki oleks igatepidi kasulikum kohe peale trenni midagi süüa

mul on suht palju selliseid kahtluse küsimusi, loen iga päev artikkleid ja paar raamatut läbi lugenud, kuid puudub kogemus, alles 2 kuud olen uurinud ja tegelenud jõusaaliga, et arendada ennast spordis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ära muretse, sa oled asjast huvitatud ja näha on, et võtad asja mõistusega, niiet oled õigel teel:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×