Jump to content
joker

TEGIJATE TREENING: Kirp2 e. K.J Konsap - Rind, Õlg, Käed

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Seekordne tegijate treening on selles mõttes natuke teistlaadi, kuna ette on võetud võistleja, kes esindab alles juunioreid. Orbiidil on selline mees nagu Kristjan Johannes Konsap, Metsikus Läänes tuntud ka Kirp2-e nime all- selle mehe nime kuuldes värisevad nii indiaanlased kui ka muud konkurendid….

Milliseid raskusi kasutatakse, milliseid harjutusi viljeletakse ja kuhu piiridesse jäävad kordused - seda üritamegi välja selgitada.

html>

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ta on revali kõige suurem tegija? mõtlen massi jõu ja reljeefi poolest. kas temast suuremat seal kedagi üldse näha on?

Ei ole, aga selle mehe südikus ja töötahet rohkem kui paljudel teistel, kahju ainult, et tal ei ole nii head geeni, kui oleks vaja.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et asi geenide taga nüüd on. Siis võib öelda, et 99% geenitud.

Kirp peaks lihtsalt vaatama, mida ta sööb ja rohkem pingutama trennis.

Ja teadmiseks, kes veel ei tea, siis tegijate treeningus on ainult inimesed, kes on lavalaudadel käinud - see on nagu kriteerium. Ja ma arvan, et noori ja juunioreid tutvustada antud artiklisarjas on hüva mõte.

Kui muud ei saa, siis vähemalt saavad end psüholoogiliselt ette valmistada, mis pask selle alaga tihti paraku kaasas käib.

Küll on kulturist loll, küll pole lihaseid, siis jälle hoopis vastupidi, et liiga palju lihaseid, liiga paks, liiga kuiv, liiga nõrk, epudrillad, liiga tõsised jne jne. :D

Aga vahet pole ju tegelt - elatakse ükskord ja iseendale <_<

Kes arvab end piisavalt tegija olema, siis joker@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu, et asi geenide taga nüüd on. Siis võib öelda, et 99% geenitud.

Kirp peaks lihtsalt vaatama, mida ta sööb ja rohkem pingutama trennis.

Ja teadmiseks, kes veel ei tea, siis tegijate treeningus on ainult inimesed, kes on lavalaudadel käinud - see on nagu kriteerium. Ja ma arvan, et noori ja juunioreid tutvustada antud artiklisarjas on hüva mõte.

Kui muud ei saa, siis vähemalt saavad end psüholoogiliselt ette valmistada, mis pask selle alaga tihti paraku kaasas käib.

Küll on kulturist loll, küll pole lihaseid, siis jälle hoopis vastupidi, et liiga palju lihaseid, liiga paks, liiga kuiv, liiga nõrk, epudrillad, liiga tõsised jne jne. :D

Aga vahet pole ju tegelt - elatakse ükskord ja iseendale <_<

Kes arvab end piisavalt tegija olema, siis joker@fitness.ee

Pfff.

Ma tulin täna suurte lootustega peale trenni Revalis fitness.ee foorumisse et näha, mida kivi alt välja roomanud netipeded siis ütelnud on aga võta näpust- kõige konstruktiivsemalt kriitilise postituse on hoopis Joker ise teinud. Ma olen kergelt öeldes pettunud.:D

Ma küll ei tea, kust Joker minu menüüd nii hästi tunneb või mis on tema arusaama järgi normaalne toitumine aga ma usun, et sellega on mul enam-vähem. Selles mõttes et ma pole küll nii tark et menüü lausa keemilise sobivuse järgi kokku panna aga päevast päeva burksi ei söö jne.

Seda, et Jokerile meeldib kapsad ninast väljas treenida ma tean. Kui see talle edu toob siis on tore, aga ma olen tähele pannud et arenen iga nädal 1 korduse rohkem tehes paremini kui a la Oti mahuga raiudes.

Ja tavaliselt ma trenni ajal nii palju ei räägi ega pause nii pikana ei hoia, kui keegi muretsema hakkas.

With love,

Kiku.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on tehtud lihtsalt puhastus foorumis <_< nii et sul palju jäi lugemata.

Mina ja kritiseerin? Kus seda välja lugesid? Ma just kiitsin, et ei ole sa midagi geenitu. Ja kui võistlema lähed, siis ju selge, et pead toitumist muutma. Milline keegi hooajaväliselt välja näeb? See küll on igaühe enda asi minu arust.

Aga rohkem pingutama :D ? Jah kirp - siin on mu raudne veendumus, et pingutada tuleb 100% ja rohkem - eriti kui drooge ###### pole. Areng on küll kindlasti ka vähem pingutades .. aga miks leppida aeglasema arenguga, eriti kui eesmärgiks rohkem ikka lihaste kasv ja kvaliteet?

Peaasi, et ise rahul oled, aga see ei ole hea. Rahul ei tohi endaga kunagi olla. Oskad sa öelda mõnda kulturisti, kes oma arenguga rahul? Mitte rahulolemine on üks parimaid motivaatoreid minu arust. Vai ma eksin?

Ja usu ma ei tahtnud kuidagi sind pahandada. Ma ikka üritan aidata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahepeal on tehtud lihtsalt puhastus foorumis <_< nii et sul palju jäi lugemata.

Mina ja kritiseerin? Kus seda välja lugesid? Ma just kiitsin, et ei ole sa midagi geenitu. Ja kui võistlema lähed, siis ju selge, et pead toitumist muutma. Milline keegi hooajaväliselt välja näeb? See küll on igaühe enda asi minu arust.

Aga rohkem pingutama :D ? Jah kirp - siin on mu raudne veendumus, et pingutada tuleb 100% ja rohkem - eriti kui drooge ###### pole. Areng on küll kindlasti ka vähem pingutades .. aga miks leppida aeglasema arenguga, eriti kui eesmärgiks rohkem ikka lihaste kasv ja kvaliteet?

Peaasi, et ise rahul oled, aga see ei ole hea. Rahul ei tohi endaga kunagi olla. Oskad sa öelda mõnda kulturisti, kes oma arenguga rahul? Mitte rahulolemine on üks parimaid motivaatoreid minu arust. Vai ma eksin?

Ja usu ma ei tahtnud kuidagi sind pahandada. Ma ikka üritan aidata :D

Aiii kurja...Pidin ma just tänase öö valima selleks, et magada. Nüüd jäid pooled asjad lugemata ja siis pole ime, kui üldse biiti ei jaga ja nagu pime käsikaudu kombates pean proovima hoomata minu isiku põhjustatud kommentaaridelaineid.

Minu arusaama mööda oli just nii, et kui kasutad midagi ekstra, siis on taastumine nii hea, et võid vabalt 2 korda suurema mahuga treenida. Igastahes olen ma viimasel ajal paremini kasvanud kui siis, kui hommikul 2 tundi rinda ja õhtul 1,5 tundi biitsa tegin. Vb oli vahepeal asi lihtsalt liigses dieedipidamises ja sellega kaasnevas stressis.

Endaga rahul ma selles mõttes rahul ei ole et piisavalt suur juba et randa minna vms, ma lihtsalt teen nalja. Ma ei stressa enam nii palju ja tiksun vaikselt omaette sest tasa sõuad, kaugele jõuad.

Ja mina armastan sind ka Joku.:D

Piss välja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arusaama mööda oli just nii, et kui kasutad midagi ekstra, siis on taastumine nii hea, et võid vabalt 2 korda suurema mahuga treenida. Igastahes olen ma viimasel ajal paremini kasvanud kui siis, kui hommikul 2 tundi rinda ja õhtul 1,5 tundi biitsa tegin.

Ja mina armastan sind ka Joku.:D

Piss välja!

Ei kallis kirp. Hoopis vastupidi on. Mida vähem sa extrat kasutad, seda rohkem pead ikka pingutama ja seda rohkem peab sul olema teadmisi, et natukenegi võrdväärne olla.

Mõtle nüüd loogiliselt. Üks kasutab extrat ja pingutab ka, teine on täiesti extrata ja ei pinguta ... <_<

Mis puutub 1,5-2h treeningutesse - jälle täiesti ebaloogiline.

Kle kirp, tead tule ükspäev muga trenni kaasa ja teeme ühe treeningu minu moodi ja siis vahepeal ehk selgitan inimese anatoomiat ja mis vahe on jõutõstmisel, lihaste kasvatamisel, ujumisel, maratonijooksul jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Missugune nädalakava sul Kons. on hetkel, kuidas trennid jaotatud/järjestatud?

Praegu on selline tavaline massikava. Kuigi otsisin ka mõnda eelisarenduskava kus on nädalast nädalasse kordused ja raskused ette antud aga see selleks...

Praegu panin ise ühe kava kokku, kasutan enamjaolt püramiidi. Jaotus on hetkel selline:

E-rind, biitseps

T-Reie esiosa ja reie tagaosa, kõht.

K-vaba

N-Õlg,triitseps

R- Selg, sääred

L,P vaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kallis kirp. Hoopis vastupidi on. Mida vähem sa extrat kasutad, seda rohkem pead ikka pingutama ja seda rohkem peab sul olema teadmisi, et natukenegi võrdväärne olla.

Mõtle nüüd loogiliselt. Üks kasutab extrat ja pingutab ka, teine on täiesti extrata ja ei pinguta ... :D

Mis puutub 1,5-2h treeningutesse - jälle täiesti ebaloogiline.

Kle kirp, tead tule ükspäev muga trenni kaasa ja teeme ühe treeningu minu moodi ja siis vahepeal ehk selgitan inimese anatoomiat ja mis vahe on jõutõstmisel, lihaste kasvatamisel, ujumisel, maratonijooksul jne :D

Ega sa ei taha öelda, et kui midagi toidu kõrvale krõbistad, siis on taastumine kehvem kui muidu?

Ma mõtlesin seda, et kui sa krõbistad, siis saad kõvemini treenida sest taastud paremini ära.

Muidugi on ka nii, et kui 2 meest treenivad ühte moodi ja 1 neist midagi kasutab siis temal kasvab lihas kergemini.

Kuidas kummalgi mehel kulturismialaste teadmistega on-ei oska öelda, kogemus puudub. Arvatavasti sellest teadmised ei vähene, kui krõbistama hakkad. Samas pead (või võiksid) vähemalt midagi nende ainete mõjust organismile teadma, et ennast mitte päris ära tappa.

Aga see teema pole selleks ja sa tead ilmselt nendest asjadest rohkem kui mina <_<

Kumb on õigem: kas treenida intensiivselt ja vähe a la Dorian Yates või suure mahuga aga vähem intensiivselt-ma ei tea. Viimasel ajal harrastan ma kiiremaid ja väiksema mahuga treeninguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×