Jump to content
matti

Ronnie Coleman tuleb lavale tagasi juba 2009...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Sellest oli kuulda juba Pro Bodybuilding Weekly saates ja oleme sellest ka varem kuulnud.

Pärast erinevaid kuulujutte, et kaheksakordne Mr. Olympia Ronnie Coleman kibeleb lavale tagasi, otsustas flexonline.com uurida mehelt eneselt, kuidas siis ikkagi on.

„Jahh“ oli Coleman´i vastus flexonline.com´ile. Tulen tõepoolest tagasi ja teen kaasa Arnold Classicu ja võib – olla veel mõne sarnase tasemega võistluse. Või mõne suure Euroopa show. Olen Euroopas armastatud ja fännid austavad ja ootavad  mind seal väga. Kaalun ka Austraalias võistlemist (Au...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jess!!!! ;) ;) Krt ,lootsin seda salamisi,kuid see on lõpuks TÕSI :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane kord kui ma pilte temast nägin, paistis väike massikaotus silma.

Aga ega sellistel meestel pole erilist probleemi endise vormi tagasisaamisega.

Kahju, et nooremad poisid "The big nasty"le kannaga pähe astusid aga tema parimad päevad on siiski möödas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ronnie vasaku lailihase ja triitsepsi vigastus on ikka päris silmahakkav. Minu arvates teeb ta sellega vea, sest ta ei platseeruks heale kohale + tal on neid aastaid ka juba suht palju.

Siin 2008 aasta võistlejate nimekirjas on ka tema nimi sees.

http://mrolympia.com/2008/mrolympia.htm

Muudetud kasutaja Fafamir poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vana Ronni on ültse?

Kas keegi teab mis vanuselt Arnold lõpetas ära kulturismiga?

Kui ültse vaatata neid vanuseid ja vanu tegijaid tuleb ika motivatsiooni küll.Et päris kõrge vanuseni saab tegeleda fitness ja kulturismiga.

Muudetud kasutaja munari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vana Ronni on ültse?

Kas keegi teab mis vanuselt Arnold lõpetas ära kulturismiga?

Kui ültse vaatata neid vanuseid ja vanu tegijaid tuleb ika motivatsiooni küll.Et päris kõrge vanuseni saab tegeleda fitness ja kulturismiga.

Arnoldi viimane võistlus oli 1980 Mr. Olümpia, mille ta teatavasti võitis. Ta oli siis 33 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vana Ronni on ültse?

Kas keegi teab mis vanuselt Arnold lõpetas ära kulturismiga?

Kui ültse vaatata neid vanuseid ja vanu tegijaid tuleb ika motivatsiooni küll.Et päris kõrge vanuseni saab tegeleda fitness ja kulturismiga.

Ronnie on 44, sündinud 13. mai 1964. Ja kirjutatakse "üldse" ning "ikka! Nii kiire sul ikka ei ole, et ei jõuaks õigekirja enne postitamist üle vaadata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegi pärast mulle tundub, et Ronniel ei ole väga hea mõte uuesti lavale minna. Parem on väärikalt ja õigel ajal lahkuda nii, et temast head mälestused jäävad. Ma sügavalt kahtlen, et ta midagi erilist saavutab veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast mulle tundub, et Ronniel ei ole väga hea mõte uuesti lavale minna. Parem on väärikalt ja õigel ajal lahkuda nii, et temast head mälestused jäävad. Ma sügavalt kahtlen, et ta midagi erilist saavutab veel.

Aga teema oleks küll kui,võistluse kinni paneb! Mõtlen sellises vanuses. Aga kahju ,et kuskil pole pilte Arnoldi vormist kuskil nii 40 - 50 aastaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Ronnie tapab oma viimase tervise ära selle 2 aastaga. Kindlasti on tal võidutahe suur ja ta teab, et see on tema viimane võimalus. Ilmselt suurendab oluliselt teatud ainete koguseid, et midagigi saavutada. Mida ta saavutab, ei oska muidugi öelda... Veel suurema kõhu arvatavasti saavutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seda "MR. OLYMPIA WINNERS" tabelit vaadata pilguga "ajalugu ning mustrid korduvad", siis võiks arvata, et Jay Cutler võidab veel ca 4 aastat.

Vaevalt. Tänu poliitikale võtab ta tõenäoliselt ka selle aasta ära. Wolf, Martinez ja Heath tulevad peale. Pealegi Cutleri geneetika ei ole Olympiale sobiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt. Tänu poliitikale võtab ta tõenäoliselt ka selle aasta ära. Wolf, Martinez ja Heath tulevad peale. Pealegi Cutleri geneetika ei ole Olympiale sobiv.

ta ei v6ida see kord

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×