Jump to content
joker

TEGIJATE TREENING: Gerbel Mikk

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Gerbeliga kohtume, nagu juba viimasel ajal tihti tavaks saanud, Tallinnas Arctic Spordiklubis. Eelnevalt oleme kokku leppinud, et teeme rinnatrenni. Kuna Gerbel on tegija nii jõutõstmise kui kulturismimaailmas, siis iseenesesest mõistetavalt pidimegi lausa valima kas rinna või jalapäeva. Seekord siis rind. Salamisi pelgasin, et sinna ma täna surengi, tohutute raskustega kangi alla…Rinnaltsurumine pole just minu tugevaim pool, pole spetsiaalselt ju harjutanud ka.

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=217487&g2_page=1' target=_blank>html>

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tubli naine on :D Raskused olid ikka väga head (Y)

Ma ei teadnudki , et ta arcticus käib. Ma nagu trehvan temaga zelluloosis kokku :D

Arcticu proovisin lihtsalt ära, tavaliselt võibki mind näha Zelloloosis ja seda ka edaspidi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma aru sain, siis võistled jõutõstmises. Kas on mingi konkreetne põhjus, miks kavas pole nö tavalist jõutõmmet, vaid ainult jõutõmme sirgete jalgadega?

See kava oli lihasmassi saamiseks, veebruari lõpust alates on mul teine kava, kus on rõhk jõutõstmiselementide harjutamisele ja sealjuures ka jõutõmme, nii nagu seda võistlustel tavaks teha on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiani esimene Tegijate Treening, mida oli mõnus lugeda ja mille video oli ka suhteliselt ok. Tänud!

Aktivist, kas sa kasutad kogu aeg nii suuri raskuseid või ainult sel korral? Sul tehnika kannatab suure raskusega ju ja vingerdad igatepidi. Väiksemate raskustega oleks tehnika korralikum ja ei peaks ka näiteks põlvedega mõne asja puhul hoogu "lükkama"? :D

Gerbelit oli hea vaadata: rahulikult, kindlalt ja stabiilselt said kordused ilusasti lihaste jõul tehtud ning ei olnud mingit "varastamist"...

Vaatasin video ära ja minu arust tegid sa, Jackie, sel korral küll Aktivisti arvel põhjendamatut kriitikat. Mingit "vingerdamist" ju polnud, viimased kordused ei peagi ju väga sirgelt ja otse üles minema, muidu võiks ju veel 2-3 kordust teha, aga eesmärk oli ju 11 kordust max suutlikkuseni. Mina hoopis kiidaks Aktivisti- väga hea treening ja video ülesehitus ka hea- igast harjutusest ainult 1 seeria- aitab küll, ei lähe liiga pikaks, huviline saab ju artiklist juurde lugeda.

Ja olgem ausad- Aktivist on eelmise video ajast (vist Gerliga) kõvasti kenamaks ja naiselikumaks läinud. Tubli töö! Minu kiitused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist oli igati tubli.. ega esimene trenn uue kavaga ei saagi perfektne olla.. minul oli seda sama kava teha juba kuues kord ja raskused olid paika pandud ning eelnevalt ära tunnetatud. Seega Aktivist oli tasemel ja igati tubli.. nagu Jackie ütles, et ta võiks vabalt ka ise nn tegijate trenni teha kui tegija :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võibolla mitte teemasisene küsimus aga selline ta siis on et kas jokeril on plaanis teha ka tegijate treening mikk raudseppaga?

endal oleks huvi küll suur <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võibolla mitte teemasisene küsimus aga selline ta siis on et kas jokeril on plaanis teha ka tegijate treening mikk raudseppaga?

endal oleks huvi küll suur <_<

Ma arvan, et nende jaoks olen ma veel uustulnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid siiski joker võiks teha nüüd tegijate treeninugid ka noortega

oleks ka väikse stiimul teistele noortele <_<

endal oleks küll suur huvi vaatada

nu seda ka, ise tahaks näha Sagori trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah on küll plaanis ka noortega teha. Orbiidil ja oma JAH sõna on andnud näiteks Kirp2. Samuti on plaanis teha treening ka Playboy staari Indrek Viskaga, samuti ei jää tulemata Mr.Mesi 3-s osa. Ja kui ka Ivo Pärle tegijate sekka jõuab siis ka temaga:)

Järgmine Tegijate Treening toimub aga homme, kus oma treeningsaladusi jagab selline mees nagu Jari "Pulli" Mentula. Praegustel andmetel on plaanis käte treening. Treening toimub Kimberi klubis Pärnus.

Nais-tegijatest ilmub järgmisena aga Laura "Pisikerosin" Reisalu treening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et jõutõstjatega me trenni siiski ei näe. Selge.

Ma ei mõista. Kas joker kardab treeningu ajal noortele alla jääda või milles probleem.. Juba teist aastat lunime normaalset tegijate trenni Saarema jõutõstjatega ja joker ignoreerib neid palveid täiesti.

Joker võiks vähemalt vastata, miks ta ei tee. Ehk annaks meil endal midagi korraldada siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et jõutõstjatega me trenni siiski ei näe. Selge.

Ma ei mõista. Kas joker kardab treeningu ajal noortele alla jääda või milles probleem.. Juba teist aastat lunime normaalset tegijate trenni Saarema jõutõstjatega ja joker ignoreerib neid palveid täiesti.

Joker võiks vähemalt vastata, miks ta ei tee. Ehk annaks meil endal midagi korraldada siis.

Ma ei tegele jõutõstmisega ja mida aeg edasi seda rohkem olen avastanud, et väiksemate raskustega on rohkem ja edukam kvaliteetset lihast kasvatada sp on ka nö kartus või hirm noorte ees küll liialdus. Kui nö allajäämise hirm oleks, siis poleks vist ühtki treeningut ilmunud, eriti veel selliste nimedega nagu Dennis James, Lukas Osladil, Sergei Jatsuk jne jne. Pigem on see eelis, et saan õppida ja areneda tänu sellele.

Ja miks saaremaa jõutõstjatega pole olnud, siis lihtsalt on nii läinud, kas pole aega olnud vms. Ja pealegi pole vist saaremaa jõutõstjad ise mingit huvi üles näidanud ja ma isegi ei kujuta ette kuidas või mismoodi nendega ühendust võtta. Suvi rohkem liikumiste aeg, ehk siis õnnestub ka saaremaa kui ka Lõuna-Eesti jõutõstjate treeninguid kajastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga äkki saate kuidagi alessandroga kaubale?

Alessandro näiteks vahendab ja lepite aja kokku, ega joker pea trenni ise kaasa tegema

Näha on, et huvi jätkub, niiet miksmitte?

Huvi pärast võiks ju kasvõi MMA-poistega pulli teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga äkki saate kuidagi alessandroga kaubale?

Alessandro näiteks vahendab ja lepite aja kokku, ega joker pea trenni ise kaasa tegema

Näha on, et huvi jätkub, niiet miksmitte?

Huvi pärast võiks ju kasvõi MMA-poistega pulli teha?

Ongi, treeninguid võiks igasuguseid siin olla <_< Aga jah...kõige rohkem ootan saarlaste oma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis ainult kulturismi/fitnessi tegijate treeningud on siin lehel? Siis võiks ju jõutõstmise uudised ja muu taolise ka ehk siit lehelt ära jätta? Loogika on ülim, peaks mainima ;)

Ja Soome nalja tegema minna on aega küll ja veel :lol:

No Soome on ju Talnale lähemal kui Saaremaa ja praamipiletki odavam. <_<

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis ainult kulturismi/fitnessi tegijate treeningud on siin lehel? Siis võiks ju jõutõstmise uudised ja muu taolise ka ehk siit lehelt ära jätta? Loogika on ülim, peaks mainima <_<

Ja Soome nalja tegema minna on aega küll ja veel ;)

Ä targuta vaid süüvi rohkem. See oli vastus selle kohta, nagu ma kardaks noortele jõutõstjatele raskuste tõstmises alla jääda. Ja soome minemise üks põhjus oli kuna pidi nagunii ära kasutama piletite raha, mis eelmisest reisist üle jäi - muidu oleks see lihtsalt kaduma läinud. Ja siis mõtlesimegi, et teeks peri juba mõne treeningu ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga äkki saate kuidagi alessandroga kaubale?

Alessandro näiteks vahendab ja lepite aja kokku, ega joker pea trenni ise kaasa tegema

Näha on, et huvi jätkub, niiet miksmitte?

Huvi pärast võiks ju kasvõi MMA-poistega pulli teha?

Esiteks pole ma mingi ajakirjanik. Rohkem ikka nagu trennimees või nii sp ei viitsi ka pastakas suus ja paber käes kõrvalt vahtida kuidas keegi trenni teeb.

Kui ikka kohal siis kasutan asja võimalikult maksimaalselt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et iga kord ingutakse siin piisavalt peab paar head sõna ka ütlema.

Minuarust on see tegijate trenni teema väga hea, näeb ka kuidas ja mida teised teevad igatahes väga asjalik. Jään ootama ka järgmiseid videosid. Esimest korda kui Gerbelit nägin ja ma ei teadnud, kes ta on siis jäi ikka mokk tölli küll. Silma jäi sellega veel, et tegi kõike väga hea tehnikaga ja naiste tavalistest raskustest ikka tükka maad suurtematega. Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... Minuarust on see tegijate trenni teema väga hea, näeb ka kuidas ja mida teised teevad igatahes väga asjalik. Jään ootama ka järgmiseid videosid. Esimest korda kui Gerbelit nägin ja ma ei teadnud, kes ta on siis jäi ikka mokk tölli küll. Silma jäi sellega veel, et tegi kõike väga hea tehnikaga ja naiste tavalistest raskustest ikka tükka maad suurtematega. Edu.

Thx <_<

Ja mis puutub tegijate treeningutesse üleüldiselt siis on Sul täiesti õigus, on hea näha kuidas teised oma eesmärgid saavutavad ;)

Edu ka Jokerile ja Aktivistile, kes on siiski aega saanud ja asja vedanud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tegele jõutõstmisega ja mida aeg edasi seda rohkem olen avastanud, et väiksemate raskustega on rohkem ja edukam kvaliteetset lihast kasvatada sp on ka nö kartus või hirm noorte ees küll liialdus. Kui nö allajäämise hirm oleks, siis poleks vist ühtki treeningut ilmunud, eriti veel selliste nimedega nagu Dennis James, Lukas Osladil, Sergei Jatsuk jne jne. Pigem on see eelis, et saan õppida ja areneda tänu sellele.

Ja miks saaremaa jõutõstjatega pole olnud, siis lihtsalt on nii läinud, kas pole aega olnud vms. Ja pealegi pole vist saaremaa jõutõstjad ise mingit huvi üles näidanud ja ma isegi ei kujuta ette kuidas või mismoodi nendega ühendust võtta. Suvi rohkem liikumiste aeg, ehk siis õnnestub ka saaremaa kui ka Lõuna-Eesti jõutõstjate treeninguid kajastada.

Ok, aga kui me saame nende nõusoleku, kas sa oleksid nõus seda trenni tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, aga kui me saame nende nõusoleku, kas sa oleksid nõus seda trenni tegema?

Jah ikka - aga lihtsalt siis paika planeerima täpsema aja kuigi enne 14. aprilli hästi ei sobiks, aga see suht varsti ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×