Jump to content
kellay0

Kodused Harjutused!

Recommended Posts

Tere, tere ! Kuna peale sünnitust on mul kõht jäänud väga lõtv ja rippu, siis sooviks teada, mis harjutusi saaks kodus teha? Kas 100 kõhulihast päevas aitaks? Kahjuks ei ole mul võimalik kuhugi trenni minna! Ja Sooviks ka tuharalihastele harjutusi! Mida ja palju peaks tegema? Suured tänud vastuse eest! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, tere ! Kuna peale sünnitust on mul kõht jäänud väga lõtv ja rippu, siis sooviks teada, mis harjutusi saaks kodus teha? Kas 100 kõhulihast päevas aitaks? Kahjuks ei ole mul võimalik kuhugi trenni minna! Ja Sooviks ka tuharalihastele harjutusi! Mida ja palju peaks tegema? Suured tänud vastuse eest! :P

Kükkidest ja kõhulihastest oleks abi ma arvan, ma sain vähemalt endale nii kunagi kõhu- ja tuharalihased :(

Hea oleks nii nt kui teeksid 20 kõhulihast, siis 20 tükki ja paar korda päevas läbi.

Ise muidu tegin nii et 25 kätekõverdust, 20 kõhulihast ja 30 kükki ja nii 3 korda päeval, 3 korda õhtul :blink:

Aga noh algul valutasid kõhulihased, jalad olid korras sest alates 13 a hakkasin jalgu treenima rattasõiduga 40 km vähemalt päevas (suvel)

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükkidest ja kõhulihastest oleks abi ma arvan, ma sain vähemalt endale nii kunagi kõhu- ja tuharalihased :P

Hea oleks nii nt kui teeksid 20 kõhulihast, siis 20 tükki ja paar korda päevas läbi.

Ise muidu tegin nii et 25 kätekõverdust, 20 kõhulihast ja 30 kükki ja nii 3 korda päeval, 3 korda õhtul :(

Aga noh algul valutasid kõhulihased, jalad olid korras sest alates 13 a hakkasin jalgu treenima rattasõiduga 40 km vähemalt päevas (suvel)

See on küll natuke imelik soovitus. Aga noh, Arnold treenis ka ju vahepeal 2 korda päevas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kolm tõukekat ja kolm Hummerit ei ole päris üks ja seesama, onju :(

See Arnoldi värk oligi irooniaga mõeldud :P

Muudetud kasutaja arrow poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×