Jump to content
krrrr

jalgrattasõit

Recommended Posts

Hakatuseks oleks hea üks 1000 km rattamatk. Või mis sa ise arvad ? <_<

Lõbu pärast sõidad või tahad midagi saavutada ?

1000 km ? :D

tegelen nagu jooksmisega. Rattasõitu tahaks nagu kõrvale teha, et see ju arendab ka vastupidavust ja jalalihaseid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakatuseks oleks hea üks 1000 km rattamatk. Või mis sa ise arvad ? <_<

Lõbu pärast sõidad või tahad midagi saavutada ?

niiet ühesõnaga ikka midagi saavutada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgrattad on nii ägedad. Mul on vana erelukas, siin Hiiumaal saab sellega kohutavalt nalja. Võtan koguaeg esiratas alt ära ja siis kohe jälle tagasi.

Nii mõnus on siin.

Poiss olen.

Kõige hullem on see, et sa ei oska nalja teha, kuigi kõigest väed püüad, ei siin teemas, ega ka teistes teemades, kus täna sõna oled võtnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgrattaga oleks intervalltreeningut lahe proovida, kui sul clipless kingad on...

Muidu tee äkki seda mida sa arendada tahad, umbes sama koormusega ja sama kaua ?

Downhilli ära siis tee <_<

Aga rattaga on üsna raske ennast ära väsitada ja ilma nagu ei arene ju. Maastikul on kergem ja clipsidega on kergem.

velo.clubbers.ee on rattafoorum kui pikalt arutada tahad...

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgrattaga oleks intervalltreeningut lahe proovida, kui sul clipless kingad on...

Muidu tee äkki seda mida sa arendada tahad, umbes sama koormusega ja sama kaua ?

Downhilli ära siis tee :D

Aga rattaga on üsna raske ennast ära väsitada ja ilma nagu ei arene ju. Maastikul on kergem ja clipsidega on kergem.

velo.clubbers.ee on rattafoorum kui pikalt arutada tahad...

no ma ei taha ka ainult rattaga sõitma hakata,pigem lihtsalt jooksmisele ja kergejõustikule juurde. aga missugused need clipless kingad on ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käin kevadeti/suviti nõmme metsas mägedest üles-alla sõitmas, see võtab ikka pulsi väga hästi üles ja higi voolama, kui püüda rattaga ~30 kraadisest mäest üles sõita - alguses ei saa hakkama, aga peale paari korda veab juba üles.Saab hästi intervalle ka teha, alla sõites jõuad hinge tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan, et ei hakka endale neid seotama :P, sest ma päris jalgratturiks ka saada ei soovi . Ilma nendeta ajab kaa ju ikka asja ära ?

Need kingad on just siis head kui sa ennast üldiselt arendada tahad. Sest arenguks on vaja ennast väsitada ja rattaga on raske ennast väsitada. Kingadega on kergem.

Ja ma nendega käin tegelikult igal pool:

http://bike.shimano.com/media/images/cycli...69830573179.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ajate asja nii keeruliseks siin, mis see rattasõit nii erinev siis. Sõida nii kuidas endal tunne on 20 minutist kuni tunnini. Võid sõita nii maastikul kui maanteel. Võtab see rattasõit küll läbi ei ole siin midagi.

Ja keda rattasõit ei väsita, siis keerake sadul täiesti alla ja andke maanteel tuld, muidugi istudes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käin kevadeti/suviti nõmme metsas mägedest üles-alla sõitmas, see võtab ikka pulsi väga hästi üles ja higi voolama, kui püüda rattaga ~30 kraadisest mäest üles sõita - alguses ei saa hakkama, aga peale paari korda veab juba üles.Saab hästi intervalle ka teha, alla sõites jõuad hinge tõmmata.

Hea mõte, proovin järele :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise sõidan tavaliselt 1h-2h rahulikus tempos või 1h intrevalli või kuskil metsa vahel-soovitan võtab ikka hullult läbi ja võtab esimesed korrad jalad värisema :P , ei kasuta mingit erivarustust. Isiklikult olen jalgratta fänn ja jooksmisega ei tegele ültse :(

Point on see, et proovi järgi ei ole siin midagi keerulist, algul tee rahulikumalt ja kuskil alla tunni ja pikemad vahed trennide vahel hiljem lisad juurde nagu ikka :blink: Vastav riietus, mis laseb kehal hingata, aga hoiab tuult eemale või külma, veepudel, prillid, käekell, mp3 - nii käin ise sõitmas.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

intervall on siis nii, et 30 seki teed kõrgema intensiivsusega ja 1 minut madalamaga, et puhkad enam vähem, midagi taolist. nt 30 seki lased täiega ja 1 minut sörgid...

edit: need 30 seki ja 1 minut ei pea sugugi olema nii nagu minu näites

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja keda rattasõit ei väsita, siis keerake sadul täiesti alla ja andke maanteel tuld, muidugi istudes!

seda nippi ärge tõsiselt võtke- saate küll väsimuse, kuid ühtlasi ka põlveliigestest lahti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
intervall on siis nii, et 30 seki teed kõrgema intensiivsusega ja 1 minut madalamaga, et puhkad enam vähem, midagi taolist. nt 30 seki lased täiega ja 1 minut sörgid...

edit: need 30 seki ja 1 minut ei pea sugugi olema nii nagu minu näites

sain jälle targemaks, :P

suur aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×