Jump to content
MEE

Tsükliline süsivesikudieet

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Tsüklilise süsivesikudieedi abil suudad kaalu alandada

Oled kindlasti kursis kõigega, mida peab tegema, et saavutada head vormi. Ehk oled ka juba üritanud. Võibolla on sul see isegi õnnestunud. Või kuulud nende hulka, kes ei suutnud lõpuni vastu pidada ning kelle eesmärgid jäidki saavutamata? Sel juhul pole sa üksi. Ja see artikkel on mõeldud just sinule.

Pärast paarinädalast dieedipidamist paned tähele, et hakkavad toimuma ebameeldivad asjad. Esiteks kannatab treening. Märkad ehk, et kordused tunduvad iga korraga ning iga kaotatud kilo järel aina raskemad. Motivat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, mu uudishimu on piiritu ja ma ei saa jätta küsimata, Kes on Greta ja miks mina teda pole näinud siin ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Greta on minu väike õde :D

Näääh, ära jama. Näita siia! pilti! :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna see teema on siia juba loodud, siis uuriksin, kas keegi aktiivselt seda dieeti ksutab ka ja millised on tulemused?

Kuidas võib mõjuda 300-400g valkude päevane (õigemini siiski ülepäeviti) söömine? Siin on olnud juttu valgu liigtarbimisest tulenevast neerude ülekoormusest, muna ja muude kõrge valgusisaldusega toiduainete kõrges seleeni sisalduses ja kõrge valgusisaldusega toitude söömisest tulenevast vere ph taseme tõusust.

Muudetud kasutaja Moger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×